Áno, takze prišla faktúra za október. Čo myslite, to nabíjanie čo malo byt zadarmo keď sa aktivoval ten kupón tak bolo?
Jasne že nie. Tak Diky GreenWay.
Oznámenie
Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.
GreenWay
Zložiť
1000,- € zľava na Model S, X
Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.
teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie
Zložiť
Tag Cloud
Zložiť
X
-
Adam GWI Pre dodávateľa Vašej apky:
Keď už hovoríme o apke, tak tam treba urobiť jednu logickú vec, pre ktorú som sa desiatky minút zdržal na ceste na ELEN nabíjačke (používajú rovnakú apku) a tiež ten problém som mal včera u Vás na UFC Avion, ale už som vedel o čo asi ide a zdržalo ma to pár minút.
Keď pustím apku, zobrazí sa mapa, kliknem na ikonku aby mi dalo aktuálnu polohu a tam vidím nabíjačky, pri ktorých stojím. Kliknem na nabíjačku, vyberiem konektor a dám spustiť nabíjanie. Toto je myslím spôsob ako to robí väčšina užívateľov u Vás, keďže QR kódy na stojanoch ako ELEN nemáte. U ELEN-u je ešte možné naskenovať kód nad konektorom a rovno spúšťa konektor.
A teraz podľa mňa veľký fail: Apka sa často odhlasuje, neviem prečo ale odhlasuje. Prídem k stojanu, urobím ako vyššie, apka píše "Initiating charging ..." a všetko vyzerá normálne. Ale nabíjanie sa nerozbehne a apka stále píše, že zahahuje. Nezaslúžilo by si to pri zahajovaní nabíjania hlášku "Prihláste sa" alebo keď už má zdržovať, tak aspoň po pár minutách zahajovania dať hlášku, že kvôli neprihláseniu sa nezahájilo nabíjanie. Že je človek neprihlásený, nijako nevie dokedy neotvorí menu vľavo hore ale to zasa nemá dôvod otvárať keď chce nabíjať. A aj v tom menu je len prvá položka "Prihlásiť" rovnakou farbou ako ostatné, nie je to ani nejako oddelené od iných položiek menu alebo zvýraznené. Alebo niekde na obrazovke len napr. hlúpu červenú ikonku užívateľa alebo zelenú ak je prihlásený mať, proste niečo aby človek nemusel stále kontrolovať, či ho neodhlásilo.
- Likes 3
Pridajte komentár:
-
Ahojte,
podarilo sa niekomu rozchodiť aktuálnu verziu GW appky (4.00.01) do takej miery, že vidíte svoj SoC a dodané kWh ako kedysi?
Ja vidím len aktuálny nabíjací výkon s tým, že ak chcem vidieť vyššie uvedené, mám si niekde zadať údaje o aute, ale neviem kam a už cca 2 týždne to nevie ani helpdesk.
Jasné, že tie dáta vidím v appke k autu ale tak potešil by mať to na jednom screene.
Pridajte komentár:
-
Dnes som nabijal pri Avione, lebo som aktivoval kupón, a v zozname nabíjaní mi to normálne ukazuje cenu. Pričom z kuponovych kWh mi neodratalo nič. Tak dúfam že sa to nejak zúčtuje pri fakturácii.
-
S GW priamo suvisi moje nove videoKto ste nezachytili, tak aj tu je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=PMCNewHkzrI
- Likes 1
Pridajte komentár:
-
Jiri GrandPa ziadny kupon netreba, staci sa prihlasit do zakaznickej zony a v sekcii Kupony zadat kod 10ROKOVGW
Pridajte komentár: