Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla semi

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Tesla semi

Ako akceleruje Tesla Semi:
    https://youtu.be/EtOzoqBjTaY

Zeby konecne nebudueme hnit za kamionmi?

Si to mohol dat sem http://teslaclub.sk/forum/main-categ...-10-2017/page2 nech to nieje na 50 miestach.

Komentár

Za kamionmi hnit budeme, s nalozenym privesom to tak rychlo nepojde ale hlavne budeme hnit za cistym kamionom bez smradu, uz teraz je jasne, ze to bude tisickrat znesitelnejsie ako hnitie v ciernom kudole spalenej nafty

Komentár

Pôvodne zverejnené od Ioniq Pozrieť príspevky
        Za kamionmi hnit budeme, s nalozenym privesom to tak rychlo nepojde ale hlavne budeme hnit za cistym kamionom bez smradu, uz teraz je jasne, ze to bude tisickrat znesitelnejsie ako hnitie v ciernom kudole spalenej nafty
        Čoby nie. Pokiaľ viem, tie semi šli plne naložené a rovnako podľa informácií z prezentácie udávané zrýchlenie bolo pre plný náklad.

Komentár

• Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Max nalozene to ma zrychlenie 0-96kmh za 20 sekund, kamion ma s rovnakym nakladom ako odvezie Tesla Semi (36 ton) zrychlenie na rovnaku rychlost cca 3 minuty. Rozdiel je na papieri priepastny ale... kolkokrat ta brzdi kamion na semaforoch, ked sa ide z nuly? V meste sa vacsinou zaradis do druheho pruhu, a max rychlost mas aj tak 50kmh. A mimo mesta a na dialnici je premavka vacsinou plynula a tam ta brzdi skor nizka maximalna povolena rychlost pre kamion (ktoru ma rovnaku aj smradlavy kamion aj elektricky), pokial sa nejde v zapche/kolone, ale tam ta zas brzdia ine auta. Takze realny prinos toho zrychlenia je takmer nulovy. Vyhodou Semi su ziadne emisie a hluk a nizke prevadzkove naklady. Zrychlenie je ten posledny udaj, ktory kamionisti pozeraju a hnit budes za kazdym kamionom, lebo vzdy bude pomalsi ako auto, minimalne legislativne
      Pracuje...
      X