Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nabíjanie na hoteloch, reštauráciách

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Juro
  odpovedal
  Ďalší hotel v Žiline: Hotel Holiday Inn Má 2 16A zásuvky v podzemnej garáži.

  Pridajte komentár:


 • Juro
  odpovedal
  Penzión u Hastrmana má momentálne len klasickú Schuko zásuvku. Nabíja 14 km za hodinu. Ale plánuje nainštalovať aj 16A zásuvku.

  Pridajte komentár:


 • Juro
  začal tému Nabíjanie na hoteloch, reštauráciách

  Nabíjanie na hoteloch, reštauráciách

  Hotely a reštaurácie na našej mape:  Je to jednoduché a stojí to málo pripraviť hotel/reštauráciu pre zákazníka s autom na elektrický pohon. Jediné, čo budete potrebovať, je zásuvka, ako na obrázku (CEE 16A/32A 5 - koliková červená, tiež známa ako CETAC) len pár metrov od parkovacieho miesta. Click image for larger version Name:	cee16a5pinredM.jpg Views:	2 Size:	4.7 KB ID:	3895

  Od Renault Twizzy po Tesla Model S, každé vozidlo, možno dobiť so správnym adaptérom na takúto zásuvku. Ak chcete pomôcť zainteresovaným hotelom/reštauráciám uvítať hostí s autami na elektrický pohon, tu je niekoľko praktických rád:

  1.) Odporúčame pripraviť takúto zásuvku (32A trojfázová 5 koliková červená 3+1+uzemnenie, samica - "CEE zásuvka 32A IP44 5 koliková" - "IEC60309").
  2.) Voliteľne 13A štandardná Schuko zásuvka môže byť pridaná pre pomoc vodičom s nízkym napájaním, ktorí nemajú všetky adaptéry.
  3.) Udržujte vzdialenosť k rozvodnej krabici čo najkratšiu, aby sa zabránilo poklesu napätia pri dobíjaní.
  4.) Odporúčame uvedenie zásuvky na samostatnom okruhu, kde je to možné, a s dobrým uzemnením.
  5.) Parkovacie miesto by malo byť 5m x 2,2 m pre Tesla Model S.
  6.) Umožniť rezerváciu parkovacieho miesta - počet nabíjacích miest a informovať rezervačný tím. To poskytne vodičovi istotu, že jeho nabíjacie miesto naňho počká.
  7.) Tam, kde je to možné, je výhodné, aby nabíjacie miesto bolo chránené pred extrémnym teplom a chladom.
  8.) Je dobré mať mobilne pokrytie, aby majitelia mohli sledovať nabíjanie na diaľku cez 3G alebo GPRS.
  9.) Bezpečnosť - Ak je možné, uzavretá garáž je lepšia pre ochranu zásuvky, káblov a auta.

  Na reštaurácie vlastne sa vzťahujú tie isté požiadavky. Jediný rozdiel je asi v tom že na hoteli (kde hosť plánuje prespať) by mohla stačiť aj 16A zásuvka. Pre reštauráciu by však už bolo lepšie mať 32A zásuvku. 16A by v tomto prípade bolo dosť málo.

  Prosím, dajte nám vedieť, pokiaľ váš hotel/reštaurácia poskytuje nabíjacie miesta, a my sa uistíme, aby všetci užívatelia o tom vedeli pri ich plánovaní cesty.

  Mapa ubytovacích zariadení so zásuvkou pre elektrické vozidlá
  Ak ste majiteľom zariadenia, poskytujete zásuvku ale ešte nie ste na tejto mape, môžete napísať sem, alebo si zariadenie pridať aj sami kliknutím na Additions - Add Marker - Detailed, potom kliknite na Submit. A POTOM SI NEZABUDNITE ULOŽIŤ url ADRESU KTORÚ VÁM UKÁŽE PO KLIKNUTÍ NA SUBMIT. Cez tú adresu budete neskôr môcť svoje ubytovanie kedykoľvek aktualizovať.
  Ak ste majiteľom zariadenia na mape a chcete mat možnosť upraviť Vaše ubytovanie na mape, kontaktujte ma a ja Vám pošlem adresu odkazu cez ktorú môžete svoje ubytovanie kedykoľvek upraviť.
Pracuje...
X