Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nabijacia stanica Slnecnice

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 561
    •   

    Nabijacia stanica Slnecnice

    Bratislava - Slnecnice (na konci Petrzalky smer Jarovce). Zial mam len info ktore je v obrazku (zo dna 25.4.2017):

    Click image for larger version  Name:	Slnecnice_nabijacka.JPG Views:	1 Size:	231.5 KB ID:	15274
    Naposledy upravené Juro; 03-10-2022, 16:46.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Má to kto z BA ísť pozrieť?
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #3
      Ja ale az zajtra. Cezbtyzden tade chdievamnkazdy den. Zajtra pojdem okolo tak pozriem.

      Komentár

      • Martin V
        Member
        • Jun 2014
        • 46

        #4
        Su tam 2 miesta , na parkovisku za zavorou,oproti zastavke autobusu smerom z Rusoviec. A medzi stojan zo zasuvkou Typ2. Ci funguje som neskusal.
        Oproti som nasiel nieco co vyzera na pripravu pre dalsie 2 nabky ( husie krky s kablami)

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_2610.jpg
Videní:	543
Veľkosť:650,2 KB
ID:	15301

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Super, diky za info a foto. Len či to je aj pre verejnosť?
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • Martin V
            Martin V komentoval
            Upraviť komentár
            No minimalne sa plati za parkovanie a to ak som spravne videl 0,5€ /hoda bolo na znacke pred zavorou.
            Predpokladam ze aj za nabijanie sa bude platit v parkovacom automate lebo ten stojan ma (vyzeralo to tak) citacku ciarovych kodov podobnu ako pokladna kde sa plati za parkovne.
        • nemo
          Senior Member
          • Oct 2015
          • 561
          •   

          #6
          Detailne fotky nabijacky a parkovacieho automatu (30 minut parkovania zdarma). Na parkovacom automate je aj telefonicky kontakt (0902707473) a kedze nabijacia stanica je od tej istej firmy, je to kontakt aj na prevadzkovatela nabijacky.

          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Slnecnice_nabijacka.jpg
Videní:	592
Veľkosť:1,34 MB
ID:	15387

          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Slnecnice_rampa.jpg
Videní:	610
Veľkosť:1,15 MB
ID:	15388


          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #7
            Vieme GPS súradnice? dal by som to na našu mapu. diky.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár


            • nemo
              nemo komentoval
              Upraviť komentár
              48.0873000, 17.1242160
          • nemo
            Senior Member
            • Oct 2015
            • 561
            •   

            #8
            Slnečnice sú úplne prvým miestom v rámci Slovenska a Čiech, kde je nabíjacia stanica integrovaná priamo do parkovacieho systému. To znamená, že s jedným lístkom, ktorý si vezmete pri vstupe na parkovisko, môžete zaplatiť parkovné, aj nabitie svojho auta.

            Pozrite si video s presným postupom na použitie nabíjačky. https://www.slnecnice.sk/slnecnice-p...-elektromobily

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #9
              Video a fotky sú rozdielne nabíjačky, chaos. Nevieme čo je pravda.

              Komentár


              • curgali
                curgali komentoval
                Upraviť komentár
                Myslim, že je to ta istá, len na videu je informačný polep s textom...
            • Savi
              Gold Member
              • Dec 2019
              • 141
              • peter68691
              •   

              #10
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	4538FC58-1642-4BFE-A7F1-F4B60C7641C0.jpeg Videní:	0 Veľkosť:71,3 KB ID:	55692
              Nabijacka Slnecnice Viladomy funguje. Plati sa spolu s parkovnym v automate: 8 centov za minutu nabijania + parkovne (30min zdarma, potom 0,50/1€ za hodinu). Prikladam aj foto s aktualnymi cenami a telefonickym kontaktom, ktory som hned aj vyuzil lebo ma nechcela pustit zavora a museli restartnut zariadenie.
              Je to pomerne drahe nabijanie. 1kW vyjde 44-53 centov ak mate onboard nabijacku 11kW. Auta s pomalsim nabijanim sa neoplatia vobec nabijat. Pri 22kW to vyjde na 22-26 centov, takze sa tu akotak oplati nabijat len Renault ZOE.
              Naposledy upravené Savi; 31-05-2020, 09:43.

              Komentár


              • Taur
                Taur komentoval
                Upraviť komentár
                Cez den je parkovne 1e, cize aj so ZOE vyjde kwh 29c, uz to je drahsie ako DC inde. A bezne EV s 6-7kw palnabkou vychadza 82c/kwh, to uz je brutal.

              • Catchcash
                Catchcash komentoval
                Upraviť komentár
                Treba prejst do zony mesto a tam je AC 22kw stlpikov dost (ZSE).

              • Savi
                Savi komentoval
                Upraviť komentár
                Ano, tam je to ovela lepsie a hlavne lacnejsie. Len som chcel vyskusat aj tie Viladomy, ci funguju vobec.

              • Catchcash
                Catchcash komentoval
                Upraviť komentár
                Ako dlho mas tu teslu? Videl som tam v zone mesto nabijat jednu ale neviem ci cierna alebo modra ale este bola na prevoznych znackach. Nebol si to ty náhodou?

              • Savi
                Savi komentoval
                Upraviť komentár
                Catchcash Cierna na prevozkach som bol ja. Mam ju od piatku.
                Vedla mna bolo biele Citigo, nebol si to ty?
                Som dufal, ze pride majitel Citygo a porozpravame sa ale bol som tam len cca hodinu a popri nabijani som prechadzal checklist, ci je v aute vsetko ok.
                Naposledy upravené Savi; 31-05-2020, 18:00.
            Pracuje...
            X