Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Skoda Citigoe iV

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1885

Skoda Citigoe iV

• denial
    Member
    • Jun 2014
    • 183

Prave som to nezavisle dopozeral.
    Na SK je 400ks vypredanych a cena bude vraj vyssia. Takze z dotacii iba Citigo zoberie 3.2 miliona z 5.
    Co to znamena, kolko bude stat dalsia varka a aka bude dodacia lehota, vie niekto?

Komentár

• Joe79
      Joe79 komentoval
      Upraviť komentár
      Nemusi zobrat taku sumu, pokial sa najdu jedinci, ktori o dotaciu nebudu mat zaujem...
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 682
    •      

Podľa mojich info bolo pre Slovensko 300 kusov a preto prestali objednávky, lebo všetky sa objednali, to je pravda.

Dodanie mi do zmluvy dali do konca 2020, podľa info nebudú tie počty take aby uspokojili hneď v prvom polroku všetkých z tých 300. Preto budem asi žiadať o dotáciu neskôraby som nepresvihol 12 mesačnú lehotu. Viete ako všetci posúvajú ...
    Mal som taký pocit, že predajcu importér informoval v tom zmysle, že má pripraviť zákazníkov na dlhé čakanie, ten záujem je celosvetovo že veľký a pôjde to z BA závodu hlavne na export, kde boli vyššie ceny.

Komentár

Pracuje...
    X