Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Saganov brat vozí pizzu autom na elektrinu, spočítal, že ročne ušetrí 6000 eur

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    Saganov brat vozí pizzu autom na elektrinu, spočítal, že ročne ušetrí 6000 eur

    https://dennikn.sk/116220/saganov-br...pochvaluje-si/
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #2
    Video pri clanku
     

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1543
      •   

      #3
      Zas niekto objavil Ameriku. Toto už dávno vieme. A určite to nie je 5000 eur , to sa s ním porozprávam, ako k tomu prišiel.
      Práveže tie autá chcel predať, ale sa mu to nepodarilo

      Komentár


      • Radovan
        Radovan komentoval
        Upraviť komentár
        A za kolik je prodává? Kolega Rajchl by nějakého Leafa za menší peníz obratem koupil. Navíc je také plátce DPH.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      No tu na fóre to ešte nikto nespomínal. A má aj iný elektromobil a je aj u nás na teslaclub.sk registrovaným užívateľom. Viac povie on, ak bude chcieť.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Tomas Mokry
        Junior Member
        • Jun 2014
        • 9

        #5
        priemerna spotreba styl Pizzerista Milano Zilina plný plyn 8litrov , denne 150km to máme 12Lit-denne. V EUR to mám pri cenne 1,5E za liter to mame 18e na den. 340pracovných dní to máme 6120EUR-za rok. Plus, za rok to mame nieco okolo 50TIS KM, to máme asi 3 prehliadky za rok. Dalších 300E usetrených za Kapaliny do motora, Myslim, že má pravdu. Berem že to je prehnaný kurz benzínu teraz, ale do 6TIS E, može ušetriť. Osobne si myslím, že aspoň jednú výhodu to má, Ked stretávam tých šoférov od Pizzerie, by my aspon nevadilo, že dáva plný plny hneď za studena, a tým autu dáva riadne zabraŤ.
        A čo sa týka k tomu predaju, tie inzeratý tám dál naschvál, Aby ten váš inzerát tám nebol tak sám...

        Komentár

        • Tomas Mokry
          Junior Member
          • Jun 2014
          • 9

          #6
          Ešte ma napadla jedná vec, čo zabudol p.Sagan povedať, nemusí sa báť, že mu bude niekto kradnúť Benzín. Každe ráno chodím okolo, a obzerám ako sa tam vozoví park rozširuje...

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1543
            •   

            #7
            Pôvodne zverejnené od Tomas Mokry Pozrieť príspevky
            priemerna spotreba styl Pizzerista Milano Zilina plný plyn 8litrov , denne 150km to máme 12Lit-denne. V EUR to mám pri cenne 1,5E za liter to mame 18e na den. 340pracovných dní to máme 6120EUR-za rok. Plus, za rok to mame nieco okolo 50TIS KM, to máme asi 3 prehliadky za rok. Dalších 300E usetrených za Kapaliny do motora, Myslim, že má pravdu. Berem že to je prehnaný kurz benzínu teraz, ale do 6TIS E, može ušetriť. Osobne si myslím, že aspoň jednú výhodu to má, Ked stretávam tých šoférov od Pizzerie, by my aspon nevadilo, že dáva plný plny hneď za studena, a tým autu dáva riadne zabraŤ.
            A čo sa týka k tomu predaju, tie inzeratý tám dál naschvál, Aby ten váš inzerát tám nebol tak sám...
            Čo je myslené tým inzerátom? Aký inzerát?

            Komentár

            Pracuje...
            X