Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Blokovanie nabijaciek

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1228
    •      

Takto si veselo parkuje smradľavý Sportage v Auparku za. Fotka on-line

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5486.jpg
Videní:	190
Veľkosť:110,3 KB
ID:	48756

Komentár

• 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1228
      •      

Pán z bytce si spravil v OC Mirage v Žiline z nabíjacieho miesta parkovisko. Nabijal-nenabijal 4,5 hodiny ako to ukazuje nabíjacia stanica. Vidno to pekne na fotke.

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5509.jpg
Videní:	194
Veľkosť:100,8 KB
ID:	49335 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_5510.jpg
Videní:	136
Veľkosť:89,8 KB
ID:	49336

Komentár

• Juraj Ondrejka
        Junior Member
        • Jun 2014
        • 25

Tu sa to bude moct riesit podobne ako ma Tesla. Platbou za “nenabijanie”

Komentár

• ToMiLeaf
          ToMiLeaf komentoval
          Upraviť komentár
          btw, kolko malo to auto zobrat za 4,5 hodiny?

• 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          na fotke je spotreba 27,5 kWh, ale i3 nabíja podľa mňa rýchlosťou max. 7,4 kW, nie viac

• Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Novsie modely majú 11 kW.

• 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Takže tam dosť nelogicky stál 4,5 hod.

• Wilo
          Wilo komentoval
          Upraviť komentár
          Ked potrebujes niekde dlho parkovat a vies ze by si za ten cas nabil aj 2x tak staci v aute znizit nabijaci vykon na minimum. Potom tam mozes stat aj 6 hodin a stale sa budes tvarit ze nabijas (a aj realne budes nabijat). Minimalne sa da takto zvalit vina na “chybu” vo wallboxe ze ti nedava viac a ty nutne potrebujes nabit. Skusenejsi pouzivatel sice taketo praktiky vacsinou odhali ale da sa tak teoreticky vyvinit pred policajtami a laikmi. Druha vec je ze toto nastavenie je zakopane trosku hlbsie v infotainmente a osobne sa mi parkrat stalo ze som to obmedzil kvoli starsej zasuvke a potom som to zabudol vratit na max. Pri najblizsom nabijani v Auparku BA som sa potom velmi cudoval ze som po 2 hodinach nabil len dakych 15%. Az potom ma to trklo.

• Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Pravda na doplnkovych tabuliach pri P znackach (ak tam nejake vobec su) byva "pocas nabijania", ale nie je zakonom povinne nabijat co najrychlejsie, takze nic okrem moralneho kodexu clovek neporusuje, ak nabija pomaly setrne k svojej baterii cize sa nepotrebuje ani vyhovarat na chybu wallboxu. Ci sa mylim?
          A obmedzenie intenzity nabijania sa da dovodit tym ze ked som prifrcal mal som vysoku teplotu baterie, tak som nastavil nizky vykon koli bezpecnoosti a proti tomu sa tazko argumentuje. Z dovodu bezpecnosti a zabraneniu kolizii uz preslo aj obiehanie na plnej, porusena stopka, prekrocena rychlost a pod., lebo policajt sotva moze povedat, ze radsej ste mal naburat nez porusit predpis. Tusim bezpecnost a ochrana zdravia a zivotov je nadradena vsetkemu, alebo take nieco.

• ToMiLeaf
          ToMiLeaf komentoval
          Upraviť komentár
          Taká blbosť a pritom by to stačilo len spoplatniť...
          Len potom o čom by sme tu písali a na koho prstom ukazovali?
          Hold čaro free nabíjania...
      Pracuje...
      X