Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kaufland Trnava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Member
    • Nov 2014
    • 297

Dnes tam bol panko s ciernym X (zelena SC SPZ) a zjavne tam bol len vrtat koleno, kedze najskor pochodoval okolo auta, cumel na nabijacku; po polhodine ked som donakupoval a odchadzal, tak sedel v aute a cumel "do blba"

Komentár

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      prakticky a prijemne straveny cas

• Vilo
      Vilo komentoval
      Upraviť komentár
      Ja sa mu vôbec nečudujem, keby som dal za auto cez 100ke, tiež by som nemal na elektrinu.

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Cumel na HBO alebo Netflix. Keď to máš v aute tak čas je definovaný dĺžkou filmu 😄

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      btw Elonovi nevadi zvysovanie elektrosmogu? :P
  • KENNY
    Junior Member
    • Jul 2015
    • 4

9.2.2020 som tam videl toho pána, bol tam sám a nikoho tam nebrzdil z nabíjaním. Aj ja som tam nabíjal o druhej nad ránom. Naviac má skôr trápi že nabíjal TMX na CCS a hryzie ma to že som nevidel adaptér CCS Tesla alebo som slepý. Je možné že mal novú TMX s CCS bez nutnosti adaptéra ?

Komentár

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Aj nova TMX (aj TMS) musi pri CCS nabijani pouzivat adapter. No ten adaprer je maly, zrejme si ho prehliadol.

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      Je pravda, ze nikoho nebrzdil a aj stal pekne v pruhoch. Bolo by otazne, ako by zareagoval na prichod dalsieho EV, ak by bol vyzvany na ukoncenie svojho nabijania, pretoze k nabijacke prisiel zakaznik, ktory ide na na nakup a nie vrtat koleno...
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 228

nevie kaufland nastavit nabijacku, aby sa pri 80% sama vypla ?

Komentár

• Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Skor by som ich pochopil keby nastavili ze 10kwh max na jedno nebitie. Ak pride niekto a nabije 100kwh v cene 15e, to by musel riadny nakup spravit, aby to bolo pre nich efektivne.

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Pakovisko Kauflandu TT nema obmedzeny bezplatny cas parkovania?
      Lidl BA ma obmedzenie na bezplatne parkovanie na jednu hodinu.

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Taur 10kWh na jedno nabijanie by kolenovrtaca neodradilo, stacilo by skoncit a znovu zacat nabijat.

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      jux ale tak by musel k autu prist a nie ho tam necaht na chademo celu noc

• milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      jux nema. Ved preto sme tam mali zraz min. rok a asi bude aj tento. Ziadne zavory, ziadne vypinanie na noc. Raj pre kolenovrtacov...
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 461
    •   

POZOR !!! pizzeria zatvorena dlhodobo.

Komentár

• Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      ale, skoda vdaka za info
  • milan84
    Member
    • Jun 2015
    • 461
    •   

a dalsia zla sprava, poskodeny AC konektor. Klasika ABB stojan - kable padaju na zem a dnes som ho nasiel sice zastrceny v stojane, ale otoceny tak aby uzivatel videl poskodenie.
    Klasika- popraskany a chybajuci vonkajsi prstenec. Mozno este funguje, nemal som to na leafe ako vyskusat.

Komentár

• milan84
      Member
      • Jun 2015
      • 461
      •   

Kolenovrtac pokracuje..
      Dnes som prisiel s cca30 percentami, vidim ze kolenovrtac napichnuty ako vzdy. Mal 78 a pisalo mu to do 90 dlhych 80minut. Tak som mu prehodil AC a zapichol DC k sebe.
      Po 15min prichadzam k autu s nakupom, kolenovrtac prec a nabijacka stopnuta nudzovym tlacitkom pri cca 50 percentach.
      Keby som tomu magorovi nevysvetloval naposledy ako a kedy sa pouziva AC a nepoznal moje auto, tak sa nedivim. ALe ze je taky hajzel s tak hlboko prevrtanym kolenom...nove dno.
      Ked si vsimnete, prisiel 5min predo mnou, takze mal cez 70 SOC. Uplne potrebne pouzit DC nabijanie.... Uchyl, kolenovrtac,kolenovrtac,kolenovrtac,kolenovrtac,ko lenovrtac,,,,
      Specialne pre neho si vytlacim a dam do auta na A4 napisany odkaz, ze je kolenovrtac a zneuziva vsetky free nabijacky.
      Pripojené súbory

Komentár

• Vilo
        Vilo komentoval
        Upraviť komentár
        To je magor... neskutočné...

• Spartakus
        Spartakus komentoval
        Upraviť komentár
        Je rec o majitelovi tohto auta Leaf TT994HK? Lebo to vyzera ze povodny majitel toto auto predal novemu majitelovi. Minuly tyzden uz k tomuto autu prisiel iny pan a nie ten povodny s ktorym som tiez mal nemile skusenosti.

• milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Spartakus jemu na tom aute jazdi zjavne cela rodina. Mne vtedy vramci kratkeho rozhovoru rozpraval ako dcera isla s tym do BA a bla bla.
        A podla toho spravania a sposobu nabijania to bol dnes stary dedo.
    • milan84
      Member
      • Jun 2015
      • 461
      •   

A druha cast oznamu. Pizzeria opat otvorena ! zvacsena a rozsirena ponuka o langose
      Ale ako to uz byva, pizza sa uz neda pizzou nazvat, nemaju uz pec na drevo a nedalo sa to ani dojest. Dnes horsie ako mrazeny kaufland polotovar. Okrem toho zdrazenie o 50 percent ako vzdy po nejakej rekonstrukcii.

Komentár

Pracuje...
      X