Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ejoin Kežmarok

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ejoin EU
    Member
    • Jun 2020
    • 267

    ejoin Kežmarok

    ejoin nabíjacia stanica v obci Kežmarok
    Hlavné námestie 177/4, 060 01 Kežmarok
    Popis:
    AC: 2xTyp-2, 22 kW
    GPS: 49.135989, 20.429087
    Platba: Zdarma prvé 3 mesiace, potom podľa cenníka
    Ováracia doba: Nonstop
    Prevádzkovateľ: ejoin
    Email: info@ejoin.eu
    Tel: +421 424 111 111
    Webstranka: http://www.ejoin.eu/
    Mapa:


    Click image for larger version  Name:	IMG_20200626_192204-2.jpg Views:	91 Size:	169.6 KB ID:	58476
  • Ľubomir imrich
    Junior Member
    • Oct 2019
    • 10
    •   

    #2
    v Kežmarku je aj pri Tescu nabijačka zadarmo 22KW poprosím tiež pridať na mapu.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      To nebude nahodou ta obecna z dotacii? Mozes ju pridat na mapu a vytvorit vlakno vo fore aj ty
  • Taur
    Member
    • Dec 2019
    • 296
    •   

    #3
    EJOIN ma dnes prvy krat sklamal.
    1. Zabudli tu napisat ze nabky su v pesej zone. Zastaviac pred znackou zakaz vjazdu a pritom hladiac na zeleny stlpik nabiek vzdialeny snad 30m, som si vsimol vedla neho parkujuce auto mestskej policie a napadla ma spasna myslienka vytocit ich cislo 159 a opytat sa ci by som nemohol ist sa nabit. Ujo policajt sa najpprv opytal ci tam nikto neparkuje a potom mi dovolil vojst do pesej zony, len si vypytal EC auta. Kto si nevsimne znacku, alebo cudzinec riskuje zrejme papucu. Inak miesta pred nabkou niesu nijak farebne oznacene ci vyhradene pre EV.

    2. Pripojil som port 2 a nic, na dispeji svietila len grafika konektora. Tak som skusil port 1, ten uz fungoval spustil som nabijanie a isiel po svojom. O dve hodiny som sa vratil k autu a zistil ze mi nabilo 2% a nabka je mrtva. Cierny displej a nereagovala na nic. Zeby vyrazilo poistky? . Nemal som cas to riesit a utekal som na inu k OC aby som nemeskal velmi na dalsie stretko.

    Komentár


    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      A nabuduce ejoin nabka na lodi na Zemplinskej Sirave . To by bolo aby sme tie eurofondy neutratili. Ved Slovensko cerpa tak malo...

    • Ejoin EU
      Ejoin EU komentoval
      Upraviť komentár
      Dobrý deň,
      my sme išli cez Kušniersku bránu a potom doprava na Dr. Alexandra a cez kruhový objazd rovno a boli sme pri stanici. Žiaden problém sme po ceste nevideli, sú tam vyznačené parkovacie miesta všade aj platiaci automat po ceste.
      Kadiaľ (z ktorého smeru) ste išli vy ak sa smiem spýtať?
      My sme skôr mali situáciu, že na miestacvh pri nabíjačke stáli práve páni policajti, aj keď nemali EV

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Ejoin EU Siel som rovnako. A vy ste si nevsimli pri vyjazde z kruhoveho velku bielu tabulu vpravo pesia zona zakaz vjazdu s dodatkom mimo zasobovania v case 22:00-9:00??? Aj zasobovaci ked sa zdrzi vykladka a nestihaju pesiu opustit do 9:00, tak musia volat mestsku o suhlas, aby ich nepokutovali.
      A ako su vyznacene miesta? Urcite niesu vymalovane na zeleno ako inde mavate. Mozno aj preto tam parkuju ICE vratane MP. Nejaku tabulku ma nenapadlo hladat.

      A ked ste sa uz ozvali, co sa stalo s nabkou ze zostal cierny displej bez zivota, evidentne kratko po zacati nabijanie ked mi nabilo len 2%?
      Naposledy upravené Taur; 21-09-2020, 16:20.
  • Taur
    Member
    • Dec 2019
    • 296
    •   

    #4
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_20201001_191725.jpg
Videní:	710
Veľkosť:75,0 KB
ID:	62116
    dokaz ze nabka je v pesej zone so zakazom vjazdu
    a dnes bola mrtva, cierny disp. bez akejkolvek reakcie
    zatial sa neda na nu vobec spolahnut

    Komentár

    • Taur
      Member
      • Dec 2019
      • 296
      •   

      #5
      Stale mrtva.

      Komentár

      • Taur
        Member
        • Dec 2019
        • 296
        •   

        #6
        @Ejoin EU alebo niekto, aky je stav tejto nabky? Uz funguje, alebo stale mimo provoz?

        Komentár


        • Ejoin EU
          Ejoin EU komentoval
          Upraviť komentár
          Nabíjacia stanica funguje Aktuálne pracujeme na výmene displeja, ale nič závažné, čo by mohlo narušiť nabíjanie

        • Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Potvrdzujem, ze dnes rano fungovala. Aj displej ukazoval. Mal dnes dobry den?
      • HighLander
        Junior Member
        • Jan 2021
        • 4

        #7
        Stále to tu funguje tak, že pred nabíjaním voláte na mestskú políciu, alebo už elektroauto na nabíjačke je pre nich samozrejmé??

        Komentár


        • Pavol
          Pavol komentoval
          Upraviť komentár
          Je tam povolené prejsť a nabíjať

        • Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Naposledy teta na 159 vravela ze nemusim volat, ze to je samo sebou. Ak ma sluzbu ujo dolezity co chcel halsit sa zakazdym netusim ako to je. Ale myslim si ze by sa to ukecalo.

        • HighLander
          HighLander komentoval
          Upraviť komentár
          ...odpoveď šéfa MP KK:

          stefan.sipula@kezmarok.sk
          Dobrý deň. Prístup k nabíjacej stanici pre elektromobily je umožnený bez obmedzenia. Pekný deň.
      • ntruchsess
        Member
        • Nov 2020
        • 40

        #8
        Dnes som bol tam a nabijacia stanica bola vypnuta bez výkonu.

        Komentár

        Pracuje...
        X