Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Slovnaft

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • cio
    cio
    Junior Member
    • Feb 2019
    • 15
    •      

Slovnaft

Nabíjačky na čerpacích staniciach Slovnaft v rámci skupiny MOL
  • cio
    cio
    Junior Member
    • Feb 2019
    • 15
    •      

Bol som včera na dvoch staniciach Slovnaft. Zatiaľ sú v testovacej fáze a nabíjanie je zadarmo.
    Vec som konzultoval s veľmi milým a ochotným pánom, ktorý bol na ČS.
    Nie je potrebná žiadna karta, zapojíte sa a čerpáte.

Komentár

• Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 760
      •      

V Žiline netreba kartu - len pripojiť a nabíjať (ak to nie je obsadené spaľovákmi),

V Bratislave na Prístavnej kartu treba vypýtať u obsluhy, bez nej sa nabíjanie nespustí.

Komentár

• head
        head komentoval
        Upraviť komentár
        Ani v Zahorskej Bystrici netreba kartu.
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 760
      •      

Na prístavnej kje karta teda jediná, ešte by mohli zapisovať EČV a obmedzovať zneužívačov, lebo som tam raz dvakrát do mesiaca ale vždy tam buď je alebo počas môjho nabíjania príde nejaký eSoul s EČV začínajúcou na "TS-" a za tým rôzne krstné mená.
      Že to Slovnaft toleruje, sa čudujem. Veď sa stráca účinok pôvodného projektu Európskej únie na prepojovanie regiónov sieťou nabíjačiek. Toto nie je prepojovanie - že si nabije niekto cezpoľný, kto je mimo domu a potrebuje to, ale čisté zneužívanie na biznis lokálnymi taxi službami.

Komentár

• cio
        cio komentoval
        Upraviť komentár
        Nejde o zneužívanie, im je to fuk, kto a koľko čerpá.
        Majú technické problémy a stále im nefunguje centrálny autorizačný systém na karty. Karty stále nie sú schopní vydávať.
        EÚ dotovalo iba stanice. elektrika ide úplne triko Slovnaftu.
        Odhadujú že to bude do konca roku 2019
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 760
      •      

Paráda, nová Slovnaft priamo pri diaľnici. Ešte ani pumpa nie je v prevádzke a stojan funguje. Čo myslíte, kde ?

Komentár

• curgali
        curgali komentoval
        Upraviť komentár
        Tak nás toľko nenapínaj a prezraď...

• ivan32
        ivan32 komentoval
        Upraviť komentár
        Bol som dnes s rodinkou na Holubyho chate a našiel som. Máš to rovno pod nosom :-)
        V Novom Meste nad Váhom na privádzači na novej slovnaftke minutu od diaľnice.
        Super poloha, len keby aspoň 2 stojany boli.

• 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Prečo nie je na mape?

• Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        na plugshare je ale nefunguje...
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 760
      •      

Click image for larger version  Name:	IMG_1435.JPG Views:	139 Size:	94.0 KB ID:	46312 Click image for larger version  Name:	IMG_1436.JPG Views:	81 Size:	75.2 KB ID:	46314 Click image for larger version  Name:	IMG_1437.JPG Views:	87 Size:	99.1 KB ID:	46315

Komentár

• Teq
        Teq
        Member
        • Nov 2017
        • 215
        •   

nefunguje, pyta si kartu alebo sa dotknut displeja, dotkol som sa a po vybere konektora pise len ready a nic ine nerobi. vyzera to na SW ako mala alza bottova (ked tam este bola DC) oblsuhla samozrejme nic nevedela s tym spravit.

Komentár

• cio
          cio komentoval
          Upraviť komentár
          Mne to isté urobila Slovnaft nabíjačka na Budči sever v stredu 12.2.2020

• Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Áno, toto mi spravila 12.-teho tiež. Išiel som skúsiť, či ide vytiahnuť konektor CCS, ten už mi ide, len displej bol ako píše Teq.
      Pracuje...
      X