Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako používať fórum

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Ako používať fórum

    Ak chcete aby vás neodhlasovalo z fóra, pri prihlásení kliknite na "Zapamätať si ma": Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	prihlasenie.jpg
Videní:	729
Veľkosť:170,3 KB
ID:	2349

    Tieto ikonky: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	neprecitane.jpg
Videní:	594
Veľkosť:18,1 KB
ID:	2350
    znamenajú, že obsahujú neprečítaný obsah

    Ako upraviť text a iné funkcie textového editoru

    Ako byť hneď informovaný o novom príspevku v mojej téme a prihlásenie k odberu

    Ako pridať obrázok

    Ako pridať video

    Ako zdieľať odkazy na príspevky
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Stránka bola včera aktualizovaná, plno drobných chýb bolo odstránených. Teraz funguje rýchlejšie, lepšie ukazuje video, obrázky, atď. Pribudli štatistky fóra na spodku úvodnej stránky.
    Ak chcete v príspevku spomenúť člena fóra, stačí začať so zavináčom a potom meno, napr. Juro
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Pred pár hodinami bolo ukončené sťahovanie na nový, výkonnejší a rýchlejší server.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Včera večer až do rána, a slastne aj posledné dni, sa robili na stránke rôzne aktualizácie servera, databázy aj fóra. Ešte to nie je komplet hotové ale najhoršie je za nami. Zväčšovala sa aj kapacita servera a tak bola zvýšená aj kapacita pre užívateľov. Nahodil sa SSL certifikát. Nastavila sa možnosť vkladať obrázky až do 20MB s tým že software ich automaticky zmenší. Niektoré staršie obrázky zmizli ale už sa to podarilo vyriešiť a sú späť.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Chcel by som za seba, ale isto aj za mnohych aktivnych pouzivatelov/citatelov tohto fora, podakovat Jurovi (a inym kto su v tomto projekte inkognito) za ich usilie a energiu, straveny cas a isto aj peniaze na management a prevadzku tejto stranky.
          Myslim, ze tento zmysluplny projekt pomohol mnohym sa zorientovat a ziskat informacie v rodnom jazyku.
          Naposledy upravené Jiri GrandPa; 21-01-2019, 04:42.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Diky. Som rád, že si niekto uvedomuje koľko času, aj peňazí to stojí. A začínal som v čase keď sa z elektromobilty každý vysmieval. Teraz to už je úplne inde. Ja keď som objednával auto som ani netušil či ho dokážem nabiť cez zásuvku a ani som nevedel o žiadnych nabíjačkách a nemal mi kto poradiť, nikto s tým nemal skúsenosti. Prvá cesta na Tesle z Holandska, to bol riadny adrenalín. Som rád, že tu takto spoločne môžeme toľkým ľuďom pomôcť.

        • Joe79
          Joe79 komentoval
          Upraviť komentár
          Juro - kam mozem poslat prispevok na zachovanie funkcnosti a existencie tohto fora? Dakujem

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Podla mna by bolo najrozumnejsie urobit skutocny klub s clenskym a z toho to financovat, samozrejme to uz je zase dalsi naklad a robota s vedenim agendy.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Joe79 diky za ponuku, vážim si to. Možnosť darovania zatiaľ ešte nie je doriešená, moc sa stým nepočítalo. Keď tak možno, cez PayPal, alebo Bitcoin. Ale zatiaľ dosť aj pomôže odpovedať ľudom tu na fóre na otázky.

        • Joe79
          Joe79 komentoval
          Upraviť komentár
          Juro - Bitcoin moze byt... Posli adresu penazenky

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som chcel uz davno prispiet, ale paypal ani bitcoiny nemam... takze som neprispel
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #5
        Dnes sa mi to zdá trochu pomalšie

        Komentár

        • dango
          Moderator
          Gold Member
          • Nov 2014
          • 693
          •   

          #6
          a zda sa, ze sa nam chyli ku spoplatneniu

          Komentár

          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 693
            •   

            #7
            a zda sa, ze sa nam chyli ku spoplatneniu

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #8
              Tá rýchlosť je nekonečný príbeh, rieši sa aj to, stále to sledujem. Samozrejme cieľ je mať čo najlepšie aj najrýchlejšie fungujúcu stránku. Stále sa bude na tom robiť. Ku spoplatneniu čoho, nabíjacích staníc asi. No náklady išli hore, to hej. Tu sa práve naopak zvýšila kapacita na fotky zo 40MB na 80MB aj SS sa zvýšia.
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                ku spoplatneniu fora, nieco som zazrel v nastaveniach. Rocne prispevky, ktore zarucia vacsiu kapacitu fotiek atd.... Samozrejme vacsina z nas to asi uvita a 10-15e/rocne nikoho nezabije

              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                To je štandardná výbava fóra. Forum ale ako také nikdy nebude spoplatnené. To tam je skôr myslené len ako dobrovoľný príspevok a nie je to ešte dokončené. Určite to nebude nutné na používanie fóra. A ešte to oficiálne nebolo spustené. Článok k tomu chystám už pár mesiacov. A ako odmena za to budú rôzne výhody, vrátane viac miesta na fotky. A bude to fungovať zatiaľ len cez PayPal. Ale nakoľko sa zvýšili vyhody aj bez toho, bude sa to tam tiež ešte navyšovať.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #9
              Tak od dnes veľmi užitočná nová funkcia! Od teraz sa dá akýkoľvek text, či to je príspevok, alebo komentár (mne sa jedná hlavne o tie komentáre) vybrať a spraviť z neho plnohodnotný citát aj s odkazom k pôvodnému textu.

              Veľmi užitočné hlavne keď pod príspevkom sa vytvorí nekonečne veľa komentátorov, ktoré už často riešia aj úplne inú tému. S touto funkciou si vyberiem ktorýkoľvek text z komentárov, vytvorí mi z neho citát a môžem reagovať na ten komentár v normálno príspevku.

              Vyberiem si text z komentára, alebo aj celý komentár:

              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	quotes00.JPG
Videní:	664
Veľkosť:186,1 KB
ID:	32497

              Kliknem na "Quote" a vytvorí mi z toho citát v normálnom príspevku:

              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	quotes01.JPG
Videní:	1074
Veľkosť:81,9 KB
ID:	32498

              A mám normálny príspevok:

              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	quotes02.JPG
Videní:	601
Veľkosť:85,4 KB
ID:	32499
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                Len poznámka, zatiaľ to funguje v počítači, v mobiloch ešte nie.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #10
              Tak konečne späť. Sorry za neplánový výpadok. Tušil som, že to tak dopadne, preto sa mi do toho moc nechcelo. Ale myslím, že to stálo zato. Proste muselo sa to spraviť. Teraz už musí isť stránka isto rýchlejšie. Neviem ako to bude cez "prime-tmie" ale teraz to načítava bleskovo. A to ešte nie je všetko, to je len prvý krok. Ešte jeden krok bude. V prýlohe aj rýchlosť, predtým známka E (51%), teraz B (82%).
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • Miroslav Rojko
                Senior Member
                • Nov 2016
                • 1311
                •   

                #11
                A nabuduce by bolo dobre informovat uzivatelov dopredu o planovanom vypadku.
                [priezvisko]@me.com

                Komentár


                • Juro
                  Juro komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nebol plánový. žiaľ stalo sa, nie vždy všetko vyjde tak ako by som chcel, prepáč.

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Juro dakujeme ti, ze to tu zlepsujes, ale uprimne to bol sok nedostat sa skoro 4 dni na stranku medzi svojich :-D
                  Hladal som akekolvek info a az vcera som nasiel nie velmi aktualnu FB stranku a tam bol konecne oznam, ze ste to nevypli ale len nieco updatujete.
                  Predsalen sa tu uz stretava znacna komunita a je ulozenych velmi vela cennych info. Mozno iba ja neviem, je niekde zverejneny mail na teba, alebo ineho admina, kde by sa dalo v takomto pripade zistit, ci sa deje nieco planovane a pod ?
                  Ja som najprv myslel, ze je problem na mojej strane, az ked mi na druhy den Teq napisal spravu cez appku pluhshare zistili sme, ze porucha nebude v nasom prijimaci.

                • Juro
                  Juro komentoval
                  Upraviť komentár
                  milan84 ver mi, bol to šok aj pre mňa a pár prebdených nocí. Bolo to tak trochu aj mimo našu kontrolu. Už nepredpokladám, že by sa mohla podobná situácia opakovať. Mohlo sa to lepšie odkomunikovať, to je pravda. Do budúcna budem vedieť.
              • Komat44
                Member
                • Jan 2018
                • 87

                #12
                Hlavne ze sme naspat online, dik za update slape to ako svjaciarske hodinky 👍

                Komentár


                • Joe79
                  Joe79 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Kua a ja ze preco ma teslaclub.sk blokuje
              • Jiri GrandPa
                Senior Member
                • Dec 2016
                • 707
                • viera8131
                •      

                #13
                Ako sa prida akcia do Kalendara? Nejako nevidim tlacitko pridat alebo podobne..

                Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #14
                Novinka:
                Nakoľko Tesla ešte stále nezrušila odporúčania, do profilu v nastaveniach užívateľa sa dá odteraz zapísať aj Tesla referral kód:

                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	referral-1.JPG Videní:	0 Veľkosť:17,0 KB ID:	43292 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	referral-2.JPG Videní:	0 Veľkosť:16,8 KB ID:	43293

                Zadávajte len kód, nie celý link. Napríklad, "juraj1702". Kto sa rozhodne zadať svoj referral, bolo by vhodné vypísať aj "Jazdím na elektromobile" políčko.
                Názov je "Referral", ak niekoho napadne lepší názov, napr. odporúčanie, atď., dajte vedieť.
                Momentálne/experimentálne, kód je vidno aj ako odkaz v príspevkoch pod info o užívateľovi:

                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	referral-3.JPG Videní:	0 Veľkosť:11,4 KB ID:	43294

                Dôvod pre toto je taký, aby sa nemuselo spamovať v témach s desiatkami príspevkov len s odkazom na referral kód, kde môžu byť zmazané.

                Tiež sa teraz vo fórach vedľa názvu témy zobrazuje avatar toho kto tému vytvoril.
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                Pracuje...
                X