Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Neformálny zraz čitatelov mojelektromobil.sk a členov teslaclub.sk

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 159
    •   

Bol som milo prekvapeny ucastou aj atmosferou, 3 hodiny "postavania na parkovisku" ubehli hrozne rychlo.
    Bol som v posadke, ktorej jux ukazoval zrychlenie Xka. Doma som to sediac za stolom popisoval a zlomil som operadlo na stolicke :-D
    V tejto suvislosti mi napada, ze zrejme aj sedadla v teslach pri takomto "kopanci" trpia..

Komentár

• ivan32
      ivan32 komentoval
      Upraviť komentár
      No hej, trpia. Pamätám si v Jurovej prvej tesle sa sedadlo spolujazdca normálne kývalo :-)

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Raz som zrychlenie ukazoval 200kg chlapovi a fakt som mal strach, ze to sedadlo spolujadzca nevydrzi. Ani ja nie som ziadne tintitko (moji synovia tiez nie) a sedadlo vodica dostava zabrat.
  • Pavol
    Junior Member
    • Nov 2018
    • 6
    •   

Krásna akcia, veľa príjemných ľudí a električiek. Ďakujem všetkým za príjemne strávený deň.

Komentár

• jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 941
      •      

Pani, co som na vasich teslach cital udaje cez ScanMyTesla - dajte mi do sukromnej spravy kontakt, na poslanie suborov.

Komentár

• ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1807

https://www.mojelektromobil.sk/komun...#disqus_thread
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Zraz EV v TT Kauflnad.jpg
Videní:	169
Veľkosť:82,2 KB
ID:	37253

Komentár

• OZ NOW
          Junior Member
          • Jan 2015
          • 19
          •      

Parádna akcia, škoda že sme sa mohli zdržať iba do pol 12. Inak, nezavesíme niekam spoločne fotky zo soboty aj v lepšej kvalite?

Komentár

• milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            OZ NOW ak mas, zaves niekam na uschovnu a daj link. Mozno g211 bude vediet zuzitkovat

• Joe79
            Joe79 komentoval
            Upraviť komentár
            Bud rad ze si sa mohol zdrzat do tej pol 12. Ja som sa tesil ako maly Dodo a nakoniec som nemohol prist Takze zavazok je nevynechat dalsie stretko
        • ivan32
          Member
          • Sep 2014
          • 66

Peterka dík za ponuku, išiel som po autách ktoré som ešte nešoféroval, pre porovnanie. Na Ioniqu som už šiel. Pre srandu priebežné poradie hitparády:
          Tesla S + 3
          Kona
          Ioniq
          Soul
          Leaf

Komentár

Pracuje...
          X