Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE HUB R1 Terminál Beladice

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Member
    • Nov 2014
    • 297

ZSE HUB R1 Terminál Beladice

Popis: DC: 4 x 175 kW (CCS + CHADEMO)
    GPS: 48.331957, 18.266324
    Platba: Chip, aplikácia
    Ováracia doba: 24/7
    Mapa:

Click image for larger version  Name:	img_20200207_171909.jpg Views:	219 Size:	68.7 KB ID:	50573

4 stojany osadene a funkcne, priprava na dalsie 4
    Naposledy upravené Juro; 19-02-2020, 21:55. Dôvod: Pridal som mapu.
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 461
    •   

do arealu stale treba zvonit, kontaktovat SBS aby vpustili? ci je to uz pristupne pre verejnost bez zavory ?

Komentár

• stopo
      stopo komentoval
      Upraviť komentár
      Uz je to aj pre verejnost. Apon minuly vikend som tam bol a ziadne zavory tam neboli

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Milan, uz je to otvorene - a stav, ako som pisal v teme o neformalnom stretku. Cize pomerne dost aut, vsetko zakaznizi McD

• Ľubomir imrich
      Ľubomir imrich komentoval
      Upraviť komentár
      Bol som 3x a uplne vybitý ioniq za 24min 93% nabity - Super netreba schadzať ďaleko akurat ta cena a škoda nie su 22kw mennekes ked chcem byť dlhšie
  • Zamex
    Junior Member
    • Aug 2017
    • 26

Bol som tam nabijat 2x, pri druhom raze mi pri 74% vyplo nabijanie. Este ze som jeden z tych idiotov, co sedia pocas nabijania v aute a nenakupuju povinne v McDonalde a podobne. Inak by ma to dobre napalilo Dufam ze to bola vynimka.

Komentár

• Zamex
      Junior Member
      • Aug 2017
      • 26

3 dni dozadu som tu bol nabijat. Pri ceste do BB som zastavil pri tretom stojane, nabijanie akoby zacalo a hned prestalo, dalsi krat sa uz nepodarilo nastartovat, nech som robil cokolvek. Skusil som nastartovat cez mobilnu aplikaciu, oskenoval QR kod, neda sa vsak v mobile vybrat konektor, cize je to k nicomu. Stale pisalo ze mam vybrat konektor
      resiel som ku stojanu 2, ten urobil to iste ale na dalsi pokus uz nabijal normalne. Pri ceste naspat som sa zastavil opat, rovno som siel uz ku druhemu stojanu, scenar sa zopakoval. Na druhy krat siel. Velmi zle stojany toto.

Komentár

• nick81
        nick81 komentoval
        Upraviť komentár
        No nič moc. Keď sme tam boli pred 2.5 týždňom, išlo to dosť pomaly. Rýchlosť nabíjania si mal v pohode?
    • Zamex
      Junior Member
      • Aug 2017
      • 26

Ano, ja mam 30tku Leaf, slo to dobre. Len to nastartovat je o nervy...

Komentár

• Rasto6
        Junior Member
        • May 2019
        • 18
        •   

Prave tu nabijam e-trona. Autorizacia bez problemov rychlosť plnych 150 kW.

Komentár

• nick81
          nick81 komentoval
          Upraviť komentár
          Na ktorom stojane nabijas?
      • Rasto6
        Junior Member
        • May 2019
        • 18
        •   

Prvý stojan od vjazdu

Komentár

• nick81
          Member
          • Nov 2019
          • 148

Trošku zas fail tie Beladice. Takže do budúcej soboty sú off. Vstup na parkovisko je tam takýto zátaras, výjazd boli "iba" kužele. Mapa v ZSE appke ukazuje stojany ready a voľné :-)

Žene hovorím, že sa idem prevetrať. Rátam cestu tam/späť + nejakú polhodku UFC nabíjania. Prídem tam s 38% a toto som nečakal po tom ako Rasto6 písal, že ráno nabíjal. Tak som musel ísť do NR na DC.

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	beladice.jpg Videní:	0 Veľkosť:96,6 KB ID:	52739
          Naposledy upravené nick81; 29-03-2020, 16:53.

Komentár

• dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ja som uz ZSEdrive pisal aj ohladom nedostupneho OC Forum PP, ze maju na webe bludy

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Odpoveď od ZSE: "Nabíjačka v Beladiciach je prístupná aj keď je reštaurácia zatvorená. Treba vyjsť z auta a požiadať SBS o vstup."
        • Rasto6
          Junior Member
          • May 2019
          • 18
          •   

Ten zataras a kuzele tam boli, neriesil som to presiel cez vyjazd okolo kuzelov, nabijacky ako som pisal isli, minule tiez niekto pisal ze tam je zabrana, pokiaľ to komplet neotvoria, tak s tym treba pocitať Zavreta je restauracia, nie nabijacky.

Komentár

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Aha, len to majú dosť zle v ZSE drive odkomunikované. Nikde žiadna info. Ja nemôžem vedieť, či je ten zákaz opodstatnený (napr. inštalujú nejakú časť benzínovej pumpy), alebo nie.

• head
            head komentoval
            Upraviť komentár
            Ja som sa tam uz takto oklamal po vianociach. Nastastie som mal dost % aby som dosiel do Nitry. ZSE su v tomto riadni amateri.

• Zamex
            Zamex komentoval
            Upraviť komentár
            Bol som nabijat vcera 4.4. rano a stale zatarasa, mekac zavrety. Obisiel som cez vyjazd. Nabijal som na prvom stojane. Prve spustenie nez sa rozhuci stojan je vzdy neuspesne, treba startovat na 2 krat.

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Zamex Ja včera poobede, tiež prvý stojan. Na prvý krát sa to chytilo.
        • Catchcash
          Member
          • Dec 2019
          • 87
          •   

Nebol tu niekto v poslednej dobe nabijat? Ak ano vsetko funguje ako ma? Dakujem.

Komentár

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Ja som tam v nedelu 7x Ked som kruzil.. Stojan 1.. a 1x stojan 2.. uplne bez problemov.

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            Vyborne, lebo sa tam asi zastavim aby som mal rezervu nejaku keby mi ta predlzovacka nefungovala na chate z nejakeho dovodu

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Inak aj nejaka dievcina na citigo tam nabijala. Ziadny stres, max. potiahnes na Budcu :-)

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            to je uz zbytocne daleko toto je idealna poloha pre mna Aspon otestujem kolko bude nabijat Citigo v relativne teplejsom pocasi (aj ked sa ma ochladit zase vraj).

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Mna by potom zaujimalo, ake to bude hlucne pri nizsich vykonoch. Aj, ked asi jedno aky vykon. Pri 50-70kW je stojan dost hlasny, este ked sa mi spustil prid. vetrak v stojane. Potom len zaliezt do auta .

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            ja sa tam asi dnes stavim so Zoe podvecer.

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            milan84 daj vediet potom prosim ta ci to islo ak by si isiel

• dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ide, ide - Macko tam bol nabijat s novym Ioniqom

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            dnes som nestihol. snad zajtra cez obed.
            treba skusat niektory konkretny stojan ak niekomu nesiel?

Macko z Touch-it ??? Pan Boh ochranuj ak z toho bude výcuc

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            offtopic ci nahodou niekde nevie: kto z vas dnes v miloslavove eNiro SC .... ? mame dalsieho elektro suseda v okrese?

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            dango Ty máš na neho nejaké šťastie

• Wilo
            Wilo komentoval
            Upraviť komentár
            milan84 hlavne kombinacia Ioniq 38 vs rychlonabijanie... to zas bude tolko hejtu ze bude treba vidly na odhadzovanie sraciek. Aj ked ten novy Ioniq si tak trosku moze za to sam a zasluzi si kritiku. Akurat ze Macko to urcite natiahne na vsetky EV. Tyzden/dva dozadu bola v rozhlase repriza jeho rozhovoru s B. Filanom. Vraj ked clovek nemoze do auta nalozit rodinu a ist do Grecka na dovolenku tak to nie je auto. Do Grecka. Od cloveka co chodi len vlakom. Idiot. Ludi co idu do Grecka autom na dovolenku bude kolko? 10?

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            Je to jeho nazor aj ked mozno trosku zastaraly na to kde pracuje Za to este nemusi byt idiot. Napriklad aj my chodime iba autom na dovolenku a tych ludi bude urcite viac.

• Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Catchcash Vazne chodis do Grecka a pod. 1500+km s rodinou autom na dovolrenku? Nemyslim, ze tych ludi budu davy, ak neratame karavanistov. Do Chorvatska, sever Talianska to chodia, ale Grecko, Turecko, Spanielsko ... pochybujem.

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            S malymi detmi sme neboli tak daleko najviac Elba zatial ked mala mala 3r ale chodili sme aj na Siciliu, do Kalabrie, Korfu atd.

V podstate som ale len chcel napisat ze nemusi byt hned idiot ked ma iny nazor

• dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            nastastie som tohoto IT/EV "guru" uz osobne nestretol, len sa ku mne dostal tento link:
            https://www.youtube.com/watch?v=eD3jBNuP8fE

• Wilo
            Wilo komentoval
            Upraviť komentár
            Catchcash Ale argument ze ked sa s autom neda ist komfortne s rodinou do Grecka tak to nie je pouzitelne auto nie je iny nazor. To nie je ani nazor. To je prachsprosta kravina. Takou logikou vlastne prideme na to ze clovek ako taky je vlastne nepouzitelna blbost prirody lebo nevie peso komfortne prejst so svojou rodinou z Bratislavy do Nitry (co je rovnaka vzdialenost ako Bratislava-Ateny ak si to dame pomerne k priemernej rychlosti auto 100km/h vs chodza 5km/h). Proste nase nohy neplnia ucel a vlastne by sme asi ani nemali radsej chodit.

Keby sme sa bavili o tom ze EV nevie dojst 600-700km dakde Talianska k moru tak poviem ze ok ma pravdu. Je to typicka destinacia pre mnohych ludi a ak to EV nevie dat tak je nieco zle. Ale Grecko autom? Ako fakt? Preco nie rovno Japonsko?

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            autom do Grecka ? ani keby som siel sam a nemusel cestou nabijat a tankovat. Myslim, ze behom tyzdna ludia bezne znasaju dost narocne veci a aby slovo dovolenka bolo degradovane na taketo sebatriznenie....dakujem pekne. To je aj lietadlom daleko

• dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ten chlap je totalne mimo; skoda tu na neho minat riadky

• Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            dango Ten nakladac z videa je za 50tis, cize sa zmesti do dotacie. Zeby som si ho kupil?
        • Taur
          Member
          • Dec 2019
          • 101

Wilo Ja sa na to chcem divat, ta ze ujo Filan v poze bohema sa vyjadril s nadsazkou.
          milan84 Do Grecka by som siel jedine s BEV. Pianko, pohoda,klidek, tabacek 2 dni cesta s pomalymi AC dobijacimi prestavkami, ked by som obzeral mesta, pamiatky a kostoval narodne jedla krajov cez ktore by som prechadzal. Fosilom so 165L paliva v nadrzi k dispozicii by som mal tendenciu tahat nonstop a prisiel by som na miesto dovolenky rozbity jak ciganska hracka. A spat to iste inou trasou, ine mesta, pamiatky .... Ja v tom "pomalom" zivotnom style BEV vidim vyhodu pri dovolenke.

Komentár

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            to nie je dovolenka. Ani tahat nonstop- osobne by som to nedal na ziadnom aute. A cestovat 2-3 dni jeden smner a potom druhy, to ti na dovolenku nestacia ani 2 tyzdne. Nehovorim uz o detoch. vacsina neznasa cestovanie v aute, aspon tie mensie.

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            Deti znasaju to co ich naucis my sme boli (nie s detmi) aj 3 tyzdne na dovolenke. Tyzden pri mori a jeden cesta tam a dalsi spat. Kazdy si inac predstavuje dovolenku. Este ze si mozme vybrat co nam vyhovuje

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            ked ti jedno z deti grcia uz vo vedlajsej dedine, tak to nenaucis. A nie som si isty, ci ich chcem presviedcat, ze je prijemne sediet v aute 15h denne ked to nevyznavam ani ja. cestovanie autom na dlhe trasy je unavne, otravne a nema nic s dovolenkovanim. Na to su ine dopravne prostriedky.

• Catchcash
            Catchcash komentoval
            Upraviť komentár
            Aj som sem chcel nieco napisat ale nenapisem... Aj tak sme off topic mam aspon výhovorku

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Catchcash Jaj, ešte, že sa dá mazať

• ToMiLeaf
            ToMiLeaf komentoval
            Upraviť komentár
            Budem pokračovať v OT...
            Dovolenka v štýle roadtrip (každý deň iné mesto) s EV, prečo nie? Ak si to rozplánujem do 500 km denne tak aj s bežne dostupným EV toto nemusí byť problém. Ak mám predstavu ležať v destinácii 2 týždne na lehátku, tak asi sa tam chcem dostať čo najskôr a teda zvolím iný typ dopravy.
            A argumenty s deťmi si, páni, nechajte do modrého koníka, resp. iného lifestylového portálu Nie každý si zvolil túto cestu životom

• EVan
            EVan komentoval
            Upraviť komentár
            Chlapi, dobrá debata, len škoda, že v nevhodnom vlákne. Tu by bolo lepšie o tom: https://teslaclub.sk/forum/teslaclub...ripy-longtripy
            Osobne som za longtripy a dúfam, že už čoskoro sa bude dať vyraziť niekam
            Naposledy upravené EVan; 19-05-2020, 08:11.

• Wilo
            Wilo komentoval
            Upraviť komentár
            ToMiLeaf my naivnejsi spoliehame ze sme si vypestovali buduceho sofera. Takze za par rokov ked sa pojde na dovolenku tak si prenajmem nejaku V-Klasse alebo karavan a mlady pojde za volant. Ja si budem pekne driemkat vzadu a do destinacie pridem oddychnuty 😂 Takze cesta zivotom v nadeji na buduce benefity!
        Pracuje...
        X