Neviete naco presne sluzi toto ? Nenasiel som nikde schemu zapojenia
Wallbox
Zložiť
1000,- € zľava na Model S, X
Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.
teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie
Zložiť
Tag Cloud
Zložiť
X
-
-
Myslis ze sa to da zapojit aj trojfazovo, ze sa iba to relatko vymeni na trojfazove ? -
Kontakty rele, co je vnutri modulu aj tak zrejme nebudu na 32A, ved na scheme je jasne nakreslene externe vykonove rele, a rele vnutri elektroniky len spina cievku externeho rele. takze ak chces trojfaz, das si trojfazove rele. Popis, ze elektronika je na 32A znamena len to, ze elektronika vie autu povedat, ze moze nabijat v rozsahu do 32A. Wallboxy spravidla odpinaju aj nulak, takze pre trojfaz si daj 4-kontaktove rele. Ak chces wallbox pouzivat aj na 32A, daj rele s rezervou, povedzme kontakty na 50A.
-
-
-
Ja som sa pustil do stavby od základu, použil som pripojenú schému.
Trocha som ju upravil, mám tam 3 fázy a relé čo spína 3f stykač. Zdroj mám AT z PC. Softvér mám vlastný.
Výkon si vyberám tlačidlom (neviem ho ešte zmerať), ale po zapojení wallboxu do Peugeot e-2008 hlási rýchlosť nabíjania: 14km/h, 34km/h, 50km/h a 64km/h. Pôvodný wallbox nabíjal 6km/h.
HLKomentár
Komentár