Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako pridať obrázok

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Ako pridať obrázok

    Je niekoľko spôsobov ako vložiť obrázok do príspevku. Napr.:

    Možnosť 1:
    Ak chcete vložiť album fotiek, tak nato sa hodí použiť ikonka fotoaparátu na ľavej strane: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_397.jpg
Videní:	305
Veľkosť:88,0 KB
ID:	2285
    Možnosť 2:
    Ak chcete aby bol obrázok súčasťou textu (tak ako teraz), tak môžete použiť ikonku na pravej strane a potom kliknite na "Nahrať prílohy": Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_398.jpg
Videní:	327
Veľkosť:85,5 KB
ID:	2286
    Potom kliknite na miesto kde chcete obrázok umiestniť a vyberte si veľkosť akú chcete vložiť: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	photo2.jpg
Videní:	334
Veľkosť:115,7 KB
ID:	2287
    Možnosť 3:
    Ďalšia možnosť je kopírovanie a prilepenie. Ak máte na nejakej stránke fotku, ktorú chcete pridať sem, stačí pravým tlačítkom na myši kliknúť na fotku (alebo klávesnice Ctrl + C) a vybrať možnosť "Kopírovať obrázok" a potom tu len kliknúť pravým tlačítkom na myši a vybrať "Prilepiť" (alebo klávesnice Ctrl + V). Pri tejto možnosti ale Vaša fotka zmizne hneď ako zmizne aj na stránke z ktorej bola skopírovaná.


    Veľkosť obrázka je limitovaná na 1,5 MB. Šírka obrázka nemusí byť viac ako 950 pixlov.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #2
    Nejde mi pridat obrazok do Hyundai Ioniq fora, cim to je? Ani tu mi nejde pridat obrazok chybovej hlasky:
    Upload failed. You have exceeded your usergroups upload quota of 976,6KB by 5,72MB

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      už by to malo isť
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1311
    •   

    #3
    Ešte nejde, mne tam dáva že som prekročil 9,72MB o 19 MB, z čoho vyplýva že limit pred aktualizáciou bol ďaleko vyšší.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár

    • Junior
      Junior Member
      • Apr 2018
      • 1

      #4
      Mne to ide. Oba spôsoby.

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:106,4 KB
ID:	32269

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Teraz by to malo ísť, ale je tam nastavený limit. Odporúčam zmenšovať tie obrázky. Do budúcna bude väčšia kapacita možná za istých podmienok.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          Ok, tak teraz je možnosť aj vložiť obrázok s veľkosťou do 20 MB s rozmermi šírka max. 10000 px, výška max. 10000 px. Web stránka automaticky obrázok zmenší.

          Click image for larger version  Name:	size-test.jpg Views:	1 Size:	58.1 KB ID:	32226
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            Dúfam je to preklep, lebo výška 1000 px je menej ako malo.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Miro, nebud naramny, ved vyska 1000 je len o 80 menej ako standard HD 1920 x 1080. Vyska je v poriadku, To skor sirku mohli dat vecsiu, resp zachovat prirodzeny pomer stran 16/9. K 1000 vyske by sa hodila sirka cca 1800.

          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            Výška 1000 pred zmenšením bola menej ako 99% fotiek, takže by to neriešilo to, čo to malo riešiť - aby sme nemuseli obrázky zmenšovať pred poslaním sem. Ale bol to preklep, už to opravil na 10000.
        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #7
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	44807347_10213149125302603_4016499711224578048_n.jpg
Videní:	469
Veľkosť:207,3 KB
ID:	32282
          A ide to. Totot je taky aktualny obrazok, ze historia sa opakuje. Nic som neupravoval.

          Komentár

          Pracuje...
          X