Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Objednanie Model Y

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • cyber_yan
  komentoval k 's odpoveď
  Tu nejde o predaj AT tu ide o predaj vseobecne ako som spominal vyssie opravte ma ak sa mylim, ja ked som riesil vratenie DPH tak viem ze ich danove oddelenie je v Holandsku. To mi bolo povedane usudzujem preto ze riesia vsetky krajiny v EU nie len AT. A vzhladom na aktualne predaje by to sedelo ze proste su busy. Ale suhlasim ze je to na nervy hlavne ked ta auto caka na parkovisku, tak prajem skore vyriesenie nech si uzivas cim skor

 • kukiak
  komentoval k 's odpoveď
  No ja neviem

  V pondelok to budu 3 tyzdne. Neustale mi odpise len jeden pan "Lesley" ze je to mimo neho a treba len wait a wait. Ako nepride mi realne ze v At/DE predavaju tolko aut bez DPH, aby za 3 tyzdne nezmenili 2 cisla na fakture.. vytoceny som. Nema niemto iny kontakt ako ten devatfreeesale email?
  Naposledy upravené kukiak; 10-03-2023, 20:14.

 • cyber_yan
  komentoval k 's odpoveď
  Ak sa nemylim tak to ich danove oddelenie je v Holandsku, spolucakatelom v case ked som objednaval ja to urobili zo dna na den ale zrejme su busy teraz. Inak neviem kde je problem.

 • kukiak
  odpovedal
  Ja uz mam vyse 2 tyzdnov auto nachystane v Linzi a cakam na prerobenie faktury na bez DPH (kupa na firmu). To je u nich normalne? Vzdy len odpoved, ze cakaju na uctovne oddelenie a treba cakat - ale dva tyzdne?

  Pridajte komentár:


 • asrock
  komentoval k 's odpoveď
  Nemecký sklad všetko dole TM3 -2870 , TMY -3300, TYP -4040

 • esp
  odpovedal
  Tesla znížila ceny inventárnych - skladovych vozidiel v Európe o rôzne sumy, čím mnohým spotrebiteľom ušetrila tisíce.
  Tesla sa stala neslávne známou neustálym upravovaním cien v prvom štvrťroku tohto roka. Začalo to masívnym znížením cien v januári a odvtedy pokračovalo na väčšine svetových trhov s ďalšími menšími úpravami nahor a nadol. Tesla teraz zaviedla nové zníženie cien vozidiel s európskym inventárom-skladovky. Pri pohľade na stránku Tesla sa úspory nezdajú konzistentné, pričom niektoré vozidlá sú zľavnené až o 7 %, zatiaľ čo iné sú zľavnené len o 1,5 %. Zľava sa navyše vzťahuje len na Tesla Model 3 a Model Y , pričom Model X a S zostáva v plnej cene. Jedinou ďalšou podmienkou je, že všetky zľavnené vozidlá sú nové s menej ako 50 km na počítadle kilometrov a nie sú súčasťou inventára jazdených vozidiel spoločnosti Tesla.
  Zdá sa, že neexistuje súvislosť medzi miestom, kde je auto uvedené, a uplatnenou zľavou, pričom rovnaký nepomer zliav sa používa v každej z európskych krajín, od Nemecka cez Nórsko cez Francúzsko až po Anglicko. Tesla pravdepodobne zaviedla nové zníženie cien v celej Európe, pretože sa zdá, že bude pokračovať v budovaní trhového podielu v regióne. Na rozdiel od Spojených štátov, kde Tesla pevne drží trh s elektromobilmi, je tento naš európsky trh oveľa konkurencieschopnejší. To odráža to, čo Tesla urobila v Číne , aby mohla bojovať s konkurentmi ako BYD, Li Auto, NIO a XPeng.
  Dopyt po EV v Európe nebol nikdy silnejší a ak kupujúci niekedy potreboval viac stimulov na nákup, Tesla tymto sposobom dava takouto formou práve tieto znizenia cien a kto je rozhodnuty pre kupu 3 alebo Y ma zaroven aj velke štastie a ušetri zopar evri.
  Dúfajme, že naš kontinent bude v nadchádzajúcich rokoch pokračovať v elektrifikácii a tieto zníženia cien umožnia viac ľuďom jazdiť na elektrinu ako kedykoľvek predtým.​

  Pridajte komentár:


 • EV_Future
  komentoval k 's odpoveď
  Takmer v kazdom konfiguratore sa daju aktualne najst nejake zlavnene kusy. Asi poslali prilis vela lodi z Ciny v tomto kvartali a dopyt nie je taky silny, aby to pokryl. Skladovych zasob je dost vela a chcu to zredukovat.

 • asrock
  odpovedal
  Na Rakúskom sklade sú nejaké zľavy 3300 eur , neviete niekto o čo ide?​​​​​​​ Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Snímka obrazovky 2023-03-06 203910.png
Videní:	250
Veľkosť:159,3 KB
ID:	90179

  Pridajte komentár:


 • cyber_yan
  komentoval k 's odpoveď
  Čau, ak pozorne prečítaš vlákna tejto témy na 9 strán získaš odpoveď na všetko čo ťa zaujíma. Duplicitne vysvetľovať každému to isté nemá zmysel

 • tombenetinY
  odpovedal
  čaute, zavžujem objednanie Y RWD v čiernej farbe. Má dnes akýkoľvek zvysel riešiť iný objednávač ako SK? ak áno, prečo? Vie mi niekto kto si objednával z SK konfigurátora, kto by bol ochotný povedať, ako prebieha celý proces kúpy od zloženia zálohy až po registráciu na Slovensku, kto to už absolvoval? kľudne do správy, alebo email, alebo aj tu, to je asi jedno dík

  Pridajte komentár:


 • qwerty64
  odpovedal
  Ak by niekto mal zaujem o modru LR na 19” s taznym a bielym interierom, tak mam spravene dve objednavky s dodanim Marec-April. Je to rakuska objednavka.

  Pridajte komentár:


 • asrock
  komentoval k 's odpoveď
  Požiadal so Leu ako treba postupovať pri vrátení DPH .
  DPH vráti Tesla Chorvátsko. Tu je postup pre súkromné osoby bez IČO DPH

  Just when making an order via Croatian configurator, you will have to put Personal number (OIB), but since Slovakian is different than ours, just put 00000000000 or 12345678901.

  Once you register the car in Slovakia, you will have to send me the photo of license plate, scan of registration document(s) and proof of payment of Slovakian VAT. In case you receive some additional documents from your legal authorities regarding paid VAT, you should send that too (every country has its own documents they provide once the car is imported).

  VAT refund after that should go regularly, it will just take a while (maybe a month) to process the request for refund and to get to refund to you.

  Akurát pri objednávke cez chorvátsky konfigurátor budete musieť zadať Osobné číslo (OIB), ale keďže slovenské je iné ako naše, stačí zadať 00000000000 alebo 12345678901.

  Po prihlásení auta na Slovensku mi budete musieť zaslať fotografiu ŠPZ, sken registračných dokladov a doklad o zaplatení slovenskej DPH. V prípade, že od svojich právnych orgánov dostanete nejaké ďalšie dokumenty týkajúce sa zaplatenej DPH, mali by ste ich zaslať tiež (každá krajina má svoje vlastné dokumenty, ktoré poskytuje pri dovoze auta).

  Vrátenie DPH by potom malo ísť pravidelne, len to chvíľu (možno mesiac) potrvá, kým sa spracuje žiadosť o vrátenie a kým sa vám vrátia.

 • JozkoPucik
  komentoval k 's odpoveď
  kukiak tak prajem vela statnych km

 • kukiak
  komentoval k 's odpoveď
  Dnes odpisali a udajne bola moja objednavka "ON HOLD" (nepovedali dovod) prepli ju do aktivnej a za 5min som mal pridelene VIN a idem preberat..

 • TomTesla
  komentoval k 's odpoveď
  Malo by to byt Personal Identification Number
Pracuje...
X