Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE BA Wolkrova 3373

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    ZSE BA Wolkrova 3373

    Wolkrova 3373, Bratislava-Petržalka
    Popis:
    DC: 1x CHAdeMO 50 kW
    GPS: 48.125106, 17.105403
    Platba: ZSE cenník
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email:
    Tel:
    Webstranka: http://www.emobility-vibrate.eu/
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	Wolkrova-3373.jpg Views:	1 Size:	201.4 KB ID:	9347
    Toto je nabíjacia stanica Wolkrova 3373, Bratislava-Petržalka Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    #2
    Momentalne je tato nabijacka mimo prevadzky. Poruchu som nahlasil do ZSE este v piatok 10.7.2015. Daju mi vediet, ked bude porucha odstranena.

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #3
      Nabíjacia stanica je od dnes 14.7.2015 opäť v prevádzke.
      Avšak, vyzerá to tak, že s obmedzeným výkonom. Pôvodne som dokázal Model S nabíjať rýchlosťou až 230 km/h. Teraz iba 160 km/h.

      Stav 29.6.2015 - stanica nabíjala až 120A:

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Photo 29.6.2015 13 14 16.jpg
Videní:	392
Veľkosť:388,1 KB
ID:	5047


      Stav 14.7.2015 - stanica nabíjala maximálne 85A:


      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Photo 14.7.2015 19 27 40.jpg
Videní:	401
Veľkosť:327,7 KB
ID:	5048

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Photo 14.7.2015 18 58 49.jpg
Videní:	355
Veľkosť:321,2 KB
ID:	5049



      Pokúsim sa zistiť v ZSE, či to naozaj obmedzili. Dúfam, že obmedzenie nie je v mojom aute, ktoré sa včera aktualizovalo na firmware 6.2 (2.4.251).
      Naposledy upravené enfko; 14-07-2015, 23:12.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Vďaka za info. Dúfam, že to je len dočasné riešenie. Toto bola najrýchlejšia nabíjacia stanica na Slovensku.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • enfko
          Member
          • Dec 2014
          • 183

          #5
          Problem pretrvava a caka sa na vyjadrenie ZSE resp. firmu ABB, ktora priamo spravuje tuto nabijaciu stanicu.
          Z Tesly mam potvrdene, ze autom to nie je..

          Komentár

          • JanoS
            Member
            • Aug 2015
            • 95
            •   

            #6
            Plánujem prísť na Slovensko zo zahraničia na Tesle. Znamená to že nemám žiadne relevantné PIN kódy ani RFID karty. Podarí sa mi dobiť na tejto nabíjačke?

            Komentár

            • enfko
              Member
              • Dec 2014
              • 183

              #7
              JanoS Na tejto nabijacke sa ti bez identifikacie dobit nepodari.
              Ak mas auto vybavene dual chargrom, tak by som ti doporucil nabijanie cez Type 2 bez identifikacie v NC Eurovea (parking -2) alebo Porsche Interauto na Vajnorskej. Kompletnu mapu nabijacich stanic aj s popisom najdes tu.
              Ak mas zaujem o rychlejsie nabijanie cez CHAdeMO, napriklad konkretne na Wolkrovej 3373, tak mi daj vediet cez privatnu spravu, pokusim sa vybavit pristup.

              Komentár

              • JanoS
                Member
                • Aug 2015
                • 95
                •   

                #8
                Auto bude z pozicovne, ma dual chargery aj CHAdeMO, akurat neviem kde ho dobijem. Na mape je spusta farebnych puntikov, ale ako pozeram greenway tiez chcu registraciu, VIN a kopiu technicaku (?)

                Komentár

                • enfko
                  Member
                  • Dec 2014
                  • 183

                  #9
                  Tak mam zle spravy zo ZSE. Vykon tejto nabijacky je az do odvolania obmedzeny na 85A (cca. 160km/h).

                  Komentár


                  • JanoS
                    JanoS komentoval
                    Upraviť komentár
                    85A to znamena 34kW ?
                    Nejake informacie preco?
                • enfko
                  Member
                  • Dec 2014
                  • 183

                  #10
                  Ano, max. 34kW.
                  Bez udania dovodu.

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #11
                    Nabíjačka už funguje normálne, dnes som tam nabíjal.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • Martin V
                      Member
                      • Jun 2014
                      • 46

                      #12
                      Nabijacka bola dnes mimo prevadzky

                      Komentár


                      • PL679SX
                        PL679SX komentoval
                        Upraviť komentár
                        Potvrdzujem, aj dnes 9.9 mimo prevádzky

                      • Lubos
                        Lubos komentoval
                        Upraviť komentár
                        Vcera som tadial prechadzal 20.9.2016 mimo prevadzky z dovodu udrzby. :/

                      • Lubos
                        Lubos komentoval
                        Upraviť komentár
                        Nabíjačka stále nefunkčná písal som na FB KdeNabíjať, tak som zvedaví či sa vyjadria a hlavne či to spojazdnia.
                    • Martin V
                      Member
                      • Jun 2014
                      • 46

                      #13
                      Dnes 14.10.2016 nabijacka sa zda opat funkcna, neukazovala ziadnu hlasku ze je odstavena ako naposledy , je vymeneny CHaDeMO konektor za novy.
                      Mal som auto nabite na 100% z auparku tak som neskusal nabijat.

                      Komentár


                      • Martin V
                        Martin V komentoval
                        Upraviť komentár
                        18.10.2016 Skusil som otestovat funkcnost , vsetko vyzeralo OK , prebehol izolacny test , ukazalo graf nabijania ale v zlomku sekundy nabijanie ukoncilo a napisalo ze je stanica mimo prevadzky. Hodinu na to mi volali zo ZSE ze si vsimli ze som chcel nabijat a le nenabil som nic.
                        Udajne to riesia.
                    • Teq
                      Teq
                      Member
                      • Nov 2017
                      • 240
                      •   

                      #14
                      Nabijacka funguje super, akurat tam maju urobene stanoviste taxikari na elektrickych souloch. Dostat sa ku nabijacke ked je volna je umenie, cakaju tam aj traja az sebou a tlacia tam aj posledne elektrony pomaly do 100%...

                      Komentár


                      • jozefhein
                        jozefhein komentoval
                        Upraviť komentár
                        tak nejak zo skusenosti sa mi potvrdilo ze najhorsie casy kedy ist na nabijacku su vecer po praci. Konkretne tato je cez den a rano dost casto volna

                      • demo
                        demo komentoval
                        Upraviť komentár
                        Mi to príde ako dosť neférová praktika od taxislužieb. Si nakúpiť elektroautá a zneužívať sieť nabíjačiek zdarma. Nech sa postavia do radu k GW nabíjačkám.

                      • jozefhein
                        jozefhein komentoval
                        Upraviť komentár
                        ked kupia elektro miesto obycajneho auta za 3x vyssiu cenu, tak niekde musia potom setrit. Ja by som robil to iste. Podla mna je super, ze v Bratislave je bezemisna taxisluzba. Takisto hotnotim super dodavky eNV200 co rozvazaju pre DPD.

                      • demo
                        demo komentoval
                        Upraviť komentár
                        LIDL v Budapešti vyslovene zakazuje nabíjanie komerčným autám.
                        Taxislužby by si mohli zakúpiť aj svoju nabíjačku.

                      • Ioniq
                        Ioniq komentoval
                        Upraviť komentár
                        Na stranke e-Taxi co prevadzkuje tieto Souly je priamo napisane, ze je to s podporou ZSE takze predpokladam, ze elektrarne o tom vedia a suhlasia s takym pouzivanim

                      • ivan32
                        ivan32 komentoval
                        Upraviť komentár
                        Tak ale je to verejná nabíjačka a keď tam stoja 3 taxíky za sebou tak..... už nieje verejná ale firemná. Majú si ju postaviť sami alebo nech im teda zse urobí neverejnú.

                      • Teq
                        Teq komentoval
                        Upraviť komentár
                        A kolegovia teslaci tiez niekedy naijaju na wolkrovej (model X tam vidim casto) aj ked mate 1 km dalej supercharger. Nema to tesla pre modely S a X tiez zadarmo?

                      • jux
                        jux komentoval
                        Upraviť komentár
                        Ten pan s TMX nabija na wolkrovej, pretoze tam cez cestu pracuje. NIe som to ja, raz som s nim hovoril:-)))
                        Viem ze nebudete suhlasit, resp. je to vec nazoru, no v podstate ma na nabijanie na ZSE rovnake pravo ako kazdy kto ma kartu od ZSE, aj ked ma nabijanie na SC zadarmo ako kazdy s TMS a TMX minimalne ked objedna teslu do 31.4.2018.
                        Ked som tam raz prisiel (este nebol SC) tak mi uvolnil nabijacku, aj ked este nemal nabite.

                      • Teq
                        Teq komentoval
                        Upraviť komentár
                        V poriadku, kazdy ma pravo sa nabijat. Z mojho pohladu je to trosku egosticke kedze tych chademo nabijaciek nie je vela a blokovat to s teslou aj hodinu dve je neprijemne. Stalo sa mi viac krat ze som musel odtial odist s 15% baterie inde (casto krat aj na platene miesta) lebo sa tam nabija tesla, alebo niekto iny. Keby mam ja auto s dojazdom 300-400 km a nepotrebujem to nevyhnutne neham si na skle cislo na telefon ze v pripade nudze zavolajte, odpojim sa. Nie je nas na slovensku vela, radsej si pomahat ako robit zle, no nie?

                      • Ioniq
                        Ioniq komentoval
                        Upraviť komentár
                        Tak nabijacka je verejna, to ze tam nabija clovek s Teslou je podla mna uplne v poriadku. On nemoze za to, ze jeho auto ma velku bateriu a EV niekoho ineho ma mensiu. Mna by skor stvali tie taxikarske eSouly, ktore zahlcuju vsetky ZSE nabijacky v meste, a velakrat sa stava ze cakaju v rade aj 2-3. To uz nie je verejnost ale cista komercia.

                      • Teq
                        Teq komentoval
                        Upraviť komentár
                        Hej na nich som uz doslova alergicky. Este by som to prezil keby sa nabiju do 80% a tahnu do p...ale oni budu tlacit hodinu do 94-100% a divat sa na teba ako za nimi stojis

                      • Ioniq
                        Ioniq komentoval
                        Upraviť komentár
                        Mozno sa tam ten panko s TMX nabija z trucu aby nastval taxikarov

                      • matchke
                        matchke komentoval
                        Upraviť komentár
                        Treba na to poukazovat a posielat info ZSE nech vie, ze to zneuzivaju. Aj to s tym tlacidlom Emergency stop.
                    • Teq
                      Teq
                      Member
                      • Nov 2017
                      • 240
                      •   

                      #15
                      Nieco sa chysta na Wolkrovej, vykopali tam oproti parkovacim miestam dieru velku akurat tak na stojan a od nej vykopali smerom ku rozvodnej skrini dalsiu dieru ako keby na kable. Zeby sme konecne mali viac nabijacich stojanov na jednom mieste?
                      Naposledy upravené Teq; 21-05-2018, 11:26.

                      Komentár


                      • ICE666SVK
                        ICE666SVK komentoval
                        Upraviť komentár
                        Ak ma v BA pribudnut kolko to vraveli 50 nabijaciek, tak je asi dost mozne, ze budu aj dve nabijacky na jednom mieste. Vsak uvidime....
                    Pracuje...
                    X