Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

objednávka nového X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • pato73
  komentoval k 's odpoveď
  dá sa to relatívne jednoducho obísť - v dnešnej dobe už fungujú v cryptosvete aj pôžičky voči zálohe, kolaterálu určitej kryptomeny, pričom záloh ostáva v tvojom majetku, súčasne je záloh investovaný tak že ti ročne vynesie od 20-100% takže vieš z neho splácať automaticky úrok z pôžičky, no a túto pôžičku použiješ na kúpu Tesly, pôžička nie je príjem, nič by si nemal daniť.

 • Elpeter
  komentoval k 's odpoveď
  +14% zdravotné odvody.

 • Miroslav Rojko
  odpovedal
  Tak že sa preráta kurz v čase kúpy, to prebieha vo väčšine eshopov prijímajúcich bitcoin, to nie je nič zvláštne. Výhoda je to v tom, že človek nemusí bitcoin z peňaženky posielať naburzu, tam meniť a následne si poslať USD alebo EUR na svoj účet a potom zaplatiť Teslu. Nevýhoda je volativita kurzy Bitcoin.

  Ale ja tam vidím aspoň pre Slovákov inú vec, pre ktorú by som to nerobil. Máme pár rokov doplnené do Zákona o dani z príjmov aj zdaňovanie kryptomien. A moment kúpy Tesly je zároveň realizácia zisku z predaja kryptomeny, o čom samozrejme štátne orgány informujete, lebo pri prihlasovaní auta musíte doložiť faktúru, kde Bitcoin bude uvedený. Takže zdania Vás nielen DPH ale rovno aj daňou z príjmu (budú vedieť že máte podať priznanie), ktorá je pri kryptomenách 19% resp. 25% nad tú hranicu cca 25-30 tis.€.

  Pridajte komentár:


 • dango
  komentoval k 's odpoveď
  prepocet na "skutocnu" menu bude asi este dlho trvat. Neviem si predstavit, ze by boli ceny nastavene z minulosti pizza za 1000BTC a tak by to bolo aj doteraz....

 • Vrso
  odpovedal
  V clanku zo vcera je uvaha, ze kupa v BTC nie je ziadna vyhoda a vlastne je to kupa za USD preratane z BTC v momente kupy.

  https://electrek.co/2021/03/24/tesla...-with-bitcoin/

  Pridajte komentár:


 • Stano Kurek
  odpovedal
  pomožeme, napíš mi správu,...
  SK Tesla Club

  Pridajte komentár:


 • pato73
  začal tému objednávka nového X

  objednávka nového X

  Pekný deň všetkým Teslákom

  som tu úplne nováčik, som 100% rozhodnutý objednať tohto roku model X, chcel by som sa však predtým s vami poradiť aby som niečo nepokazil už pri objednávke
  X chcem kúpiť na firmu kvôli odpočtu DPH, v hotovosti bez leasingu, ideálne za BTC (dnes Elon zverejnil že v US oddnes to už ide, zbytok sveta vraj ešte tento rok), na čo všetko si treba dať bacha ?

  Ďakujem všetkým :-)

  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	709F1FA1-C212-41E6-8C9A-3E7A26888F61.jpeg
Videní:	254
Veľkosť:102,0 KB
ID:	69940
Pracuje...
X