Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Club Slovakia Pomoc

Zložiť

Tu môžete nájsť odpovede na otázky o tom, ako funguje tabuľa. Použite odkazy alebo okno vyhľadávania, aby ste našli cestu.

Fóra, témy a príspevky

Čo to je panel spoločnosti bulletinu?

Panel spoločnosti bulletinu je panel online diskusná sieť. Je to občas nazývané aj ako "board" alebo "fóra". Môže obsahovať niekoľko kategórií, obsahujúcich fóra, témy a jednotlivé príspevky. Obsah panela spoločnosti bulletinu je často vytvorený užívateľmi alebo členmi siete. Používajú sa pre podporu, zdieľanie nápadov a pre mnohé rôzne témy.

Ako je toto všetko štrukturované?

Panel bulletinu ako celok obsahuje mnoho rôznych kategórií (široká oblasť subjektu), ktoré obsahujú fóra (viac špecifikované oblasti subjektu), ktoré obsahujú témy (konverzácie alebo diskusie), ktoré sú vytvorené z jednotlivých príspevkov (kde užívateľ niečo napíše).

Obvykle má domovská stránka spoločnosti zoznam kategórií a fór, so základnými štatistikami - vrátane počtu tém a príspevkov, a to, ktorý člen zverejnil najnovšiu správu. Toto môže byť nahradené s činnosťou, ktorá ukazuje chod najnovších príspevkov, fotografií a iných zdieľaných položiek.

Ako môžem nájsť cestu okolo?

Keď kliknete na na názov fóra, ste presmerovaný na zoznam tém, ktoré obsahuje. Téma je konverzácia medzi členmi alebo hosťami. Každá téma začína s jednotlivým príspevkom a rozširuje sa ako sú pridané odpovede a komentáre od rôznych členov.

Pre začatie novej témy jednoducho kliknite na + Nová Téma (pre toto môžete potrebovať povolenia).

Vlákna sa môžu poslať rôznymi spôsobmi. Štandardne je mať navrchu tému s najnovšou aktivitou. Ale toto môžete ľahko zmeniť, napríklad tým, že budete mať navrchu tému s najviac príspevkami. Jednoducho kliknite na Filter menu vpravo navrchu zoznamu tém. Filter menu vám ponúkne nastavenia, ktoré potrebujete pre zatriedenie aktuálnej strany.

Zobrazenie viacerých stránok

Keď je tu viac tém pre zobrazenie ako sa zmestí na jednotlivú stranu, môžete vidieť schránku "Strana", ktorá obsahuje čísla strán. Toto znamená, že zoznam tém bol rozdelený na dve alebo viac strán. Táto metóda rozdeľovania zoznamov položiek sa používa v celom spoločenstve.

Čo sú "sticky" témy?

'Sticky' témy sú témy, ktoré sú určené moderátormi alebo administrátormi ako dôležité. Sú navrchu zoznamu tém a zostávajú tam aj keď nemali v poslednej dobe žiadne príspevky. Ich úlohou je udržať dôležité informácie videľné a dostupné po celý čas.

Ako si prečítam tému?

Pre prečítanie témy kliknite na jej názov. Každý príspevok v téme je vytvorený členom alebo hosťom. Naľavo od zverejnenej správy uvidíte nejaké stručné informácie o členovi, ktorý vytvoril tému.

Pre zverejnenie odpovede k existujúcej téme, kliknite na Zverejniť odpoveď. Ak sa toto tlačidlo neobjaví, môže to znamenať, že nie ste prihlásený ako člen, alebo že nemáte povolenie odpovedať, alebo téma bola uzatvorená voči novými odpovediam.

Bude tu taktiež kolónka pre odpoveď v spodnej časti strany. Tu môžete takisto rýchlo zadať odpoveď. Ak kliknete na Quote odkaz pri odpovedi, obsah príspevku bude pre vás automaticky pridaný do kolónky odpovede. Kliknutím na Quote viacerých príspevkov vám povoľuje viaceré citácie týchto príspevkov v jednej odpovedi.

Ako zistím viac o členoch?

Pre zobrazenie informácií o určitom členovi, kliknite na meno užívateľa. Toto vás privedie na jeho verejnú profilovú stránku.

Čo je navigačný panel?

Navigačný panel navrchu každej strany vám má pomôcť presunúť sa okolo. 'Breadcrumb' oblasť vľavo navrchu ukazuje, kde sa teraz nachádzate. Formulár vpravo vám povoľuje rýchle prihlásenie. Toto vám povoľuje rýchly presun z jednej sekcie siete do druhej.

Môžem zmeniť spôsob ako spoločenstvo vyzerá?

Môžete zmeniť štýl komunity použitím meniča štýlu v ľavej spodnej časti strany. Toto vám povolí vybrať rôzne štýly alebo témy, ktoré zmenia farebnú schému a vzhľad komunity. Ak sa toto nastavenie neobjavuje, štýl tabule nemôže byť zmenený.

Pracuje...
X