Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Preco sa priamo zobrazuju len tri komentare k prispevkom?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Preco sa priamo zobrazuju len tri komentare k prispevkom?

    Ak je komentarov viac, prve su skryte, vidno len 3 a treba to rozkliknut. Takto mozu byt prve komentare prehliadnute. Preto ak je komentarov viac, mnohi vratane mna daju k veci radsej prispevok, aby sa neschovali starsie komentare. Podla mna by bolo lepsie, aby bolo stale vidno vsetky komentare.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Mozno by nebolo od veci keby pri tych komentaroch bolo pri dalsom komentari zvyraznene trebarz NOVY a 3 schovane alebo tak nejak. Ja som sa z prvu tiez cudoval, ze tu som mal komentar a zmyzol a az potom som si vsimol, ze sa daju rozkliknut. Takze ty co to nepoznaju mozu nejaku inforaciu alebo komentar prehliadnut.

    Komentár

    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #3
      OT: Juro nedá sa niekde v konfigurácii fóra nastaviť, aby neskrývalo commenty? Resp. aby sa štandardne zobrazovali viac ako 3?

      Komentár

      • Marcel Pavlík
        Member
        • Apr 2016
        • 138

        #4
        trojuholníček vpravo komenty otvorí.

        Komentár

        • g211
          Member
          • Sep 2015
          • 118
          •   

          #5
          To ja viem, ale je to nepohodlné na používanie. Nehovoriac o tom že nováčikovia na fóre sa k predchádzajúcim príspevkom často nedostanú.

          Komentár

          • jux
            jux
            Senior Member
            • Apr 2015
            • 1378
            •      

            #6
            Uz sme to viaceri viackrat Jurovi pisali, no neodpovedal.

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #7
              Je tu este jeden problem a to, ze ked sledujem temu a je nejaky novy komentar cislo co ja viem 8 a mne to pride na e-mail, ale medzi tym je tam este dalsich x-y komentarov a teda ten co je v poradi osmi tak uz nevidno, tak ma nan presne neda. A v tedy ho musim hladat. A ak je medzi tym niekolko dalsich prispevkov a komentarov a prejde sa na dalsiu stranu, tak to ani najst nemusim.

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #8
                Komentáre neslúžia na vypisovanie dlhých litánií. Komentár je komentár, jedna veta a hotovo. Kto chce písať viac, má použiť citát.
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                • Jiri GrandPa
                  Senior Member
                  • Dec 2016
                  • 707
                  • viera8131
                  •      

                  #9
                  Tak to mame uplne odlisny nazor na funkciu komentara. Pokial niekto zacne k teme, napr. Billa, Nova nabijacka XY neviem, preco by sa nemohli dalsie prispevky k tejto teme zobrazovat zoradene pod tym prvym. Ked sa pise vzdy novy prispevok, tak sa v tom dost zle orientuje.

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1542
                    •   

                    #10
                    Súhlasím s Jurom. Okrem toho tento problém patrí do inej témy - spätná väzba na stránku.

                    Komentár

                    • jux
                      jux
                      Senior Member
                      • Apr 2015
                      • 1378
                      •      

                      #11
                      1

                      Komentár

                      • jux
                        jux
                        Senior Member
                        • Apr 2015
                        • 1378
                        •      

                        #12
                        2

                        Komentár

                        • jux
                          jux
                          Senior Member
                          • Apr 2015
                          • 1378
                          •      

                          #13
                          3. To nie je o dlzke komentarov, ale o tom, ze vidno len 3

                          Komentár

                          • Peterka
                            Member
                            • May 2017
                            • 196
                            •      

                            #14
                            Komentar patri k prispevku, ak je napr. 10 komentarov a pouzival by sa miesto nich citat, bolo by tu hrozne vela "spamu", takto je to ovela prehladnejsie. Ani ja nevidim dovod schovavat komentare

                            Komentár

                            • Juro
                              Administrator
                              Gold Member
                              • Mar 2014
                              • 2208
                              • juraj1702
                              •   

                              #15
                              Len 3 sa zobrazujú preto lebo komentáre slúžia na to aby sa nemusel použiť citát keď odpovedám jednoduchou vetou, napr. Áno. Nie. Ďakujem. Super. Súhlasím. Máš pravdu. Moja reč. +1. atď. Čiže banálne veci kde viac ako 3 by zbytočne zaberalo veľa miesta. Z toho dôvodu vlastne tiež nie je možné komentár lajkovať, nemá textový editor a ani fotky a nedá sa ani citovať. Komentár bol proste navrhnutý na krátku jednoduchú odpoveď. Kto chce použiť rozvinutú vetu s veľa info, tak na to slúži citát s plnými funkciami, ako je textový editor, fotky, lajkovanie atď. Stáva sa často, že som nemohol citovať príspevok, lebo bol nevhodne umiestnený v komentári kam nepatrí. Plus nie je dobré keď sa nová informácia dostane prostredníctvom komentára na aj pol roka starý príspevok niekde v zadu, namiesto toho aby bol hneď na začiatku témy cez citát.
                              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X