Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Lidl Puchov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Lidl Puchov

1. mája 1647/63, Púchov
    Popis: Vo výstavbe otvorenie pravdepodobne 23. január 2017
    DC: 1xCHAdeMO 50 kW, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2, 22 kW
    GPS: 49.117604, 18.315790
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Lidl - Rýchlonabíjačky pred Lidlom
    Email:
    Tel:
    Webstranka: lidl.sk
    Na mape:

Foto:
    Click image for larger version  Name:	lidl-puchov.jpg Views:	1 Size:	346.7 KB ID:	12687

Toto je nabíjacia stanica Lidl Puchov. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Vie niekto, ako dopadla táto nabíjačka ?

Komentár

Tiež by ma to zaujímalo.

Komentár

Miesto vyhradené pre nabíjačku je zaliate asfaltom. Takže je to asi odložené na ďalekú budúcnosť.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

Ach jo... Ale aj tak Lidlu v tomto fandím a dúfam že jedného dňa budú mať nabíjačiek viac než GW

Komentár

Pracuje...
          X