na odlahcenie: vraj auto po mensej havarii.
Roztrepany Ioniq, navyse USA import za 12ooo. To je zatial jeden z "top" inzeratov na EV tento rok.
corona zasahuje nie len pluca, ale aj bunky v hlave ked toto niekto predava.
autobazar.eu/hyundai-ion...d16545161.html
Oznámenie
Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.
Hyundai Ioniq (H, PHEV, BEV)
Zložiť
1000,- € zľava na Model S, X
Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.
teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie
Zložiť
Tag Cloud
Zložiť
X
-
dával si niekto dodatočne montovať ťažné zariadenie na prevoz bicyklov na ioniq BEV 1.gen ?
Pridajte komentár:
-
Ano riesenie take ze treba manualne vymazat kolonky s prevodovkou a katalyzatorom. BEV bude asi automaticka moznost z drop-down menu. Treba ten technicak jednoducho manualne upravit a nenechat to natahat vsetky udaje automaticky zo stareho TP.
Vysvetloval to tam taky starsi supervizor. Na monitor som nevidel co presne robia. Takze uradnik s tym moze mat problem ak to este nerobil. Treba si v takom pripade pytat niekoho nadriadeneho. Pani Broňa pri okienku c.37 v KC Tomasikova uz od pondelka vie ako na to 😂😂 Zaklad je nelakat sa a nenechat sa odradit. Zrejme to tu bude cakat viacerych ked budu auta predavat.
-
Takze riesenie bolo konkretne ake? Zapisat tam BEV ako palivo?
-
Tak nakoniec uz vsetko ok. Vraj tento TP bol este podla starych pravidiel vyplnany a preto to hadzalo v systeme chybu a nedal sa preto urobit prepis elektronicky. Po novom sa uz vo vela kolonkach EV nepise vobec nic. Ziadny katalyzator ani prevodovka ani emisie. Slovicko ELEKTRINA vystriedala skratka BEV aby to asi splnalo medzinarodne zrozumitelny standard. Ak ma teda niekto este starsi TP tak pri dalsom prepise sa pripravte na moznost prietahov a nemoznost prepisu auta elektronicky. A rovno mozete uradnikovi povedat v com je problem a preco mu to nejde1 Bild
Pridajte komentár:
-
Hej je tam zastupca riaditela ku ktoremu som po tom isiel lebo on vraj vie robit aj nestandardne veci. Po hodine cakania na neho prisiel so slovami “Teraz nemame cas riesit nejake vase auto. Je tu koronavirus a my musime riesit ci tu zavrieme alebo nie. Pridte v pondelok.”
Pomahat a chranit na slovensky sposob. Zabite 3 hodiny cakania a nakoniec riesia virus... no comment.
-
Ja som mal problém pri prihlasovaní tiež, bohužiaľ väčšina pracovníkov je vo fáze "robot". Nič navyše nevie, len vyberať z ponúknutých možností. Ale nakoniec sa našiel jeden pracovník, ktorí vie, že je tam možnosť aj manuálneho zadávania políčok a tak sa to dá nahodiť. Treba len natrafiť na niekoho, kto aspoň trocha počúval, keď ich školili.
-
Je tu niekto kto v poslednej dobe predaval Ioniq starsieho data? My teraz predavame vo firme jeden kus MY2017 a na dopravnom inspektorate nam odmietli urobit prepis. Udajne nam na tomto aute nevedia zapisat pohon ako cistu elektrinu a tym padom neberie ani emisie a prevodovku. Ta ide zapisat az od 12/2018. Starsi datum nam vedia hodit len ako hybrid. Ked som sa pytal ako je mozne ze doteraz to bolo v evidencii tak len pokrcili plecami ze oni to nenahadzovali. Odporucili nas na importera Hyundai aby nam vystavili opraveny TP. Tak teraz riesime celu vec s importerom ktory zas povedal ze udaje su spravne a chybu ma evidencia DI. Hotove kocurkovo... kupujuci uz na nas pozera ako na podvodnikov a my behame od dveri ku dveram. Vie nejaky majitel Ioniqu pozriet TP ako mu vyzeraju tieto dve kolonky? Pripadne najlepsie niekto kto robil nedavnom prepis (ci uz kupa alebo predaj). Ja uz na to ani nemam slov na administrativu v tomto state. Riesime to uz 3 dni a mala to byt obycajna kludna transakcia. Uz tyzden sme sa to snazili riesit aj elektronicky ale tam nam to stale vracalo. Zrejme kvoli tym udajom v TP.1 Bild
Pridajte komentár:
-
milan84 a ja zas nabijem 80% baterky do 25 minuttoto pocasie co mame teraz je pre nase LEAFy idealne, baterka stihne vychladnut do dalsieho nabijania a ani spotreba nie je vysoka - moj rekord je teraz v zime (cca 5C bolo von) 121 wh/km na ceste z TR do PB cez klak, lebo zohriata baterka na 25 C
Naposledy upravené Teq; 19-02-2020, 22:09.
Pridajte komentár: