Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Fórum určené len pre zoznam nabíjacích staníc

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Fórum určené len pre zoznam nabíjacích staníc

    Toto subfórum je určené len pre zoznam nabíjacích staníc umiestnených na našej mape http://nabky.com/. Tu môžete zdielať svoje skúsenosti s nabíjaním na určitých nabíjacích staniciach, napr. pridať fotky alebo poradiť kde sa dá dobre najesť v okolí nabíjačky, aké zásuvky sú tam, čo sa tam dá robiť. Zoznam je prepojený s našou mapou nabíjacích staníc, na nej je odkaz ku každej stanici v tomto fóre.

    Ak viete o nabíjacej stanici, ktorá ešte nie je na mape, môžete ju pridať do tohoto subfóra. Neskôr to niekto skontroluje a pridá sa aj na mapu. Predtým než sem pridáte dáku nabíjaciu stanicu, pozrite sa na mapu či náhodou už nie je pridaná.

    Tu je návod ako pridať stanicu na mapu: http://nabky.com/pridatstanicu.php

    Mapy prevádzkovateľlov: LIDL - ejoin - ZSE - GreenWay - ČEZ



    Zelený bod s farebným krúžkom znamená, že nabíjanie nie je podmienené ubytovaním a zároveň farba krúžku označuje o aký druh nabíjania sa jedná.

    Ak chcete byť hneď informovaný keď sa pridá nová stanica, stačí sa vo fóre Nabíjacie stanice PRIHLÁSIŤ K ODBERU:

    Ak chcete pridať nabíjaciu stanicu do fóra Nabíjacie stanice, môžete ako pomôcku skopírovať text medzi čiarami a vložiť ho do novej témy (čo sa nehodí, vymažte):
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ulica, Mesto
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 44 kW, 1xCombo 50 kW
    AC: 2xTyp-1, 7.4 kW
    2xTyp-2, 11 kW
    2xTyp-2, 22 kW
    2x230 V 3,7 kW
    2x400 V 11 kW
    2x400 V 22 kW
    GPS: 48.730450, 19.135567 (Takéto GPS súradnice nájdete tak, že kliknete pravým tlačítkom na myši na Google mape tam kde chcete vedieť GPS súradnice a vyberiete možnosť "Čo je tu?". V políčku pre vyhľadávanie Vám ukáže súradnice.)
    Platba: Zdarma, je potrebné mať PIN kód.
    Zdarma, treba pýtať RFID kartu na vrátnici.
    Zdarma, treba si vybaviť RFID kartu od ...
    Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie. Platí sa za parkovanie
    Zdarma, len pre ubytovaných hostí
    Zdarma, len pre zákazníkov.
    Za poplatok, treba si vybaviť RFID kartu od ....
    Spoplatnené, na kartu.
    Zadarmo, na kartu.
    Ováracia doba: 24/7
    Po-Ne 10-21h
    Po-Pi: 9:00 – 18:00, So: 9:00 – 12:00
    Prevádzkovateľ: GreenWay,VSE,SE,ZSE,EEI,E.ON,PRE,ČEZ, GTIS charging SK, ejoin,
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:
    Foto:


    Toto je nabíjacia stanica ... Sem napíšte názov stanice ... . Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Upravil a pridal som aj ďalšie nabíjacie body na mapu vrátane OC Zlate jablko.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • Ľubomir imrich
      Ľubomir imrich komentoval
      Upraviť komentár
      skuste ma navigovať chcem pridať vlastnu nabijačku ktoru som bez problemov zaregistroval na Chargemap a tu som sa stratil
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Aktualizoval som mapu. Teraz sa dá rozlíšiť stanice aj podľa prevádzkovateľa, teda len tých významnejších hráčov: GreenWay, ZSE, ČEZ,. Plus v ich téme je aj mapka len s ich stanicami. Ľudia chceli vedieť kde má napr. svoje stanice ZSE. Takto sa to dá zistiť len podhľadom na mapu. A na hlavnej mape sa dá aj filtrovať podľa prevádzkovateľa. Dúfam, že to bude užitočné pre ostatných.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #4
      Ako tak sledujem dlhšie situáciu, najserióznejší prevádzkovateľ sa mi javí VSE. Len škoda, že nemá nabíjačky všade tam, kde by sme ich potrebovali. Na tej novej mape bohužiaľ VSE nie je odlíšené.
      Naposledy upravené 1fisker; 06-05-2016, 20:22.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Ďalšia aktualizácia mapy: Nový dizajn špendlíkov a aktualizované info o staniciach.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Uz mas aj farbu pre destination charging? A trebarz mensi co je to balonik? Ozaj da sa spravit, zeby boli aj dva tipy, ze velky pre rychlonabijacky a maly pre pomalsie nabijacky? To je len taky napad. Neviem ci by to neuvitali aj ostatny.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #6
        Na to farbu ešte nemám. Druhej otázke nerozumiem. A rýchlosť nabíjania je momentálne farebne odlíšená. Ono keď si z mapy dám odfiltrovať nabíjačky do 11kW, ubytovanie, a greenway nabíjačky, čo teraz nepoužívam, tak sa tá mapa celkom pekne preriedi. Neskôr ak pribudne oveľa viac staníc tak je tu ešte možnosť vytvorenia zoskupovania špendlíkov do jedného bodu, ktorý sa rozsype, keď priblížim mapu.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          OK Mne to na mape pripada skor ako balon, ty to oznacujes ako spendlik. Takze to som mal na mysli, ze velky balon ci spendlik SC ci rychlonabijacka a maly balon ci spendlik pomala nabijacka ci destination charger alebo ubytovacie zasuvky.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #7
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	red.png
Videní:	5958
Veľkosť:666 Bytes
ID:	58844 Dobrá správa pre Banskú Bystricu. Do mesiaca tam pribudne CHAdeMO rýchlo nabíjačka. Nabíjanie má byť zdarma.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #8
          Pôvodne zverejnené od Juro Pozrieť príspevky
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_6060.png
Videní:	5849
Veľkosť:666 Bytes
ID:	58845 Dobrá správa pre Banskú Bystricu. Do mesiaca tam pribudne CHAdeMO rýchlo nabíjačka. Nabíjanie má byť zdarma.
          Niečo konkrétnejšie?

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #9
            Pôvodne zverejnené od 1fisker Pozrieť príspevky

            Niečo konkrétnejšie?
            Konkrétne je to Lion Car.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #10
              Naša mapa má už nový domov: www.nabky.com

              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	logo21a_600.jpg
Videní:	9469
Veľkosť:73,4 KB
ID:	10297
              - ľahko zapamätateľný názov
              - krátky názov
              - na našej aj svetovej doméne
              - v mobile sa automaticky upraví na mobilnú verziu (v mobile funguje mapa parádne, treba vyskúšať)
              - konkrétne adresy napr. na
              Greenway mapu: http://nabky.com/gw.php
              ZSE mapu: http://nabky.com/zse.php
              - odkazy priamo v legende napr. na ubytovanie s nabíjaním: http://nabky.com/uby.php atď...
              - verzia aj pre Teslu prehliadač: http://nabky.com/tesla
              - odkazy na fórum s relevantnými témami

              Na farby v logu sa použili tie isté farby ako aj body na mape majú.

              .
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #11
                A od teraz každá téma o nabíjačke má aj mapku priblíženú na konkrétnu nabíjačku. Napr. Namestie SNP 19 Zvolen
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #12
                  Pozeram, ze na NABKY.com sa usilovne stavia co sa tika tych dialnicnych usekov NDS na D2 a D1. Vieme o tom nieco viac? Komu budu patrit jednotlive nabijacie stanice?

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #13
                    Nová skratka pre Tesla nabíjačky: http://nabky.com/tesla.php
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Tak to sa da lahko zistit ci su alebo niesu v programe Destination charger bud na stranke https://www.tesla.com/en_EU/findus?r...tion%20charger, alebo priamo v aute. Momentalne tam nieje ani jedna.

                    • jux
                      jux komentoval
                      Upraviť komentár
                      Juro, nedali by sa klikacky pod mapou nabijaciek dat do dvoch ci viacerych riadkov tak, aby ich bolo vzdy vidiet vsetky a nebolo treba posuvat sipkami?
                  • jozefhein
                    Member
                    • Feb 2017
                    • 47
                    •   

                    #14
                    Zdravim,

                    chcel by som sa opytat ohladom aktualizacie mapy, popisu nabijacich stanic. Stava sa, ze stanica, ktora je zadarmo sa zmeni na platenu, a pod. Udrziavat vsetky stanice aktualne je asi dost prace ak by to robil len admin. Dalo by sa umoznit (aspon niektorym) uzivatelom aby vedeli editovat stanice aj oni ?
                    Napriklad uz davnejsie som pisal na forum
                    - Nabijacka v Trnave (Nova 3B) nema v popise preklik na forum
                    - Nabijacka v Sali (Tesco) uz nie je zadarmo, ale cez evmapa.cz (a nema celkom presnu polohu, nachadza sa na druhom konci parkoviska ako je oznacena na mape)

                    Su to drobnosti, ale mozu pomoct.

                    Pripadne je nejaky kanal kam tieto poziadavky pisat ? ( pisat poziadavky o zmenu do fora k danej nabijacej stanici sa ukazalo ako neefektivne..)

                    Dakujem,
                    Jozef

                    Komentár


                    • Juro
                      Juro komentoval
                      Upraviť komentár
                      Každý kto stanicu pridá, má možnosť ju aj editovať. Kto ich pridá viac,dá sa dohodnúť na editovaní všetkých.
                  • ivan32
                    Member
                    • Sep 2014
                    • 178
                    •   

                    #15
                    Neviem kam to dať. Vie niekto koho nabíjačka to je? GW? Vyzerá už hotová ale ešte nieje otvorená. Je to v Starej turej medzi tescom a billou. Náhodou som ju v stredu objavil.

                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_3203.jpg
Videní:	4993
Veľkosť:35,8 KB
ID:	20337

                    Komentár

                    Pracuje...
                    X