Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Dojazd Modelu 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1641
    •   

Dojazd Modelu 3

Toto je tabuľka dojazdu Modelu 3 podľa Bjornovho testovania:

Range = dojaz, R = dojazd, W = zima, H = diaľnica, červená = predpokladané

Click image for larger version  Name:	model-3-dojazd.jpg Views:	0 Size:	101.0 KB ID:	34477

Je to z tohto videa:

Tak som zvedavý aké skúsenosti budú mať naši majitelia Modelu 3.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • nemo
    Member
    • Oct 2015
    • 283
    •   

Beriem Long Range RWD s najdlhsim dojazdom za zapadoeuropsku cenu v tretom kvartali tohto roka. Predpokladam, ze autopilot uz bude v zaklade tak ako to uz je v Cine.

Komentár

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Dobrý výber. Tiež by som neodporúčal šetriť na baterke.

• JanoS
      JanoS komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam LR AWD + EAP (+ FSD?) v garazi, ale ak by bola ponuka kompletna, tak by som radsej kupil LR RWD + AP a usetril 9000 oproti tomu co som zaplatil ja.
  • ivan32
    Member
    • Sep 2014
    • 51

Úprimne z toho zimného diaľničného dojazdu som sklamaný. Zatiaľ. Kým nebude SC niekde ako Poprad.

Komentár

• Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Nebude to take zle, pamataj, ze to je dojazd so 70% baterky. Realne ak budes odchadzat z domu plne nabity, 300km das bez problemov imho. Pripadne uberies 10kmh, to je zanedbatelny rozdiel v case cestovania, ale relevantne predlzenie dojazdu.
  • JozkoPucik
    Junior Member
    • Aug 2018
    • 25

Ak to pomôže ja som išiel z Superchargeru v meste Weimar v Nemecku a to bola v podstate najdlhšia štreka ktorú som súvisle prešiel. Bolo to 304 Km. Keď som prišiel na SC tak som mal 82 km dojazd. Celou cestou som išiel 130 km/h na dialnici s tým, že miestami som pridával na 150-160 km/h. Mám LR AWD a zimné kolesá 18ky.

Komentár

• jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1057
      •      

Tesla dnes po 5tich mesiacoch vyhodila z ponuky Mid range verziu. Styri verzie baterie sa mi zdali privela. Zrejme to bola len docasna bateria dokedy nemali Standard a Standard plus.
      Tesla has been making many changes to its vehicle lineup lately and it is making one more today: the Model 3 Mid Range battery pack is now discontinued.

Komentár

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Toz nevim Máňo... Tusim se koukneme na ten e-tron jeste jednou
    • JozkoPucik
      Junior Member
      • Aug 2018
      • 25

Tak ak by dojazd nestacil, treba vyuzit pekne slnecne dni na dobitie baterky

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	54257277.jpg
Videní:	142
Veľkosť:86,3 KB
ID:	34906
      Naposledy upravené JozkoPucik; 17-03-2019, 10:45.

Komentár

• Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ako ide "boj s uradmi"? Uz ju mas prihlasenu?

• JozkoPucik
        JozkoPucik komentoval
        Upraviť komentár
        Tak pani riaditelka z danoveho v Ziline je velmi napomocna. Riskol som to a dal som si robit SK technicak. Policajti navrhli zohnat papier od danoveho, alebo znovu zaplatit dan..... ale pani riaditelka na danovom spisala ziadost, som to bol podpisat a maju 30 dni na odpoved tak uvidime.

• ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Cize teraz nemozes jazdit, alebo...???
    Pracuje...
    X