Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kam až budú rásť akcie Tesly, alebo kam klesnú?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • drobco
    odpovedal
    Wilo keby to bolo tak ako vravíš tak by tento projekt nezaradilo OSN do svojho zoznamu ekoprojektov Počkáme si na Svetovú výstavu v Dubaji. Nikomu neberiem jeho názor

    Pridajte komentár:


  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Na zaklade toho co si mi poslal to vyzera na klasickeho Ponziho. Ale uz len kvoli tvojmu dobru ti drzim palce

  • Vrso
    komentoval k 's odpoveď
    Podla Tvojho pisomneho prejavu investujem do ponukaneho riesenia presne 0€. Tiez by som si rad kupil TMY, ale peniaze budem musiet ziskat inak. Ak niekoho napadne riskovat takuto investiciu, nerob to.

  • drobco
    odpovedal
    Ok, BMG nebol startup Možno to nie je najšťastnejšie naformulované, Za 3 roky sa podelím o výsledok, Nie som marketingový profesionál Wilo diskutujeme a beriem Tvoj názor

    Pridajte komentár:


  • head
    komentoval k 's odpoveď
    Mne to znie este horsie ako z brozurky BMG Invest

  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    To znie skoro ako z brozurky BMG Investu bez urazky

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Však hej, ale ja to mám rad tak, že kupim a ide to len hore

  • hudino
    komentoval k 's odpoveď
    384 na 360 nie je šok

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    No ved to sú tie klasické šoky, ktoré toto investovanie sprevádzajú

  • Catchcash
    komentoval k 's odpoveď
    ja 384 a v ten den to padlo este na 360...

  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Ja som kúpil pri 365,- takže celkom OK.

  • drobco
    odpovedal
    Mám riešenie pre tých ktorí by chceli zainvestovať do podielov spoločnosti v elektrickej doprave. Do. konca septembra v zaujímavom pomere. Komerčná premiéra bude v Dubaji na svetovej výstave budúci rok. Startup je vo finálnej fáze. Všetc ktorí chcete kúpť Teslu Y je to super riešenie. Ja som tak urobil. Napíšte mi do správy č.t. a dozviete sa podrobnosti.

    Pridajte komentár:


  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Ani tam. Batérie sú lacnejšie a lacnejšie pri stále vyššiej energetickej hustote. Kedy tie prachy čo investujú do plniciek vodíka (jedna stoji vraj až milión €) dali stavby mega nabíjačiek s veľkou kapacitou, lepšie by spravili. Lode a lietadla svodíkom možno

  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Vaporware sa prave vyparil. Cakal niekto
    nieco ine? Cely vodik je v osobnej doprave imho blbost. Maximalne tak pre nakladnu dopravuto ma nejaky vyznam...

  • ivan32
    komentoval k 's odpoveď
    1fisker tak Nikola bublina praskla. Dúfam že si nekúpil. Nemajú nič len nepojazdnú škrupinu trucku a kopec lží. Dobre to spravili. GM kúpilo pred pár dňami 11% akcii NKLA a oznámili spolprácu a bum. Nemajú batérie, nemajú motory proste nič.https://electrek.co/2020/09/11/nikol...es-gm-nothing/
Pracuje...
X