Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mc Donalds - Zvolen

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Mc Donalds - Zvolen

Nabijacku som vcera nahodou nasiel na kdenabijat.sk. Dnes som siel okolo tak som sa ju rozhodol odskusat aj ked som to nepotreboval. Nabijacka je funkcna, ale parkovacie miesta okolo nej niesu oznacene (ani na zemi, ani znacka) tak tam parkuju auta. Ja som mal stastie ze boli obe miesta volne ked som dosiel, ale ked som odchadzal tak uz vedla mna parkovalo ICE auto.
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Treba sa autentifikovat bud ZSE kartou alebo mobilom. Mobil som neskusal a autentifikoval som sa kartou.

Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 20:11.

Isla plnym vykonom- 50kW?

Komentár

Neviem, nesledoval som to. Bola to tretia DC nabijacka na ktorej som dnes bol, tak ma to uz nejak nezaujimalo. Ale tipujem, ze isla na plny vykon, kedze mi auto dost rychlo nabilo.

Komentár

super, cas pomaly vyrazit na vychod :-)

Komentár

Dnes som musel neplanovane vycestovat a neplanovane nabijat (nenabil som cez noc) tu vo Zvolene. Obava z neoznacenych parkovacich miest sa potvrdila, ale mal som stastie. Okolo stojanu su styri miesta z ktorych sa da nabijat a len jedno bolo volne. Nastastie. Dufam, ze to coskoro oznacia a spravia tam reserve pre elektromobily.

Btw. na zaciatku nabijania mi hlasilo ze nabijanie zo zhruba 20% bude trvat 1 hodinu a 11 minut. Dufam, ze sa to rozbehne.

Komentár

Dnes to bolo pomale. 11,95 kWh za 41 minut. Druha fotka bol odfotena par minut po tej prvej.

Komentár

• Peterka
              Peterka komentoval
              Upraviť komentár
              To je 18kW, tak ako v Mikulasi, zrejme to do oficialneho spustenia maju obmedzene

vcera 5.7. zdarma, bez autentifikacie sla plnym vykonom CCS 45 kW

Komentár

Dnes cez obed isla plnym vykonom s identifikaciou. Uz tam pribudla zvisla dopravna znacka o vyhradenom parkovani, ale vodorovne znacenie tam este nie je, tak obe miesta boli obsadene spalovakmi. Nastastie z druhej strany nabijacky boli obe miesta volne.

Komentár

Neviem ako upravit povodny prispevok, ale link na editaciu nabijacky na nabky.com je tu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl9j-KfMSfJ02A

Komentár

Uz je vymalovane aj vodorovne znacenie, dva krajne boxy- z kazdej strany nabijacky jeden. Povodne to vyzeralo, ze budu dva vedla seba.

Komentár

Neviete ako funguje overovanie cez telefon? Nabka mi dnes asi 5 minut nechcela zobrat kartu, lebo tam bol problem spojenia so serverom. Chcel som skusit overenie cez telefon, ale neviem ako sa to robi, v menu nabijacky som navod nenasiel a ani som sa nedoguglil, ze ako na to.

Komentár

• Peterka
                      Peterka komentoval
                      Upraviť komentár
                      Myslim, ze to este nefunguje, maju to iba predpripravene. Ja som to chcel raz otestovat, a nebolo ako... Aj v sms co chodi na zaciatku nabijania zatial chyba cislo, na ktore sa da poslat sms pre ukoncenie nabijania...

• dango
                      dango komentoval
                      Upraviť komentár
                      v tomto teple aj tym ABBckam prepina... vcera v LM McD by si si ruku popalil na tom displeji
                  Pracuje...
                  X