Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    “Online jsem si naklikal Teslu a oni mi ji dovezli”

  • ICE666SVK
    odpovedal

    Pridajte komentár:


  • JozkoPucik
    odpovedal
    ozana to jeho video je blbost, podla mna to naschval spravil aby to znelo zle a ludia kupovali to tesnenie. Vyrastal som v autorizovanom servise, poznam dobry zvuk dveri. Takto znie moja M3:

    Pridajte komentár:


  • Juro
    komentoval k 's odpoveď
    Tak viem dať do kopy aj profesionálneho kameramana aj moderátora, ak treba, aj v Žiline.

  • ozana
    odpovedal
    Lepší zvuk při zavírání dveří a méně hluku od provozu venku.
    Naposledy upravené ozana; 18-04-2019, 13:08.

    Pridajte komentár:


  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Naozaj uvažujem o tom spraviť to video. Len obávam sa aby to nebolo moc amatérske a nakoniec nevyznelo zle. Takto video pre verejnosť som ešte nerobil.

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Heh to aby som ja spravil aktualne video, ked to su vsetko stare verzie. Len niesom zrovna ten typ youtubera.
    Naposledy upravené JozkoPucik; 18-04-2019, 06:43.

  • ICE666SVK
    odpovedal
    Bola to ale US TM3ka a ten kus bol asi jeden z tych prvych. Cize aj spracovanie uz moze byt lepsie.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    Tu je vysvetlene ako to funguje, aby auto prislo k tebe.

    Pridajte komentár:


  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Ano, myslel som hlavne vyrobu baterie. Napriklad clanok od Bloomerg:
    https://www.bloomberg.com/news/artic...-electric-cars

    Ten ukazuje presne to. Nevieme odkial berie i3 tu ich bateriu a Bloomberg spravila prieskum a vyzdvihla Teslu v tomto smere. Jasne, sedacky brzdy atd to Tesla nevyraba, ale urcite to neznamena, ze preto musi Tesla jazdit 26 rokov. Recyklacia funguje tiez na 98% ale bohuzial len v Amerike (je to niekde na ich stranke, len teraz nemam chut to hladat), lebo tam sa im to oplati kvoli poctu aut na ceste. V EU to bude tiez, len zatial to ziadna firma nechce robit, lebo by na tom nebol zisk (vzdy je to o peniazoch). Tesla je na tom urcite lepsie ako hovoria.

  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    No, ked sa nad tym zamyslis, tak to nie je nezmysel. On neporovnava EV vs. ICE and male EV vs. velke EV (baterkovo).
    Pri vyrobe baterie (celeho packu, nie clankov) sa (teoreticky) pri 75 kWh kapacite uvolnilo isto viac CO2 ako pri vyrobe 40 kWh packu. Obidva su v aute, takze aby si vyrovnal CO2 bilanciu, tak v tom mensom ti treba menej km.
    Ina vec samozrejme je, ako je ta bateria vyrabana, tu je Tesla isto daleko vpredu.

  • Ioniq
    komentoval k 's odpoveď
    Uz tu bolo raz video z Engineering Explained, tam rozpocitaval emisnu stopu. Dost zalezi aj od krajiny/statu. Boli tam americke staty, kde 100kWh Tesla potrebovala nejakych 26 rokov, aby bola ekologickejsia ako spalovak. Plus nie je vsetko len o baterkach.

    Gigafactory este nie je energeticky sebestacna. Bude, ale este nie je. Ta fabrika, kde sa vyraba i3 je pohanana vylucne hydro elektrarnou. Baterie netusim, tie beru od inokadial. Ale dalsi fakt je, ze Tesla vyraba vsetky suciastky nanovo. i3 je z velkej casti zo zrecyklovanych materialov, interier je tiez z nejakej zmesi bavlny, dreva zivic, a samotne BMW sa chvali, ze i3 je zrecyklovatelna na nejakych 98%. Takze teoreticky len 2% odpadu. Tesla sa nevyjadrila, ale uz len vzhladom na pouzite materialy to nebude take. Takze ak beries cele auto ako celok vratane jeho vyroby a pripadneho zosrotovania, i3 je naozaj ekologickejsia ako Tesla. Aspon zatial.

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Ako nehnevajte sa, ale pozeram to video 3 min a hned prva blbost, zevraj Tesla je na tom EKO horsie ako BMW i3??? Vraj vacsie baterky musia najazdit viac KM aby sa nahradili tie emisie z jej vyroby?? Milujem ked su ludia mimo staci si pozriet:

    https://cleantechnica.com/2018/08/27...y-end-of-2019/

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    hudino no dobre, moje deti maju 10 a 7 takze len jeden ma autosedacku. To co hovoris tam asi nevopcham. Neostava ti nic ine ako kupit dve TM3

  • hudino
    komentoval k 's odpoveď
    JozkoPucik, tak este raz . Skus tam odviezt 3 deti v autosedackach + manzelku. Psa a kocik + batozinu , nie 2 deti (maju sedacky?).
    Teq, presne tak, proste celu rodinu musim vozit v naftaku
Pracuje...
X