Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ejoin Arkadia

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • dango
  komentoval k 's odpoveď
  1romeo1 hej treba to prekontrolovat s adapterom. O magne ti napisem v magna vlakne...

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  dango neviem nemal som vtedy OBDII jednotku, teraz by som to už vedel. Inak nedali žiadnu "zľavičku", podľa toho sa v budúcnosti zariadim. Ty si v Magne že? Prišla mi zmluva o prechode zo SSE a ako to máš fyzicky? platiš mesačné preddavký a každý mesiac ti príde zúčtovacia faktúra, alebo to máš inak, lebo neviem sa vysomáriť čo to tam mám odkliknúť a ako to u nich funguje,nakoľko tam je čosik o polročnom vyúčtovaní resp. nejakom depozite aby som preddavky nemusel platiť. Ako si to najlepšie nadstaviť? lebo sse mi každý mesiac posielajú aj vyúčtovaciu faktúru.Nejedná sa mi o virtuálnu batériu ale len o variabilnú tarifikáciu.
  Naposledy upravené 1romeo1; 24-02-2023, 09:03.

 • dango
  komentoval k 's odpoveď
  1romeo1 este aby sme sa vratili ku prispevku - si si isty, ze tych 92kwh ti aj voslo do auta? Niekedy totiz ejoin uctoval energiu v stojane a teda platil si aj za straty (ako kedysi davno GW). A teda fakturovane bolo AC vchadzajuce do stojana a nie DC vychadzajuce z neho....

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  dango niečo tu smrdí, žeby tvoja ruka?

 • dango
  komentoval k 's odpoveď
  1romeo1 ak narazas na mna, is na nespravnej adrese s tym sockovanim dam ruku do ohna, ze ty si na lidloch (ktore si velebil do nebies) presockoval viac, ako ja

 • Ejoin EU
  komentoval k 's odpoveď
  1romeo1 Dobrý deň, ide skutočne o chybu v zaokruhlovaní. Miroslav Rojko to popísal správne. Nemáme dôvod meniť cenu za DC nabíjanie z 0,39 na 0,40 € za kWh, navyše ako tu už bolo tiež spomenuté, skutočná cena na faktúre ani nie je 0,40, ale 0,395. V aplikácii sú jednotkové ceny za nabíjanie nastavené korektne na každej lokalite, a teda ide o sumy, ktoré zákazníkom skutočne účtujeme. Ide totiž o taríf, na základe ktorého zákazníci využívajúci mobilnú aplikáciu platia za nabíjanie okamžite po jeho ukončení. Platné ceny sú viditeľné v našom cenníku, na mape portal.smartfuelpass.com alebo v mobilnej aplikácii ejoin GO pri každej jednej lokalite. S pozdravom, tím ejoin.

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  Taur presne tak, na displeji sú všeliaké parametre meniace sa , ale cena jednotková aktuálna tam nieje. Hlavne ked v cenníku majú napísanú tú záhadnú vetu o možnosti zmeny ceny od dannej lokality. Ja naozaj netúžim nabíjať ako niekde v stávkovej kancelárii, kde až o mesiac zistím či lacno, alebo draho.

 • Taur
  komentoval k 's odpoveď
  Ak maju rozne ceny na nabkach, pripadne menia vykony, tak by mali na displejoch zobrazovat (alebo nech si nalepia papier, namaluju ...) vykon a cenu za kwh, nech clovek vie ako rychlo bude nabijat a kolko bude platit. Nieje kazdy povinny mat smartfon, mat data ci cumiet stale do apky. Dokonca poznam cloveka co vobec nema mobil. Tych co maju stare tlacitkove nesmartfony niekolko.

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  dango "trápnych" 92kWh u ZSE je v Partneri za 27€ ako som to ja hore či Taur napísal. Takže pre budúcnosť sa proste zariadim. Pre niekoho je 92kWh trápnych pre niekoho nie. A hlavne ked o "trápnych" píše sockár čo zadarmo nabíjal. Mimochodom miesto tých "trápnych" 92kWh zaplatených v ejoine som sa cestou mohol zastaviť v kauflande či iných "sociálnych" podnikoch nemyslíš?No neurobil som to!!!

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  milan84 ano a za tým si stojím, že nic drahšie ako GW nie je.

 • 1romeo1
  komentoval k 's odpoveď
  Ejoin EU prosim vás netrepte o zaukrúhlovaní nakoľko horná položka AC je 0,29€, keby to bola pravda čo píšete tak aj tá je zaokrúhlená na 0,3€! A zaokrúhlovanie z hľadiska 5centov sa vždy uplatnuje pri konečnej cene na daňovom doklade a pri platbe v hotovosti! Takže nie jednotkovej cene v každej položke na daňovom doklade. Pre budúcnosť si v aplikácii ponadstavujte jednotkové ceny na každej jednej nabíjačke ak ich máte rozdielne od lokalít, aby zákazník vedel za koľko nabíja v jednotkovej cene a nie, že ho budete atakovávať vyššími cenami, ako máte v aktuálnych cenníkoch. Ako sa to stalo mne. Chválim aspoň to, že ste si priznali chybu a chcete to riešiť. Ďakujem

 • Miroslav Rojko
  komentoval k 's odpoveď
  EJoin si zmeni pocet desatinnych miest ceny bez dph na 4 a bude to naporiadku. Ak chce dodrziavat inzerovane ceny s DPH, nemoze zaokruhlovat ceny bez dph na 2 desatinne miesta. To je cele.

 • milan84
  komentoval k 's odpoveď
  dango tomu sa vravi, ked niekto spekuluje tolko, ze sa az prepocita Ved romeo mi vzdy a vsade pise, ze GW je najdrahsia banda zdieracov, ze nic drahsie nie je.

 • Taur
  komentoval k 's odpoveď
  1romeo1 Ked si to vydelis, tak ti vyjde cena za kwh 0,395e cize ide o zaokruhlenie, Nuz, mali by zaokruhlovat dole na 0,39 aby tto bolo kosher.
  Zlava u ejoin je nad 350kwh, cize ti 258,12kwh na zlavicku este chyba.

  dango U ZSE stoji pri Partner DC/AC nabijanie 0,29 nie 0,30e. Cize 91,88kwh by ho vyslo pri tom programe 11,90+ 15,05 (51,88x0,29) = celkom 26,95e
  Za zvysne 3,05 do 30e u GW (neoveroval som ci spravnu cenu pises) si moze dokupit dalsich 10,5 kwh. ZSE rulez

 • dango
  komentoval k 's odpoveď
  1. neviem preco pozadujes od nich špeci zlavicku za "trapnych 92kwh"
  2. ak potrebujes len obcasne nabit komercne, najjednoduchsie je si v ZSE alebo GW zaktivovat na 1 mesiac vyssi pausal a dostanes sa na 0.3e/kwh (u gw aj s prenosom nevyuzitych do dalsieho mesiaca)

  takto si u ejoinu zaplatil 36e, v gw by si zaplatil 30e a este 8kwh by ti ostalo do dalsieho mesiaca....
Pracuje...
X