Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

nova nabijacka od GreenWay v Senci

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • temik.sk
    Member
    • Nov 2017
    • 44
    • artem25777
    •      

    nova nabijacka od GreenWay v Senci

    Ahojte,

    dneska som objavil novu funkcnu nabku od GreenWay priamo na novej pumpe Shell v Senci pri kruhaci vyjazd na Samorin. Vyzera ako Wallbox, dva sockety type-2, nutne mat svoj kabel. Vykon ich nabky nepoznam kedze moja Optima ma slabu nabku a ukazovalo len 3,5 kwh.

    Nabijanie na tejto nabke zatial zdarma, ale nutna autotizacia greenway kartou. je to len par km od vyjazdu z dialnice. na mape GreenWay tato nabka nie je.

    https://maps.google.com/maps?oe=UTF-...n_AcUQ8gEIGjAA

    Na mape:
    Naposledy upravené Juro; 04-10-2022, 09:46.
  • demo
    Member
    • Dec 2016
    • 83
    •      

    #2
    Tieto nabíjačky bolo chvíľu vidieť po aktualizácii ich stránky. Ešte jednu si pamätám niekde v Tatranskej Lomnici pri hoteli. Podľa mňa sú zámerne schované, len neviem, že prečo.

    Komentár


    • temik.sk
      temik.sk komentoval
      Upraviť komentár
      treba im zavolat a zistit a oni to hned spoplatnia )) looooooool

    • demo
      demo komentoval
      Upraviť komentár
      Spoplatnené určite sú, podľa cenníka pre AC

    • temik.sk
      temik.sk komentoval
      Upraviť komentár
      obsluha na Shellke potvrdila ze to maju zatial zdarma a vraj som prvy kto tam prisiel za 2 mesace co ju maju namontovanu.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      vykon bude mat 22kw, tebe cucalo 3.5kw - vidno to na obrazku - aktualne vytazenie (3.5kw) a max vytazenie (22kw)

    • temik.sk
      temik.sk komentoval
      Upraviť komentár
      dango, dik za postreh, nabuduce si dam okuliare 🤓
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #3
    Shellka ju ma zdarma, ale ak si pouzil gw kartu na spustenie nabijania, radsej si skontroluj ucet. GW vo svojej mape tuto nabijacku ma..

    Komentár


    • temik.sk
      temik.sk komentoval
      Upraviť komentár
      bez karty to neslo zapnut, v zakaznickej zone nabijanie na shellke neukazalo, ani na ich mape nevidim nabku, fantom nabka
  • temik.sk
    Member
    • Nov 2017
    • 44
    • artem25777
    •      

    #4

    Komentár

    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #5
      Myslel som mapu pokrytia na hlavnej stranke, nie v zakaznickej zone
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_3183.jpg
Videní:	375
Veľkosť:87,4 KB
ID:	20023

      Komentár


      • temik.sk
        temik.sk komentoval
        Upraviť komentár
        tak potom ti co pozeraju na mapu len v zakaznickej zone (napr. ako ja) nemaju plnu predstavu o sieti GreenWay nehovoriac o tom ze sa da na niektorych nabijat aj zadarmo, je to neferove, ale zasa dobry marketing...

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Predpokladam, ze ta nabijacka nie je pripojena do internetu a preto ju v zakaznickej zone nevidiet- tam by malo ist spustit nabijanie po prihlaseni z webu, t.j. bez karty. Ci je to ozaj zadarmo je otazne, kym to nie je niekde vyslovene napisane, neveril by som.... Ked nabijacka nie je online, viem si predstavit, ze raz za cas z nej niekto fyzicky stiahne udaje o nabijani a zaradi do fakturacie.... hoci naklady na taketo odcitanie budu vyssie ako zisk z poskytnuteho nabijania

      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        temik.sk - ktoré sú zadarmo?

      • temik.sk
        temik.sk komentoval
        Upraviť komentár
        fisker, napriklad ta co je v Senci, user demo spominal vyssie o podobnej nabke od GreenWay pri nejakom hoteli v Tatr.Lomnici

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        tu je textovy zoznam stanic GW aj s konektormi a vykonom:
        http://www.greenway.sk/stanice

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ja by som tipoval, ze tato nabijacka zatial nie je online a preto je zadarmo. Podobna je v Modre Harmonii, neviete niekto ci je ta spoplatnena?

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        BTW vacsina tych AC stanic chyba na nabky.com. Co je skoda...

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som sa svojho casu u GW dotazoval na vykon tej v hoteli Kontakt welnes, ked bola na mape a v zozname chybala.
        Prisla mi odpoved, ze je AC 22kW, kabel prip. aj pristupova karta sa da pozicat na recepcii a ze je spoplatnena podla platneho cennika.
        V zakaznickej zone na webe ju nevidiet, tak asi tiez nebude online....

      • temik.sk
        temik.sk komentoval
        Upraviť komentár
        ako nabka nemoze byt online ked pozna nase RFID karty? musi byt predsa nejaky connect s centralou odkial cuca cisla kariet?

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Nemusi, Staci ked ma naprogramovany identifikator karty, jej cislo nepotrebuje rozlisovat.
        Naposledy upravené Jiri GrandPa; 12-12-2017, 10:38.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Cisto hypoteticky by potom nejaky borec vedel vydolovat zo svojej karty tento identifikator, a nasledne vytvorit novu blanko kartu, kde by vlozil len ten identifikator a vymyslene cislo, pre nabijanie gratis? pri online stojanoch by to samozrejme nefungovalo asi, ale pri tychto offline asi hej. Celkovo si viem predstavit ze naklady na taketo nieco by boli par centov za kartu s chipom, ak ma clovek chipovu citacku. Za predpokladu, ze pri tej nabijacke nie je kamera To len tak, mimo reci, v ramci Slovenskej natury vsetko prekabatit
    • jozefhein
      Member
      • Feb 2017
      • 47
      •   

      #6
      nabijacku som pridal na mapu.
      keby chcel niekto editovat, tu je link: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl-jb9qKAmeUjw

      Komentár

      • temik.sk
        Member
        • Nov 2017
        • 44
        • artem25777
        •      

        #7

        1. ako prvy som objavil tuto nabku
        2. ako prvemu na shellke povedali ze je zdarma
        3. ako prvy som tu nabijal
        4. ako prvemu GreenWay poslal fakturu za bezplatne nabijanie
        5. moje prve '''bezplatne nabijanie na GreenWay" da sa im vobec verit? WTF?

        ma niekto podobne skusenosti?

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Co znamena faktura za bezplatne nabijanie? To znamena ze platis za to, ze to bolo bezplatne :-)?

        • temik.sk
          temik.sk komentoval
          Upraviť komentár
          to znamena ze aj tak mi vyfakturovali pripojenie a cas nabijania aj ked uviedli ze je bezplatne

        • demo
          demo komentoval
          Upraviť komentár
          To uviedol GreenWay alebo niekto na Shell-ke ?

        • temik.sk
          temik.sk komentoval
          Upraviť komentár
          veduca na shellke povedala, ze je v testovacej prevadzke a ze je momentalne zdarma az so suhlasom shell spoplatnia, pravdepodobne preto tato nabka nebola ani na mape od GreenWay
      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1311
        •   

        #8
        ale aspoň si tri krát PRVÝ

        Nevidel by som to tak zle, najprv s nimi komunikuj, opýtaj sa ich, mohla to byť bežná nepozornosť pracovníka čo vystavil faktúru a opravia. Mne opravili a prišla faktúra na 0€ namiesto 89€.
        [priezvisko]@me.com

        Komentár

        • temik.sk
          Member
          • Nov 2017
          • 44
          • artem25777
          •      

          #9
          GreenWay klame zakaznikov v spolupraci so Shell, nic ine z toho neviem vydedukovat, tu je odpoved.

          Greenway

          Dobrý deň pán XY, ďakujem za Vaše požiadavky. Ospravedlňujem sa Vám za neskoršiu odpoveď. Vaša požiadavka bola prešetrovávaná. Faktúra bola vystavená na základe realizovaného nabíjania na spomenutej lokalite od: 2017-12-10 16:51 do: 2017-12-10 17:07 lokalita: Shell Senec Šamorínska ICU, kWh: 0.88 Type 2 AC<=11 Predmetná nabíjacia stanica je v komerčnej prevádzke a poplatky sú účtované v zmysle platného cenníka uvedeného na www.greenway.sk . Informácia o testovacej prevádzke bola zo strany obs

          dokonca seknuta odpoved asi s mysou nedotiahli ked ju kopirovali...nemam slov

          cize Senec, zmente ze ziadne zdarma!!! len odrb mili zakaznici

          Komentár

          Pracuje...
          X