Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Neformálny zraz čitatelov mojelektromobil.sk a členov teslaclub.sk

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Member
    • Nov 2014
    • 297

Myslim, ze je cas obnovit temu. Tak teda ktoru sobotu by sme sa radi videli?

Komentár

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      ktorý región?

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      min.rok to bola Trnava, ta bola v plane aj pre tento rok. So ZOE to das a nabijacka zvlada sucasne 50 DC aj 22 AC nabijanie

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      viem, už som raz išiel zo ZA do BA a nabíjal som až v TT kdesi pri štadióne myslím, ale po diaľnici 90-95
  • Pavol
    Junior Member
    • Nov 2018
    • 12
    •   

Mali by ste chuť aj na podtatranský región?

Komentár

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      máme chuť všade ale pre malobaterkáčov tam musí byť DC nabíjačka, najlepšie free a to asi obmedzuje výber regiónu

ale bolo by určite prínosné spoznať aj majiteľov EV z iných krajov, ktorí zasa nechodia na západ

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      z podtatranskeho regionu neprichadza do uvahy RK (stretnutie na benzinke, kde je UFC GW - nie moc dobre prostredie), moze byt LM (parkovisko pri McD, Tescu moze byt - da sa aj najest + 50kw ZSE), PP (tam jedine OC Forum a 50kw ZSE , popripade OC Max a 50kw GW)

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      ale mali by sme preferovat bezplatne nabijacky, nech tento vylet nestoji x ludi po 20 eur

• Pavol
      Pavol komentoval
      Upraviť komentár
      Navrhujem stretnutie na Šrbskom plese. Vedel by som tam vybaviť parkovisko pri známom hoteli, možno aj provizórne nabíjacie AC body v podzemných garážach a prípadne aj salónik a možnosť kúpiť si občerstvenie. Ako bonus by mohlo byť turistické "kolečko" okolo plesa, či spanilá jazda do Tatranskej Lomnice k DC nabke. Dnes som ich kontaktoval, už majú otvorené a ešte nie je nátresk. Pre niektorých by to mohol byť aj rodinný výlet, či dokonca predĺžený víkend.

• 1fisker
      1fisker komentoval
      Upraviť komentár
      Štrbské pleso je výborný nápad. 1.ročník stretnutia sme mali v Starom Smokovci, bolo to výborné, ale trošku stiesnené, na Štrbskom plese je oveľa viac miesta, je to vynikajúci nápad, asi lepšie miesto nenájdeme. Len záleží kde tam konkrétne, malo by to byť v hlavnom pešom ťahu od železničnej stanice ku FISu. Tam chodí kvantum ľudí, bola by to skvelá propagácia.

• curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Pavol..ty si sluboval stretnutie u Teba este na Trnavskom stretnuti a nic z toho nebolo......
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1228
    •      

Už dlhšie uvažujem spraviť stretnutie u nás, ZA, MT, RK, LM, vedel by sa niekto na to podujať?

Komentár

• ToMiLeaf
      Member
      • Jul 2019
      • 36
      •   

Keď sa situácia vráti do normálu, otvorí hotel Tenis v ZV 6 AC portov
      Bolo by kde nabiť aj si sadnúť, prípadne zašportovať...

Komentár

• milan84
        Member
        • Jun 2015
        • 461
        •   

citim sa tu pomaly ako penzista s mojim autom
        Pravda je, ze cez pol slovenska to trva dlho a je to drahe.
        Ved skuste dat navrh niekto v tych lokalitach, lahko sa zisti ci to je 1-2 nabitia, alebo poniektori uvarime baterku ako kedysi majielia embečiek svoje skodovky
        Asi treba ale pockat minimalne do pondelka nech pozname ci uz budeme free vramci republiky alebo sa stale nemame zgrupovat

Komentár

• Roman-ba
          Member
          • Sep 2019
          • 52
          •   

milan84 ak sa dohodneme, ja mam v aute volne miesto.. Ja by som išiel, ak to nebude na východ..

Komentár

• nick81
            nick81 komentoval
            Upraviť komentár
            Neviem kam, ale tiež chcem ísť a takisto nejaké voľné miesta budú.

• Pavol
            Pavol komentoval
            Upraviť komentár
            Páči sa mi myšlienka spoločnej jazdy a vzájomnej pomoci.

• ivan32
            ivan32 komentoval
            Upraviť komentár
            Pavol aj mne a ak by sa dalo tak by som sa rád prikmotril nech nepálim benzín ako pri otvovení SC LM. Som tam zistil že aspoň s troma ľuďmi som sa mohol zviezť.

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            ano, priznam sa, ze tato alternativa susedskeho taxi mi uz napadla v pripade dlhsej trasy
        • janulo
          Junior Member
          • Jul 2015
          • 8
          •   

Tatry sa mi páčia, ale prídem rád hocikam. Nemám problém zobrať spolucestujúcich. Teším sa na stretnutie!

Komentár

• curgali
            Member
            • Jul 2014
            • 244
            •   

Ja si myslím, že najlepsie miesto na stretnutie je u mna v Trenčíne pri OC Laugaricio. Obrovské parkovisko, priamo na mieste pri McDonalde DC nabíjacka od ZSE. V okruhu 7 km daľších 5 DC nabíjaciek z toho jedna Freecharging SEAS Trencin / len CHAdeMO/. Smer od Žiliny je FreeDC Lidl Nová Dubnica. Okolo parkoviska veľa obchodov,kaviarní a reštauracii. Je to blízko pre stredoslovákov aj západoslovakov. Dávam na zváženie všetkým elektromobilistom ktorí by sa chceli stretnutia zúčastniť. Inak je výborná Trnava tak ako minulý rok....Ak sa dohodneme na Trencine, skusil by som vybavit vjazd na námestie kde by sme mohli navštíviť múzeum kolies ETOP / asi 100 m od námestia majitel má tušímTeslu/ , návšteva hradu, ktorý je nad námestím. Program by bol pestrý....
            Naposledy upravené curgali; 13-05-2020, 21:32.

Komentár

• Roman-ba
              Roman-ba komentoval
              Upraviť komentár
              Tiež hlasujem za Trenčín, je tam veľa možností na nabíjanie, je to relatívne blízko pre každého zo západu a stredu Slovenska...

• 1fisker
              1fisker komentoval
              Upraviť komentár
              No pri tom OC L. asi nie, tam dýchať tie smrady ostatných áut celý deň? Čo sa týka Trnavy, pre západ Slovenska dobré, ale pre mnohých iných nie. Ide o to, či by to bolo celoslovenské alebo regionálne stretnutie

• Marcel Pavlík
              Marcel Pavlík komentoval
              Upraviť komentár
              ozc l je v poli, je tam prievan, takže smrad sa rozptýli, naviac, fšetci sa tlačia ku vchodu, v okolí vysokého (solárneho) pútača je voľno.
          • Teq
            Teq
            Member
            • Nov 2017
            • 215
            •   

No ja asi nepridem, kedze Matelko asi dovtedy neotvori hranice, hlavne ze vidim na Slovensko z okna

Komentár

• Catchcash
              Catchcash komentoval
              Upraviť komentár
              Prist mozes ale potom tu budes 2 tyzdne

• stopo
              stopo komentoval
              Upraviť komentár
              Ja to este upravim nie potom ale predtym tu bude 2 tyzdne

• dango
              dango komentoval
              Upraviť komentár
              alebo si spravit v AT test, co vylet vyrazne predrazi

• Catchcash
              Catchcash komentoval
              Upraviť komentár
              Keby sme pockali do leta tak dovtedy podla mna hranice otvoria co si o tom myslite?

• stopo
              stopo komentoval
              Upraviť komentár
              za mesiac uz podla mna budu hranice otvorene.

• Wilo
              Wilo komentoval
              Upraviť komentár
              Do 15. juna chce mat Rakusko kompletne otvorene hranice s Nemeckom a Svajciarskom bez akejkolvek kontroly. SR a CR su v jednani co sa dalsieho postupu tyka. Aktualne su na rakusko-slovenskej hranici ohlasene kontroly do 31. maja ak to nepredlzia. Nasi by to mohli kopirovat. Takze jun by mal byt v pohode.

• Taur
              Taur komentoval
              Upraviť komentár
              A do leta pribudne aj zopar novych elektromobilistov minimalne z dotacii, tak sa zrazi viac roznych EV.

• stopo
              stopo komentoval
              Upraviť komentár
              no mne konecne naplanovali auto do vyroby na 26 tyzden tak ak to bude dako v polke leta tak sa uz na elektrike mozem pridaj aj ja

• Teq
              Teq komentoval
              Upraviť komentár
              no ak to bude doleta otvorene rad pridem, si aspon mozeme LEAF owneri porovnat kto ma podrbanejsiu bateriu

• Taur
              Taur komentoval
              Upraviť komentár
              Teq Kedysi si chlapi ine porovnavali, dnes baterky. Pokrok nezastavis.

• Teq
              Teq komentoval
              Upraviť komentár
              veru tak, ja uz dobieham pomaly milana mam pocit ze jeden clanok to zacina vzdavat

• milan84
              milan84 komentoval
              Upraviť komentár
              Teq ako si dospel k tomuto poznaniu? Pod do nasho vlakna a napis viac.
          Pracuje...
          X