Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Predplatné na podporu klubu a unikátna zberateľská minca

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
 • Juro
  Administrator
  Gold Member
  • Mar 2014
  • 2208
  • juraj1702
  •   

  Predplatné na podporu klubu a unikátna zberateľská minca

  Občas sa nás ľudia pýtajú ako môžu prispieť a podporiť klub. Neriešil som to moc, lebo som to bral ako hobby, dobrovoľnú pomoc pre rast elektromobility na Slovensku a nie ako zdroj príjmu. Skôr to je pre mňa strata príjmu. Keď sa venujem klubu, nemám čas sa venovať tomu čo mi peniaze zarába. Ale teraz potrebujeme otvoriť Tesla servisné centrum, venovať sa tomu naplno a na to potrebujeme nájsť investorov. Už sa pár veľkých investorov aj hlási, nič však ešte nie je uzavreté. Ale chceme dať príležitosť aj naším členom klubu, aj pre tých ktorí možno nie sú investori a nemajú teraz státisíce navyše na účte.
  Klub teda môžete podporiť kúpou predplatného. Nám to pomôže na udržanie chodu stránky a vám to zas dá väčšie výhody na fóre. Win win pre obe strany. Predplatné nájdete vo svojom profile v nastaveniach užívateľa --> predplatné.

  Unikátna zberateľská minca

  Kto sa rozhodne prispieť trochu viac a predplatí si dopredu 5 rokov predplatné na fóre teslaclub.sk, získa označenie Gold Member,​viac miesta na správy aj fotky, viac času na editovanie príspevku a navyše ešte dostane našu unikátnu, zberateľskú Tesla Club mincu.​​ S predplatným Gold Member ešte získavaš: Click image for larger version Name:	minca1.png Views:	6 Size:	105.8 KB ID:	87044-
  • Označenie Gold Member
  • 180 dní na úpravu príspevku namiesto 10
  • 150 MB na prílohy namiesto 40MB
  • 300 správ namiesto 50
  • 350 znakov v podpise namiesto 250
  • 3 riadky v podpise namiesto jedného
  • možnosť byť neviditeľný pre ostatných
  • Plus jedna unikátna zberateľská minca nášho klubu pri kúpe 5 ročného predplatného.
  Len limitovaný počet kusov tejto mince je vyrobených a keď sa minú, už k tomuto predplatnému taká minca nebude. Každá minca je očíslovaná a priradená k jednotlivému majiteľovi podľa čísla mince. Pre majiteľa takejto mince chystáme rôzne iné výhody okrem predplatného, napr. zľavnené alebo úplne zadarmo vstupné na budúce Tesla Club akcie, minca bude vstupenka. Každý držiteľ mince bude mať podiel zo zisku z Tesla servisu, keď sa podarí spustiť. A každá minca bude predstavovať 25 podielov, "akcií". Je možnosť si získať aj viac mincí, sú však len v limitovanom počte. Budeme poriadať aj Tesla Club VIP stretnutia pre majiteľov mince, a aj pre záujemcov o takú mincu, kde sa budú môcť dozvedieť ako takú mincu získať aj zadarmo a tiež informácie o tom aké máme plány a víziu nie len z Tesla servisom.

  Mincu je výhodnejšie kúpiť cez náš e-shop: https://obchod.teslaclub.sk/minca-tcs-tesla/  Ešte raz, vďaka za podporu a tešíme sa na spoluprácu.
  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
Pracuje...
X