Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Supercharger Liptovsky Mikulas

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Supercharger Liptovsky Mikulas

    DEMÄNOVÁ VILLAGE 584, Liptovský Mikuláš
    Nakoľko výkopové páce na Supercharger číslo 3 na Slovensku už začali a už si to všimli aj poniektorí tu na fóre, takže... Budú tu na začiatok 4 stojany, plánované na 8. Robíme to v spolupráci s Teslou. Ak sa nevyskytnú nejaké ďalšie problémy, tak do dvoch týždňov by mal Supercharger stáť. Ďalšie lokality budú skoro nasledovať.
    Tiež tu plánujeme spraviť aj parádnu otváraciu párty, spojenú s TeslaZrazom, pravdepodobne 22-23.11.2019. Takže sa tešíme na stretnutie na TeslaZraze (samozrejme všetky EV vítané).


    K tomu prečo nie je na Tesla mape Superchargerov.
    Samozrejme sa snažíme lobovať u Tesly koľko sa dá za Supernabíjačky aj za servis aj predajňu. SK, podľa mapy, pôvodne nebolo plánované. Začať teraz na rýchlo stavať Supernabíjačky na SK bolo Elonovo spontánne rozhodnutie. Nám sa podarilo vybaviť k BA a Zvolenu ešte ďalšie 3 Supernabíjačky pre Slovensko. Toto je jedna z nich.
    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 28-09-2022, 21:33.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • EV_Future
    Member
    • Mar 2018
    • 74
    •      

    #2
    je to oficialny Supercharger od Tesly? Lebo na mape Superchargerov sa nenachadza, co je dost divne, kedze je tam kopa inych lokalit, ktore sa maju otvorit ovela neskor (do konca r. 2020), napr. 2 nove v Cesku.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Áno, samozrejme. Doplnil som info do prvého príspevku.

    • EV_Future
      EV_Future komentoval
      Upraviť komentár
      super! Tajne som dufal v jeden SC aj doma v PP/Vysokych Tatrach, ale kedze bude uz v LM, tak trochu klesla sanca. Ale dufam dalej
      A inak tieto nove lokality uz budu V3, alebo stale len V2?

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      EV_Future nezaskodilo by ti trosku reality: SC ver3 je zatial v prevadzke len zopar v US, v EU zatial nie je ziaden. Tak ako ta mohlo napadnut, ze V.3 bude pri Liptovskom Mikulasi?

    • EV_Future
      EV_Future komentoval
      Upraviť komentár
      @jux: a preco nie? Ja viem velmi dobre, ze V3 sa zatial daju spocitat na prstoch jednej ruky a su iba v USA. Ale zijeme vo svete, kde vsetko je mozne. Kazdy V2 Supercharger bude v buducnosti tak ci tak potrebne upgradnut na V3/ resp. na vyssie verzie, tak preco to nespravit hned pri prvotnej vystavbe novych lokalit SC? Bolo by to lacnejsie.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Pôvodne zverejnené od EV_Future Pozrieť príspevky
    super! Tajne som dufal v jeden SC aj doma v PP/Vysokych Tatrach, ale kedze bude uz v LM, tak trochu klesla sanca. Ale dufam dalej
    A inak tieto nove lokality uz budu V3, alebo stale len V2?
    Buďme radi že vôbec niečo u nás postavia. Lokality v PP sme tiež Tesle ponúkli.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • Daniela Grechová
      Daniela Grechová komentoval
      Upraviť komentár
      Na mieste novostavajúceho McDONALDU by mohli akúkoľvek dať...dúfam, že na to myslia.
      Naposledy upravené Daniela Grechová; 05-12-2021, 16:14.
  • Wilo
    Member
    • May 2019
    • 337
    •      

    #4
    Tam v tom nakupnom centre ako je McDonalds by to bolo lepsie. Je to blizsie dialnice a je tam co robit. Plus je tam trosku bezpecnejsi vyjazd pre cudzincov. Ten hlavny kruhac je fajn ale tym ze su tam 2 pruhy a trosku chaoticke znacenie s nie uplne prehladnou prednostou tak vela Cechov a Poliakov tam vytvara dost nebezpecne situacie ked idu z Demanovej. Osobne si tam davam extra bacha lebo skoro kazdy jeden krat co tadial idem ma vytlacia alebo nedaju prednost. Ale predpokladam ze toto bola najjednoduchsia lokalita na vybavenie a vlastnik nakupneho centra asi nemal uplne realisticke podmienky Takze lepsie ako nic.

    Predpokladam ze dalsie 2 lokality budu Kosice a Zilina? ZA nech sa pokryje hlavny tranzit na Polsko a CZ plus Kosice nech uz aj vychod ma pokrytie na trase UA/HU.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Wilo tu vo vlakne https://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eo...charger/page20 si najdi, ze Juro pisal, ze Zilina bohuzial nateraz nevyda. Takze tazko povedat, kde budu dalsie.

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      Zilinu beriem ako sirsiu lokalitu takze aj Trencin / Povazska Bystrica / Bytca. Popravde netusim kde inde by to davalo zmysel ak nie v tej oblasti. Kosice alebo Presov su samozrejme ale potom mi zostava jedine sever stredneho Slovenska s “dierou”. Pripadne este “juzna trasa” ale tato lokalita je imho trosku mimo zaujmu tak si neviem predstavit ze by tam Tesla investovala. Ale mozno sa mylim.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Aj areál nákupného centra sme im navrhli, vlastne to bol konkrétne môj návrh, aj si to tam boli ľudia z Tesly osobne s nami pozrieť. Ale nie vždy je všetko len o lokalite. Mnohé iné faktory v tom hrajú rolu. Tesla sa nakoniec rozhodla tak ako rozhodla. Je to len 2.5 km od diaľnice a asi 3 min., takže v medziach normy. A bude to veľmi prezentačné miesto aj pre Teslu. Hlavne že si Tesla niečo vybrala.

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      ICE666SVK tú Žilinu som myslel tak, že je plán B, ak nevyjde plán A. A plán A ešte nie je potvrdený. Takže teoreticky aj Žilina je ešte v hre.
  • MarcoRP
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 2
    •   

    #5
    Preložené z angličtiny

    Liptovský Mikuláš bol pridaný Supercharge.info ako je vo výstavbe

    Komentár

    • JozkoPucik
      Member
      • Aug 2018
      • 132

      #6
      Pôvodne zverejnené od Juro Pozrieť príspevky
      Samozrejme sa snažíme lobovať u Tesly koľko sa dá za Supernabíjačky aj za servis aj predajňu.
      Ak by sa risoval servis, ci predajna tak daj vediet, budem sa uchadzat o pracu

      Komentár


      • TM3Perf
        TM3Perf komentoval
        Upraviť komentár
        Ja naháňam projekt do Freemontu ale nič sa tam teraz neplánuje. Dostali sme ponuku do tej čínskej továrne ale do číny nehcem ísť. Bola by to paráda na pár mesiacov do Tesla fabriky v USA
        Naposledy upravené TM3Perf; 14-10-2019, 08:39.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Fremontu.
    • Hasky
      Member
      • Oct 2014
      • 34
      •   

      #7
      Ide niekto na otváraciu akciu Superchargera z Prahy?

      Komentár


      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Ešte sa nevie na 100% ako sa to všetko stihne. Aktualizoval som foto v prvom príspevku.

      • Hasky
        Hasky komentoval
        Upraviť komentár
        Dík za info, každopádne vyzerá to dobre 🙂

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Ta dodavka Tesla Liptovsky Hradok tam pasuje.
        Ze by ten SC instalovali ludia z Tesly LH?

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Aktualizoval som foto.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Pekne to vypada, snad to pluh v zime nezahadze snehom, ked bude odhrnat. Je to blizko cesty.
        Naposledy upravené ICE666SVK; 06-11-2019, 21:19.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #8
      V pondelok sa bude vedieť kedy bude slávnostne otvorenie. Ale tento vikend sa to isto nestihne, možno o 2-3 týždne.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

    • MarcoRP
      Junior Member
      • Oct 2019
      • 2
      •   

      #9
      Translated from english
      Supercharger Liptovský Mikuláš Tesla je otvorený. Fotografie od Tomáša na PlugShare. Informácie o dodatočnom nabíjaní boli aktualizované

      Komentár

      • Peto02
        Member
        • Mar 2016
        • 86
        • peter83511
        •   

        #10
        Neviete niekto preco je pred SC parkoviskom paska? Aby tam neparkovali ine vozidla? Vcera som isiel do Tatier a trocha mi to nahnalo strach.

        Pasku som nadvihol a SC nastastie fungoval. Dokonca tak rychlo, ze som sa musel ponahlat s obedom a odchadzal s 90% :-)

        Click image for larger version  Name:	DSC_0006.jpg Views:	25 Size:	224.2 KB ID:	46318
        Naposledy upravené Peto02; 21-12-2019, 06:43.

        Komentár


        • Wilo
          Wilo komentoval
          Upraviť komentár
          No mna rodicia vzdy ucili ze kde je paska tam sa nema chodit

        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          Mozem len odhadovat. Vcera sa dostali do zoznamu vsetky nove SC v Madarsku (okrem Szegedu, ale aj ten bezi) a jeden v Brne. Slovensko chyba, takze sa mozno robia upravy v dostupnej kapacite. Mal si sa opytat na recepcii, ci nevedia.
          Naposledy upravené matchke; 21-12-2019, 18:20.

        • head
          head komentoval
          Upraviť komentár
          Mne sa uz par dni zobrazuje aj tento super charger priamo v tesle. Teda vsimol som si to minulu nedelu. Ci myslis nejaky iny zoznam?

        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          Ja som skor myslel zoznam na webe Tesly. Tam sa asi dostanu uplne posledne. Aj som sa chcel opytat tych co maju Tesly ci ho tam uz vidia.
          https://www.tesla.com/en_EU/findus
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #11
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20191221_192117.jpg
Videní:	1500
Veľkosť:141,8 KB
ID:	46390
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Taur
          Member
          • Dec 2019
          • 296
          •   

          #12
          Dnes som siel okolo a tak som sa pokochal tymto cudomjudom. Sice vsetky stojany pekne svietili, ale na polovici bol papier s napisom mimo prevadzky. ) Velmi to asi nevadilo, lebo nikto tam nenabijal, ale to mozno preto ze pozdlzne tam pred nimi parkoval bus a uspesne blokoval vsetky nabky. Ale na tom Tesla stlpiku pred restikou sa krmilo jedmo BMW.

          Komentár

          • head
            Member
            • Oct 2017
            • 135

            #13
            Na polovici? Cize na dvoch? Alebo dorobili dalsie stojany k povodnym styrom?

            Komentár


            • Taur
              Taur komentoval
              Upraviť komentár
              Hej na dvoch stojanoch vedla seba zo 4och, cize polovici.

            • Peto02
              Peto02 komentoval
              Upraviť komentár
              Dnes som sa tam zastavil a stale su prve dva stojany mimo prevadzky. Mam take podozrenie ze ked pocas otvarania tochto SC robili zatazovy test s obsadenymi vsetkymi 4 stojani tak 2x vyhodili positky. Zrejme to stale nevyriesili...
              Auto mi hlasilo ze je cely SC nefunkcny, tak som sa radsej cestou do Tatier nabil doplna vo Zvolene ;-)
          • RadusH
            Junior Member
            • Feb 2020
            • 2

            #14
            Neviete, čo je s nabíjačkou keď mi ju ukazuje ako nedostupnú?

            Komentár

            • pile_of_salt
              Member
              • Sep 2019
              • 65
              • lucia76891
              •   

              #15
              Aka je tam situacia? Uz ubehol nejaky ten cas. Presumelo co to vetra a pretieklo co to vody a ziadne novosti. Stale je tento SC mimo prevadzky? Ano v Tesla navigacii je to mimo, ale aka je situacia nazivo? Nemate nejake info?
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	94357400_162927705054034_7813882972829908992_n.jpg
Videní:	1263
Veľkosť:123,2 KB
ID:	53785
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Capture.JPG
Videní:	1177
Veľkosť:146,4 KB
ID:	53784
              Pripojené súbory
              Naposledy upravené pile_of_salt; 23-04-2020, 21:38.

              Komentár


              • Vrso
                Vrso komentoval
                Upraviť komentár
                Dlhodobo je otvoreny bez poruchy, vidim ho aj v aplikacii Tesla. Tak zrejme bude aj v Tesla navigacii. Vola sa Demanova village, Slovakia

              • pile_of_salt
                pile_of_salt komentoval
                Upraviť komentár
                Vrso doplnil som obrazky. Na google maps ta nabijacka ani neexistuje. Preto som sa nazdaval, ze je to mimo. V aute mi ukazalo ze 4/4 stojanov su k dispozicii. Vyber si... 0_o verim, ze Tesla ma urcite aktualnejsie info o svojich stojanoch ako google maps, no len aby sa mi nestalo, ze sa na to spolahnem a zostanem vysiet s kablom v ruke pri plastovej paske.
            Pracuje...
            X