No, bohužiaľ tam bol únik cez neho. 1200€ to stálo celkovo.
Blbe bolo, že Tesla má dva a najskôr som menil jeden a za mesiac aj druhý....
User Profile
Zložiť
-
Hm. No je mi to divnô.
Furt tu čítam, že keď si kúpim autobus “normálnej” automobilky tak mam servis v každom meste.
A s tou...🥰 1 -
Daj vediet ked niekoho najdes. Rad by som ho tiez vyuzil. -
Mas tam pred Karlovacom Teslu v Jastrebarsku. V4 a 12 stojanov.👍 1 -
Obavam sa, ze som na servisaka už starý. Ale vcelku by ma to bavilo. -
Zabudli tam napísať, že podmienka je vek do 25 rokov. Lebo Tesla zamestnáva zasadne iba take uchá ktoré nemajú o predaji ani páru, zato majú... -
Pokiaľ ideš z HU smer Brno je Avion dost z ruky. -
Mas v aute displej s kamerou ako krava. Nestaci? -
Ano, tiez som zachytil informaciu, ze by sa dole pred rampami mala postavit nova SC lokacia, ale to bude pri rychlosti schvalovacich procesov u nas (a... -
Pre deti maju vyborne makove sulance! -
No, a ja som im napísal, ze keďže nejde kredit v zahraničí tak je to pre mňa karta k ničomu, na co mi vrátili 100€ takže mam 💩.
Niekedy... -
No pockaj ved sieť SCH je otvorená pre iné auta už dost dlho, okrem tych katastrofálnych lokalít ako Aupark.
A všetci tam velmi radi chodia... -
Dôležité je, ktorú krajinu máš napísanú pod tvojim kontom.
Ak tam máš nieco iné SK tak musíš platiť. -
Zdravím priaznivcov čistej energie a dopravy. Dostala sa k van informácia ako ZSE “vylepšili “ ich virtuálnu batériu?
A potom rob nejaký...Pridajte komentár:
-
Ano, ide to aj so ZEP. Ak na SK to majú ľudia co sa zaujímajú. Všetci nie lebo debilom to netreba. Tým stačia sociálne dávky.
Žiadna aktivita na zobrazenie
Zobraziť viac
Pridajte komentár: