Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

nabky.com spoplatnene ?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jozefhein
    Member
    • Feb 2017
    • 47
    •   

    nabky.com spoplatnene ?

    Zdravim,

    len sa chcem opytat, dnes ked som si otvoril nabky.com, vyskocila mi hlaska, ze som prekrocil 100 volnych pristupov a musim si upgradovat na platene konto ak dalej vyuzivat nabky.com. Je chyba u mna, resp. kazdy kto si pozrie nabky.com viac ako 100x strati k nim pristup ?

    Dakujem za odpoved,
    jozo

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	nabky hlaska.jpg
Videní:	202
Veľkosť:240,0 KB
ID:	23359

    Pripojené súbory
    Naposledy upravené jozefhein; 03-04-2018, 09:53.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #2
    Za chvíľu budeme platiť aj vzduch, ktorý dýchame.... po 1000 nadýchnutiach sa na vašom mobile rozozvučí klaksón s pripomienkou zaplatiť vzduch

    Komentár

    • jozefhein
      Member
      • Feb 2017
      • 47
      •   

      #3
      Aha, podla tejto vety z cennika to vyzera, ze prevadzkovatel (admin?) tejto stranky by mal po novom platit za pouzivanie zeemaps, inak od 1.aprila 2018 bude pocet zhliadnuti celkovo obmedzeny na 100 -> defakto sa uz sa nikto nedostane na nabky.

      Starting April 1, 2018, maps not owned by an active paid subscription will be limited to 100 map views.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Už by to malo ísť, skontrolujte. Moc veľká návštevnosť. Žiaľ ďalšie výdavky pre nás. Čo človek nespraví pre elektromobilitu. Ak sa nájde šikovný programátor, dajte vedieť. Spravili by sme si to potom sami.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Ahoj Juro. Ked Ta tu po dlhsej dobe vidime, prosim Ta, nasiel by si si cas a pozrel ziadost clenov fora na zalozenie novych for podla automobilovych znaciek?
          Pridat Jaguar, Hyundai, Kia, Audi, Fiat - bolo by to super lebo takto je vsetko v jednom vlakne ku konkretnemu modelu a je to zle citatelne pre novych navstevnikov.
          Dakujeme!
          Naposledy upravené Jiri GrandPa; 03-04-2018, 13:20.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Chystá s veľká aktualizácia stránky tak potom aj to sa spraví.

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Kedy bude?

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          už bola.
      • jozefhein
        Member
        • Feb 2017
        • 47
        •   

        #5
        uz to ide. Diky

        Komentár

        • jozefhein
          Member
          • Feb 2017
          • 47
          •   

          #6
          Bolo by mozne, pre kazdeho dobrovolne, posielat pravidelne nejaky maly prispevok na prevadzku stranky ? Zverejnit nejake cislo vasho uctu, prip. inak ?
          Diky

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Nieco na sposob DONATE mas namysli, ci jak sa to pise? To by stacilo tu na stranke dat nejake tlecitko a uz by ta to presmerovalo. Ale to by uz potom chcelo, aby sa davali aj nabijacky v zahranici a nie len SR a CR ci trochu v AT co je tam teraz.

          • jozefhein
            jozefhein komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, take nieco.
            Ja som vdacny aj za to co pokryvaju nabky.com teraz.

            Keby som chcel ist do zahranicia, pozriem radsej chargemap.com alebo goingelectric.de

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Preco by si to mal pozerat na inych aplikaciach? Ked to vsetko moze byt na jednej? Nabky su preverene miesta. Takze naco mi je chargemap a ine aplikacie?

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Napríklad na to, že existuje appka optimalizovaná na mobilný telefón s možnosťou pohodlného pridávania komentárov a reportov k nabíjaní. A tiež preto, že väčšinou to je aktuálne info lebo to majú prevádzkovatelia ako business. To je samozrejme formát presahujúci pôvodný zámer projektu nabky.com.

          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            Pravdu povediac, na mobile pouzivat nabky.sk je smrrrrt. Hlavne zoomovanie a posun mapy. Na cestách používam chargemap.

            Ak by chceli, je niekoľko alternatív zdarma, keď zeemap je spoplatnené. Ja používam v desktopovej aplikácii (ale sťahuje mapy online) okolo 7 služieb, ktoré sú neobmedzené, najlepšie na nich, že obrázky (jednotlivé dieliky mapy) majú rovnakú štruktúru pomenovania a vlastností čísľovania, takže vlastne pri výmene za iné stačí len zmeniť internetovú adresu.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Aj na browseri v tesle sa nabky zobrazuju velmi zle .

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            A ine aplikacie sa ti ako zobrazuju v browseri teslackom?
        • Daliborko
          Member
          • May 2017
          • 76
          •   

          #7
          Tak už to zase nejde

          Komentár

          • Ľuboš Geleta
            Member
            • May 2014
            • 498
            • lubos98970
            •   

            #8
            Veru nejde a už dosť dlho

            Komentár

            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1311
              •   

              #9
              Ja sa snažím všetko pridávať na chargemap, ostatné služby majú svoje muchy. Chargemap je moderovaná, pridávané údaje schvaľujú a zdá sa mi asi najlepšie prepracovaná a má mobilnú aplikáciu, ktorá si dokáže zapamätať prihlásenie (na rozdiel od plugshare, prečo som ju prestal používať) a celkom pekne naplánuje trasu. nabky je chválihodný projekt, ale aby držala krok s celoeurópskymi službami, to je asi ťažko realizovateľné či už časovo aj finančne.
              [priezvisko]@me.com

              Komentár

              • Ľuboš Geleta
                Member
                • May 2014
                • 498
                • lubos98970
                •   

                #10
                Mirko tak ak ti to ide pridaj všetky nabky čo sú v CZ pred Lidlom. Sú zdarma a výkon 50kW. Je ich už viac. No chcel by som aby aj nabky fungovali ďalej

                Komentár


                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  To bysme chceli vsetci. Ale bohuzial Juro nema asi cas a na nase ponuky, ze budeme udrziavat poriadok v datach nereaguje. Viem, ze treba platit licenciu na zeemaps ale aj tu sme mu uz ponukali, ze prispejeme. "Ticho po pesine". Skoda.

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Lidl tam je, v Prahe tri, Brno, Dubnica, v Rakusku tiez, uzivatelia to pridavaju velmi rychlo. Včera vyšiel článok, že Horoměžice majú novú a už to tam je.
              • Daliborko
                Member
                • May 2017
                • 76
                •   

                #11
                Aspoň čiastočná záplata, kým s tým Juro niečo urobí.
                Toto je editačný link k jednej nabíjačke, ktorú som pridával. Odošle to na zeemaps.com. Nedajú sa tam síce pridávať nové nabíjačky , ale vidno aspoň tie staré . A funguje aj prepojenie na teslaclub.sk a aj navigovanie k nabíjačke, ak to niekto používal

                https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl8tYfwSN7siLA
                Naposledy upravené Daliborko; 28-06-2018, 05:56.

                Komentár

                • Vrso
                  Member
                  • Aug 2015
                  • 70
                  •   

                  #12
                  Ja pouzivam najrozsirenejsi PlugShare. Nabky.sk mali viac zaznamov, ale su prilis lokalne. Chargemap ma zasa menej zaznamov a uzivatelov ako PlugShare. Nepisem iba o SK, treba sa pozriet aj za hranice SK a porovnat. Tam je vyrazna prevaha PlugShare. Kedysi som pouzival aj PlugShare aj Chargemap ale aj tak som nakoniec hladal na Plugshare, tak som Chargmap prestal pozerat. Samozrejme, v Plugshare funguje routovanie, najde trasu aj s nabijacimi bodmi. O prihlaseni do apky ani neviem, odkedy som ju na iPhone nainstaloval, doteraz som sa druhykrat nemusel prihlasit. MiroslavRojko chyba bude v Tvojom telefone, mozno skus reinstall apky PlugShare. Len mimochodom, PlugShare velmi aktivne pouziva aj Dominik Hasala z Tesla Vieden

                  Komentár


                  • Daliborko
                    Daliborko komentoval
                    Upraviť komentár
                    Nabky.com majú jednu výhodu oproti PlugShare aj Chargemap. Je prepojená na Teslaclub.sk, kde je živá komunita ľudí, ktorí vedia promptne odpovedať.
                    Ale samozrejme im nemôže konkurovať v pokrytí, v rýchlosti pridávania nových nabíjačiek a ani v kvalite používateľského prostredia.
                    A je v slovenčine, čo pre mnohých ľudí je veľké +
                    Naposledy upravené Daliborko; 28-06-2018, 06:44.

                  • Jiri GrandPa
                    Jiri GrandPa komentoval
                    Upraviť komentár
                    Presne tak. Preto pre nas stale maju vyznam. Ci sa nabijacka prida za 2 dni alebo tyzdne nehra rolu.
                • Miroslav Rojko
                  Senior Member
                  • Nov 2016
                  • 1311
                  •   

                  #13
                  Mne nezáleží, či to používa niekto z Tesla ale čo to prináša mne. A pri plugshare som musel overovať informácie ešte z iného zdroja, nemá informácie pri nabíjačkách tak kompletné ako chargemap. Lepšie je mať overený menší zoznam ako dosť neoverených (neaktuálnych) a väčšinou aj zle uvedené autentifikácie. Ale rozdiely nie sú až tak veľké, či budete používať tú alebo tú, vždy je to lepšie ako na mobile posúvať alebo nebodaj pridávať stanocu na nabky.
                  [priezvisko]@me.com

                  Komentár

                  • Ľuboš Geleta
                    Member
                    • May 2014
                    • 498
                    • lubos98970
                    •   

                    #14
                    Juraj verím že by sa oplatilo dať spraviť nabky.com ako páku pre iOS a android dať ju bezplatne alebo za 1-2€ a mať tam reklamy za ktoré budeš dostávať peniaze. Čím väčšia návštevnosť tým viac peňazí pre teba. Môže to mať úspech verím tomu.

                    Komentár


                    • Miroslav Rojko
                      Miroslav Rojko komentoval
                      Upraviť komentár
                      Stačí si predstaviť potenciálnych používateľov na Slovensku a porovnať to s potenciálom v aplikáciách pre celú Európu, nebodaj svet. Nedá sa konkurovať takej užívateľskej základni, čo sa týka príjmu na zaplatenie a hlavne udržiavanie mobilných aplikácií v chode.
                  • g211
                    Member
                    • Sep 2015
                    • 118
                    •   

                    #15
                    Popridával som všetky nové ZSE rýchlonabíjačky na PlugShare. Robím tam trochu poriadok, dobré by bolo dohodnúť sa na konvencii názvov staníc. Odporúčam vždy ako prvé slovo napísať providera (ZSE / Greenway), a následne lokalitu. Časť to už tak mala, ostatné priebežne opravujem. PlugShare mi príde ako najrozumnejšia alternatíva k nabky.com, podstatné je aby sme to tam udržiavali.

                    Komentár


                    • Jiri GrandPa
                      Jiri GrandPa komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ja robim to iste na ChargeMap, prilezitostne.

                    • Miroslav Rojko
                      Miroslav Rojko komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ja som pridal dve dnes ráno v Trenčíne na plugshare.
                  Pracuje...
                  X