Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

OC Zlate jablko

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    OC Zlate jablko

    Kvítková 5548, Zlín
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 22 kW, 1x230 V 3,7 kW
    GPS: 49.227196, 17.670336 Súradnice vedú ku vchodu do garáže. nabíjačka je na poschodí. Treba sa držať súradníc. Súradnice na našej mape ukazujú správne. Na ostatných mapách vedú len do obchodného centra, ale tam nabíjačka nie je. Je v budove oproti. Túto nabíjačku som hľadal asi 40 minút, najdlhšie zo všetkých.
    Platba: Za poplatok, na čip od ČEZ.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ČEZ,
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	OC_Zlate_jablko.jpg Views:	98 Size:	113.6 KB ID:	8971
    Toto je nabíjacia stanica OC Zlate jablko. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • jan.zmrhala
    Junior Member
    • Jun 2017
    • 2

    #2
    Zdravim,

    ked nemam kartu cez a potrebujem nabijat len 230V 3.7 kW je nutne niekomu dopredu nieco hlasit registrovat sa alebo sa da priamo nabijat?

    dakujem

    Komentár

    • jan.zmrhala
      Junior Member
      • Jun 2017
      • 2

      #3
      da sa naijat 230V?

      Komentár

      Pracuje...
      X