ZSE Metro Žilina
Zložiť
1000,- € zľava na Model S, X
Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.
teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie
Zložiť
Tag Cloud
Zložiť
X
-
Všimol som si, že táto nabka sa v appke zsedrive nezobrazí pokiaľ máte vo filtri povolené zobraziť iba stanice ZSE. Nie je teda ich? Alebo ako to chápať?Komentár
-
Včera ráno som chcel ísť nabiť, ale bola rampa zatvorená, ( vjazd iba pre metro zákazníkov so Zlatou a striebornou kartou). Na Zse linke mi povedali že mám niekoho z metra popýtať na otvorenie rampy. V metre na informáciách boli celkom nepríjemný a vrátnik/ sbs povedal že dnes posledný krát takto otvorí že iba po 11 sa dá, vtedy už je otvorená rampa pre všetkých a dá sa nabiť…. Alebo treba ísť do protismeru tam rampa neni, pani na informáciách povedala… Za mna nešťastne osadená nabka, pripadne nech pridajú karty ZSE na rampu. Ale pre toho kto používa apku to nepomôžeKomentár
-
Štandardne je pre zlatých vyhradený pruh v bezprostrednej blízkosti predajne. Ten druhý od predajne by mal byť otvorený pre všetkých a práve cez ten sa dá k nabke dostať. Alebo boli ráno oba pruhy takto uzavreté závorou?
Ale súhlasím, že dávať nabky za závory a následne ich označiť ako verejné je na hlavu. Navyše toto je tuším druhá nabka od ZSE v ZA, ktorá je takto za závorou.
-
-
V takom prípade, idem k výjazdu, z druhej strany, tam nie je rampa a do protismeru zacúvam k nabíjačke. Rampu si máme podľa inštrukcií od ZSE, ak je zatvorená sami zdvihnúť, ide to, ale treba na to spolujazdca, pretože v otvorenom stave je labilná a hrozí jej spadnutie na auto,Komentár
Komentár