Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Budca-L ultra-fast

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Member
    • Nov 2014
    • 161
    •   

Budca-L ultra-fast

Odpočívadlo Budča
    E571, 96233 Budča

Popis:
    VO VÝSTAVBE

DC: 1 x CHAdeMO (350 kW), 1 x CCS (350 kW),
    GPS: 48.568020, 19.060238
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    pridal som ju aj na mapu, zatial oznacil "DC vo vystavbe"
    tu je editacny link pre zmenu, ked bude plne v produkcii: https://www.zeemaps.com/edit/YiVAoo7X3aKv9KBno6l-jQ
    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 07-01-2019, 17:45. Dôvod: Vložil som mapu a presunul sem ten edit. link.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1721

Budca L, Budca R teda berie sa smer z BA? Inac ta kabelaz co tam trci, alebo odborne pripravena inzinierska siet (elektricka), tam uz bola skorej zrejme. Zaujimalo by ma, ci sa to da teraz v zimnom obdoby zapojit. Asi treba aby bolo trochu teplejsi predpokladam. Neviem do akej teploty sa da robit z kablami vonku. Lebo kable su tvrde a skor by sa mohli polamat v tychto mrazoch.

Komentár

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      L je pre ľavú stranu a P pre pravú stranu, smer od západu na východ. Tie ostatné káble budú asi pre tú "megahyperturbo" s 39kW nabíjačku.

• Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      Budca je myslim original pomenovana ako Budca-juh a Buca-sever .. Myslim ze je to najlepsie pomenovanie , nie?
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1641
    •   

Diky za kompletné pridanie nabíjačky. Edit. link som presunul do úvodného príspevku. Normálne by asi aj stačila jedna téma na obe strany. ZSE sa nezdá, stavajú ešte aj v zime. Som myslel, že v zime si dajú prestávku. Ale to čo je na fotke asi ultra-fast nebude.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

• dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      1 - navrhujem zmenit pomenovanie na sever a juh, co ty na to?
      2 - z toho, co som videl to vyzera, ze tam budu 2 stojany. Podla fotky to vyzera na klasicku 50kW DELTU s 2 park.miestami a kolmo na to (ako trcia kable) su obrubnikmi vyhradene dalsie 2 park.miesta zrejme pre ultra-pomalu

• Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      dango Ano , tak je pomenovana aj na niektorych mapach ako Budca-Juh , Budca-Sever

• kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Akurát prednedávnom som videl jedno video záchranára z Holandska kde vysvetľoval ako poznať ktorá strana diaľnice je ľavá a ktorá pravá. Cesta má niekde začiatok a smer kde sa číslo na kilometrovníkoch zväčšuje je pravá, kde zmenšuje je ľavá. (ale zas kto si všíma kilometrovníky
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 1641
    •   

V ľavo, v pravo, tak to označuje oficiálne samotná NDS, viď priložený výber z dokumentu NDS. Takže preto tak.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

• matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 112
      •   

Vaše sťažnosti boli vyslišané. ;-)

Komentár

• Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Vyslysane budu, az bude nabijat ako ma..

• matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Ved heej. :-)
    • kayle
      Junior Member
      • Nov 2017
      • 14

Dnes som šiel okolo a pracovali tam ako včeličky. Medzi R1 a parkoviskom kopú jamu a sú tam nejaké veľké chráničky (pobehovali a pozerali tam dole). Okolo už existujúceho stojanu dávajú dlažbu. Za tým čiernym kontajnerom je schovaná stále len chránička trčiaca zo zeme

Komentár

• Maco7
        Maco7 komentoval
        Upraviť komentár
        vdaka za cerstve info ..
    Pracuje...
    X