Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ochranná fólia Xpel Ultimate

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Ochranná fólia Xpel Ultimate

    Podľa mojich skúsenosti a recenzii od zahraničných majiteľov Tesiel, považujem Xpel Ultimate za najlepšiu ochrannú fóliu pre Model S. Je to "self-healing" fólia - to znamená, že jemné škrabance sa dokážu samé zahojiť keď sa oblejú teplou vodou. Plus je oveľa hrubšia ako ostatné fólie a lepšie dokáže chrániť auto pred kamienkami. Veľa majiteľov Modelu S sa mi sťažovalo, že už po 20000 km mali ďobky od kamienkov na kapote. Tesla totiž používa prírodne farby a tie sú mäkšie ako klasické. Na prvú Teslu som si dal fóliu robiť v Holandsku, lebo nikoho, kto by s tým vedel robiť na Slovensku som nepoznal. Na druhú Teslu som si to nemohol dať robiť v Holandsku, lebo auto som si nemohol prevziať tam osobne. Tak som sa znova snažil niekoho nájsť. Našiel som jednu firmu v Trenčíne, ale spravili to nekvalitne. Normálne mi nalepili s tou fóliou aj kamienky prach a špinu. Úplne odfláknutá robota. A podľa mňa to ani Xpel Ultimate fólia nebola. Vyzerala úplne ináč a aj bola tenšia.

    Keď som bol raz v Prešove, tak som úplne náhodou narazil na túto firmu www.pb-folex.sk (sponzor). Venujú sa aj Xpel fóliam. A tak som si u nich dal opraviť, vymeniť rôzne časti fólie. Takže vrelo odporúčam túto jedinú firmu na Slovensku ktorá sa rozumie do Xpel fólii.


    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xpel.jpg
Videní:	1094
Veľkosť:726,0 KB
ID:	6304 Toto auto na obrázku je komplet celé polepené v priehľadnej fólii Xpel Ultimate.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    Zaujímalo by ma, či sa po nalepení fólie zvýši lesk, alebo zostane rovnaký.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	poster-pb-folex-orig.jpg
Videní:	1126
Veľkosť:739,4 KB
ID:	12679

      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

    • JanoS
      Member
      • Aug 2015
      • 95
      •   

      #4
      Existuje tato firma stale? V Presove mi Google najde firmu s inym menom a inou adresou a inym telefonom.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Nad tvojim prispevkom je moj komentar a ten link co tam je funguje. Adresa je uz ina, ale web, e-mail ci mobil je ten isty. Ved klikni na odkaz a zistis viac. Sutam aj obrazky Tesly.

        PB-FOLEX

        Jelšová 24
        080 05 Prešov
        Kontakt: mobil: 0905 244 408
        0915 287 808
        email: folex7@gmail.com
        web: www.pb-folex.sk

        Po-Pi: 8:30 -16:30

      • JanoS
        JanoS komentoval
        Upraviť komentár
        No ja som prave nasiel firmu http://www.autofoliepresov.sk
        Nechce sa mi verit ze mesto ako Presov uzivi dve certifikovane Xpel firmy, ked cela ceska republika ma jednu.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        www.pb-folex.sk tam som si aj ja dával robiť xpel. Jediné miesto na sk. Ostatní dávajú falošné fólie. On sa nedávno sťahoval.
    • TM3Perf
      Member
      • Jun 2015
      • 83

      #5
      Janči dávaš si tú fóliu na Trojku?
      Naposledy upravené TM3Perf; 11-06-2019, 05:32.

      Komentár


      • JanoS
        JanoS komentoval
        Upraviť komentár
        Ano, ale niekde inde. Je to prava folia, a bolo to na zapadnom slovensku.

      • TM3Perf
        TM3Perf komentoval
        Upraviť komentár
        Kde si ju dal robiť a koľko Ťa to vyšlo a ako si spokojný s prácou?
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #6
      Pôvodne zverejnené od JanoS Pozrieť príspevky
      Ano, ale niekde inde. Je to prava folia, a bolo to na zapadnom slovensku.
      Ja som si tiež povodne dal robiť na západnom SK, ale po prvé, robota adfláknuta, bubliny a prach nalepený pod fóliou a ešte aj falošnú fóliu dali. Tiež mi tvrdili, že to je originál. Musel som si to ísť dať potom prerobiť do Prešova.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      Pracuje...
      X