Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

eTour Europe 9.-18.6. 2017

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• eTour Europe 9.-18.6. 2017

Akcia v BA 16.6. 2017. http://www.etoureurope.eu/route/16-0...emeetingpoint/

Akcia je predbežne plánovaná na Námestie M. R. Štefánika pri OC Eurovea na Pribinovej ulici.
    .
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	image_1696.jpg Videní:	1 Veľkosť:112,0 KB ID:	14298

Click image for larger version  Name:	image_2474.jpg Views:	1 Size:	355.9 KB ID:	14299

Viac o trase tu: http://www.etoureurope.eu/route/
    Začiatok
    09-06-2017 08:00
    Koniec
    18-06-2017 21:00
    Miesto
    Bratislava
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Dalsi rocnik pravidelne poriadanej akcie Nemcami.

http://www.etoureurope.eu/

V Kutne Hore a Bratislave (v poradi na trase) dna 16.6. Skoda, ze len zastavka, spi sa az v Budapesti.
    Ja som sa na eTour prave prihlasil. Chysta sa ist niekto dalsi?
    Happy S

Komentár

Ak sa znova do toho namontuje ako minulý rok Greenway, znova to dopadne fiaskom. Medzinárodná hanba.

Komentár

Vlani to neorganizovalo NOW, aj keď sme s tým chceli veľmi pomôcť. Išli sme celú eTour.
        Tento rok chceme spraviť kvalitný event v BA, niečo sme už po Európe prešli a videli sme ako to vyzerá v iných krajinách.
        Vaša konšpirácia s farbami ma pobavila

Môžeme tu ukazovať prstom na druhých, alebo sa spolu snažiť o pozitívnu zmenu.

Komentár

Kto ma chut prist, nezabudnite sa zaregistrovat http://www.etoureurope.eu/route/16-0...emeetingpoint/. Nech je tam elektrickych vozidiel s SK znackami co najviac. Jedna SK Tesla bude aj v startovnom poli :-).
          Happy S

Komentár

Priatelia zdravím vás z eTour z Bruselu. Za 4 dni sme v Bratislave tak pridite v hojnom počte! Dúfam, že tam nebudeme sami.
            Happy S

Komentár

Ja som tam bol od začiatku každý rok registrovaný pre BA, bohužiaľ tento rok nemôžem prísť. Ale aj tak by ma zaujímalo, kde v BA to bude.

Komentár

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Pri novom SND. Eurovea.
                Link na lokálnu akciu je hore v mojom príspevku. Tam je všetko aj možnosť sa zaregistrovať. Dostanete štartovacie číslo a bolo by super keby ste nás odprevadili aspoň na Maďarsku hranicu.

Jiri: Nevies nahodou o kolkej je start smer HU? Aspon po tu hranicu by som sa mozno pridal.

Komentár

• demo
                demo komentoval
                Upraviť komentár
                program som nasiel tu: http://bratislava-emobil.sk/program/

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Medzi 13:30 - 14:30, skor po 14, podla toho, ako rychlo dorazime z Vystrkova (tam je start v piatok), malo by to byt pred 12. Nema niekto napad ako zaistit, aby SC v Auparku nebol blokovany spalovakmi :-) medzi 11:30-13:00?. Tam musime dobit pred cestou do Budapesti.
                Zaregistruj sa na etour stranke pre BA event (link hore), oni ti pripravia lokalne startovacie cislo a nalepku na dvere. Rada - zober si jarovu vodu, ide to s nou krasne nalepit aj vyhladit, lebo nalepka je format A4.
                Naposledy upravené Jiri GrandPa; 13-06-2017, 08:51.

Ak to bude zase ako pred 2 rokmi vzadu pri divadle, je to o ničom, tam žiadna verejnosť nepríde. Ak to bude vpredu medzi 2 budovami Eurovey, tak to by bolo ideálne.

Komentár

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                "Námestie M.R. Štefánika pred Galériou Eurovea bude patriť e-mobilite a týmto témam: " pisu na stranke. Tak uz len nalakat ludi :-).

• Miroslav Rojko
                Miroslav Rojko komentoval
                Upraviť komentár
                Ja sa tam prídem pozrieť, nech aj vidím kolegov elektromobilistov naživo, nielen cez prezývky fóra. Dá sa tam zastaviť EV autom, alebo treba dole v garáži a je to len pre prihlásených ?

• Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Prave ze treba prist s EV na to namestie! Aby ludia videli ze EV nie su jednotlive kusy ale e nas stale viac.. Dnes sme v Celle, starobyle mestecko na severu Nemecka a sem prislo hadam 100 domacich na EV. A to je mesto velkosti Senca!

Vždy tam mohol prísť ktokoľvek s elektromobilom, ale dobré by bolo sa na ich stránke zaregistrovať, bezplatne.

Komentár

Tak ako to dopadlo? A bol niekto aj v Bratislave? Ma niekto nejake fotky ci video?

Komentár

• Miroslav Rojko
                  Upraviť komentár
                  Keď som mal Leafa pár dní začiatkom apríla, vybral som sa prvý krát do BA, bola zápcha na dialnici a hodilo ma to cez Slovenský grob a Vajnory. Vo Vajnoroch bola zúžená cesta a čakal som na protiidúce vozidlo, bol to prvý elektromobil, ktorý som videl ako ja sediaci v elektromobile a to bola tesla biela BL211 a majiteľ na mňa zamával. Hovorím si, že je to ako keď som pred 15 rokmi jazdil na skútri, sme sa skútristi zdravili a elektromobilisti budú tiež taká dobrá komunita. Ale odvtedy nezamával žiadny elektromobil, tak asi to bola len náhoda. Alebo sa zdravíte na cestách ?

• Miroslav Rojko
                  Upraviť komentár
                  curgali: Pri rozumnej jazde mi dá Leaf teraz v lete 230 - 240 km (okresky 100 tachometrých, dediny 60, teda 91 - 53 presne podľa GPS), ten prepad je dosť veľký. Nevzťahuje sa na to záruka na batériu ? Pokles pod určitú hranicu nepovažujú za vadu ?

• curgali
                  curgali komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nissan 24kWh bateria ma zaruku 5r. alebo 100.000km na pokles 75%...30kWh ma až 160.000 km na pokles 75%..takže ked mám 88% a 108.000 tak sa ma tá záruka netýka. Nissan na servise mi nikdy nepovedal aký je pokles v %. Vždy hovorí, že bateria je v poriadku. To som musel požiadať až martinaV, tu na fóre, aby mi to zmeral. Nissan trošku zavádza v tomto, lebo mi stále svieti 12 paličiek kapacity batérie na pravej strane palubného prístroja. Čo mi martinV povedal, tak že vraj 1. palička zhasne až po 15% poklese...
                  Naposledy upravené curgali; 21-06-2017, 10:17.

Ta akcia zacinala uz doobeda a nasa zastavka mala byt od 12 - 14, lebo sme uz museli potom valit na Budapest. Chcem vyslovit velku pochvalu timu OZ NOW za to, ako sa im to podarilo, lebo (kedze som navstivil vsetky lokalne akcie na tour) mozem povedat, ze bola medzi prvymi troma najlepsimi na celej eTour, smelo konkurujuca (poctom vystavovatelov, navstevnikov aj miestom) Mnichovu a Celle (D) a suverene najlepsia v nasom priestore. O to viac ma mrzi, ze slovensky Tesla Klub na nu pozabudol a aj ked bol uvedeny medzi lokalnymi sponzormi tak som nikoho nevidel (ani len logo). Skoda, ze vas neprislo viac.
                Slovenska ucast na eTour celkovo bola viac ako uspesna, lebo sme podla casu merani jazdy a nabijania prisli prvi o 3 hodiny pred supermi do ciela v Salzburgu.

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:602,3 KB ID:	16132Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:359,2 KB ID:	16133
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:380,9 KB ID:	16134Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:551,9 KB ID:	16135
                Naposledy upravené Jiri GrandPa; 21-06-2017, 08:57.
                Happy S

Komentár

• g211
                  g211 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Veľká gratulácia! :-)

Este jedna vec - podarilo sa nam presvedcit STV aby dali prispevok do hlavnych sprav (sice az 2 dni potom ale predsa).
                Link tu:
                http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11580/128405#1412
                Happy S

Komentár

• Marcel Pavlík
                  Marcel Pavlík komentoval
                  Upraviť komentár
                  bol tam aj niekto ďalší (okrem kameramana)?

• Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Bolo tam celkom dost ludi, ale na EV autach prislo len zopar. Ten prispevok je urobeny dost zle. Oni zacali tocit ked prisli prve auta eTour (preto je tam dost prazdno) a ked dorazila vacsina (kedze sme boli najskor nabijat v Auparku) tak to zbalili ze maju natocene dost. Ze sa ucastnila SK Tesla ani nespomenuli.
                  Pocas dna sa robili rozhovory s hlasom po celom namesti s roznymi ludmi a to bolo dost dobre, lebo sa ludia co prisli do Eurovey aj nahodne, zastavili a pocuvali.
                  Naposledy upravené Jiri GrandPa; 21-06-2017, 09:52.

• Marcel Pavlík
                  Marcel Pavlík komentoval
                  Upraviť komentár
                  pýtam sa preto, že som videl samotného kameramana ako natáčal dievčinu v monoposte trnavských stredoškolákov, aj p. vegra, ...

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	1
Veľkosť:735,8 KB
ID:	16163

Komentár

• Marcel Pavlík
                  Marcel Pavlík komentoval
                  Upraviť komentár
                  ice- ešte okolo 1977 boli olovené (štartovacie) batérie vysoké, tieto sú o tretinu nižšie ako pôvodné. myslím si, že dnes ani nie sú (ako v spomínaných rokoch boli) akumulátorovne, kde regenerovali, resp. vymieňali jednotlivé články. zrejme ani v británii (odkiaľ majú nové pneu a duše) ich nevyrábajú.

• matchke
                  matchke komentoval
                  Upraviť komentár
                  A co to je? Detroit electric?

• Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ano, to je Detroit Electric z roku 1916 (ak sa dobre pamatam).

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	1
Veľkosť:138,7 KB
ID:	16192
                Vysledky eTourEurope 2017

Komentár

Pracuje...
                X