Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nove AC nabijacky v 72 mestach a obciach

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Savi
    Member
    • Dec 2019
    • 37
    •   

Nove AC nabijacky v 72 mestach a obciach

Viacere regiony, kde doteraz nebola ziadna nabijacka budu mat do pol roka aspon AC nabijacku.
    Super, ze pribudnu aj na vychode a juhu Slovenska, kde nebolo kde nabijat.
    https://www.mojelektromobil.sk/prve-...obce/#comments

Doplnam mapku este:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	mapa novych nabijacich stanic mesta.png
Videní:	237
Veľkosť:887,0 KB
ID:	49944
    Naposledy upravené Savi; 07-02-2020, 09:03.
  • Savi
    Member
    • Dec 2019
    • 37
    •   

A este jedna perlicka. Nabijacich stanic mohlo byt viac, ak by si nenechavali podanie na poslednu chvilu.
    Obec Tvrdosovce podala ziadost 1 sekundu a mesto Humenne 1 minutu po termine, a preto nedostali dotaciu. Hlavne v pripade Humenneho je to velka skoda, pretoze v celom meste nie je zatial ani jedna nabijacka.

Komentár

• ivan32
      Member
      • Sep 2014
      • 92

Choré pravidlá. Balík sa ani neminie a Humenné si nezaslúži.

Komentár

• Catchcash
        Catchcash komentoval
        Upraviť komentár
        To co sa neminulo sa presunie do druheho kola a bude o to viac. Tam sa budu moct uchadzat uz aj firmy co si myslim ze zvysi zaujem

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        ivan32 trosku objektivneho pohladu by nezaskodilo: Tazko sa Humenne alebo ine mesto/obec moze vyhovarat na podla teba "chore pravidla", ked ani nedokazali poziadat o dotaciu podla podmienok dotacie.
    • Taur
      Member
      • Dec 2019
      • 53

Nie su tie obce niekde vo forme mapky?

Komentár

• Catchcash
        Member
        • Dec 2019
        • 47

Mna by zaujimalo co presne znamena v tomto ponimani verejna nabijacia stanica. Verejne pristupna za ktorú sa bude platit alebo bude zadarmo? Od akej firmy bude pripadne ako sa bude platit ak nebude zadarmo? Ak ma byt kazda na zvlast karticku a nebude to nejake unifikovane tak to je na dve veci...

Komentár

• Savi
          Savi komentoval
          Upraviť komentár
          V podmienkach dotacie bolo, ze nabijacky maju byt v sieti nabijaciek, takze snad nebude treba 72 roznycch karticiek a appiek.

• Catchcash
          Catchcash komentoval
          Upraviť komentár
          podmienky som necital iba clanok a tam to nebolo Dakujem, dufam ze to bude teda nejako rozumne pouzitelne. Uz len zistit ako sa to bude spoplatnovat
      • Savi
        Member
        • Dec 2019
        • 37
        •   

Spravil som k tomu aj mapku pre Taur Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	mapa novych nabijacich stanic mesta.png
Videní:	171
Veľkosť:887,0 KB
ID:	49941
        Pripojené súbory

Komentár

• Catchcash
          Catchcash komentoval
          Upraviť komentár
          Dik toto viac pomoze ako zoznam Len skoda ze to okolie BS/ZC je stale take prazdne...

• Taur
          Taur komentoval
          Upraviť komentár
          Savi Dekuji ti dobra vilo.
          Vychod sa cinil, super. Tam chybaju ako sol. Aj Orava, tam tiez to je zatial hluche. Pribudnu tam kde potrebujem, tak za mna palec hore.
      • Savi
        Member
        • Dec 2019
        • 37
        •   

Pozeram, ze aj nadalej bude najhorsie pokryty Bankobystricky kraj. No nastastie budu aspon AC nabijacky v Hrinova, Revuca, Hnusta, Rimavska Sobota. A ak si dobre pamatam, tak ZSE planuje spravit v tomto regione nejaky nabijaci hub, ktory tam vyslovene chyba pre spojenie Zvolen - Kosice.

Komentár

• Taur
          Member
          • Dec 2019
          • 53

Este keby sa vedelo aky vykon budu mat. Dufam ze dali v podmienkach vyzvy, ze vykon aspon 11kw ak nie 22kw.

Komentár

• Savi
            Savi komentoval
            Upraviť komentár
            Aspon 11kW bolo vo vyzve a aspon 2x Type 2 konektor.
        • Savi
          Member
          • Dec 2019
          • 37
          •   

Zoznam najvacsich okresnych miest, ktore ani po tejto dotacii nebudu mat akukolvek pouzitelnu nabijacku (opravte ma, ak v niektorom z nich je alebo ak nejaké chyba):
          Nové Zámky
          Komárno
          Humenné
          Levice
          Bardejov
          Partizánske (ZSE bude v roku 2020)
          Pezinok
          Hlohovec
          Brezno
          Naposledy upravené Savi; 07-02-2020, 17:16.

Komentár

• Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Ak som dobre pochopil. tak do tej dalsej kam presunuli aj nevyuzite okrem firiem sa mozu znova zapojit aj samospravy, tak snad to Humenne a dalsi opozdilci tentokrat stihnu.
            A dufam, ze uspesny budu riesit rovno 22kw nech to ma perspektivu...

• Savi
            Savi komentoval
            Upraviť komentár
            Podla mna ludia, ktori chcu alebo planuju nabijat v tychto okresoch by mali tlacit na miestnych poslancov alebo na firmy ako ZSE/GW, nech im pomozu vybudovat infrastrukturu.
            Tiez si myslim, ze nabijacka v okresnom meste s viac ako 20 tisic obyvatelmi bude ovela viac vyuzivana ako nabijacka na okraji okresu/kraja/Slovenska v dedinke, kde zije tak 200 ludi. No zaroven mesta a obce, kde je nabijacka, mozu byt zaujmavou destinaciou pocas spoznavania Slovenska.
            Naposledy upravené Savi; 07-02-2020, 11:15.

• Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Aj nabijacka v malej dedine na hlavnom tahu potesi, resp. moze byt hojne vyuzita . Aj mimo neho, ak je clovek v nudzi. A ak ma samosprava obecne EV, tak bude vyuzivana aj taka mimo cestnych tahov. A aj domorodcami. Staci ze budu mat 2-3 EV v dedine a uz si budu dohadovat kto kedy nabija.

• Savi
            Savi komentoval
            Upraviť komentár
            Niektore dediny na vychode su krasne. Nove cesty bez vytlkov, vynovene chodniky, zastavky, obecny urad, teraz pribudnu nabijacky. Akurat niekedy je to trocha prestrelene s tou infrastrukturou pre tie ich 2 trabanty a jednu embecku, ktore v dedine maju. Ale tak aspon deti sa mozu korculovat a bicyklovat po kvalitnych cestach. A tie nabijacky ich mozno inspiruju ku kupe BEV ked budu dostupnejsie.

• jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Nabijanie na dedinach nie je problem, kazdy na dedine ma garaz alebo parkovanie na svojom pozemku, takze ak niekto EV chcel, tak ho mohol mat. No ked pojde prikladom obecne zastupitelstvo s EV ako sluzobnymi autami, pripadme autami obecnej policie, tak nabijacie stojany z dotacie maju vyznam aj na dedinach.

• dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            Brezno budovalo/prerabalo parkovisko a mala by tam byt nachystana infrastruktura na nabijanie

• ToMiLeaf
            ToMiLeaf komentoval
            Upraviť komentár
            V Brezne na "Tankodrome" je príprava na 50 kW DC no TS, ktorá je hneď vedľa je dezolátnom stave a potrebuje rekonštrukciu zo strany SSD.

• Savi
            Savi komentoval
            Upraviť komentár
            V Brezne a okoli ine je ziadna zatial. Jedine LM, BB a teraz budu v Hnusti, Revucej a Hrinovej ale to je vsetko aspon 40km z Brezna. Tesim sa, ze uz aj tam sa nieco pripravuje.
            Naposledy upravené Savi; 13-02-2020, 11:22.
        • Juro
          Administrator
          • Mar 2014
          • 2051
          • juraj1702
          •   

Pôvodne zverejnené od Savi Pozrieť príspevky
          Zoznam najvacsich okresnych miest, ktore ani po tejto dotacii nebudu mat akukolvek pouzitelnu nabijacku (opravte ma, ak v niektorom z nich je alebo ak nejaké chyba):
          Nové Zámky
          Komárno
          Humenné
          Levice
          Bardejov
          Partizánske
          Pezinok
          Hlohovec
          Brezno
          Partizánske bude mať od ZSE aj DC stanicu, plus ešte jeden operátor, tento rok.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

Komentár

• Savi
            Savi komentoval
            Upraviť komentár
            tak uz len 8 a budu vsetke vacsie okresne mesta
        • JozkoPucik
          Member
          • Aug 2018
          • 96

Vidím tam aj moju Bytču, som zvedavý kde to bude. Je to škoda, že sa ten balík neminul, veď sú to podstate stanice zadarmo pre tie obce.

EDIT: Obec Papradno to plánuje spustiť už v apríli, som volal starostke.
          Naposledy upravené JozkoPucik; 13-02-2020, 12:29.

Komentár

• Savi
            Member
            • Dec 2019
            • 37
            •   

Rožňavu som zabudol dať do zoznamu miest, kde chýba nabíjačka. to je v podstate geograficky aj dobré mieto pre DC nabíjačku. ZSE naznačovalo, že tú južnú trasu od Zvolana do Košíc plánuje pokryť tento rok.

Komentár

Pracuje...
            X