Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kam až budú rásť akcie Tesly, alebo kam klesnú?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Kam až budú rásť akcie Tesly, alebo kam klesnú?

Po včerajšom novom maxime TSLA 348.44 dnešné maximum prekročilo pred chviľou 355, aktuálne takmer 356. dnešný nárast za necelé 3 hodiny obchodovania takmer 2,5%.. Kam to bude ešte rásť? Vie mi niekto vysvetliiť prečo?
    TM Toyota Motor Corp... 108.01 +0.25 0.23% 174.20B
    DDAIF Daimler AG 73.90 -0.03 -0.05% 78.45B
    TSLA Tesla Inc 355.54 +8.22 2.37% 59.68B
    BAMXF BAYER MOTOREN WER... 95.08 -1.17 -1.22% 57.94B
    GM General Motors Co... 34.22 -0.24 -0.71% 51.65B
    HMC Honda Motor Co Lt... 28.33 +0.13 0.46% 50.50B
    F Ford Motor Company 11.10 -0.15 -1.38% 43.79B
    NSANY Nissan Motor Co L... 19.46 -0.09 -0.45% 40.56B
    AUDVF AUDI AG NPV 768.00 +41.00 5.64% 31.26B
    RNSDF RENAULT SA EUR3.81 95.15 0.00 0.00% 28.14B
    MMTOF MITSUBISHI MOTOR ... 6.60 -0.03 -0.45% 9.88B

• ICE666SVK
    komentoval k 's odpoveď
    Ked si v banke ulozis peniaze, tak je to z relativne malim rizikom, ale aj malim urokom. Pokial sa banke dari si v pohode. Ked si kupujes akcie uz ides do nejakeho rizika, ale moze tam byt aj zisk. Su to investovane peniaze za ucelom podporim ta, ale chcem za urcity cas z toho nieco vidiet. Tak ako ma Tesla momentalne u riti CR a SR ci inych. Tak ich moze mat u riti aj burzovy obchodnik, ktory zaraba ci na zisku, alebo poklese akcii, komodit, Forexu (menove pary) CFD, Futures, Opcie. Ide o investicie za ucelom zisku. To nieje samaritanstvo, alebo charita, ale tvrdý biznis. Si myslis, ze taky Warren Buffett nalial do Tesly peniaze len tak? Tu mate nic zato nechcem?

terry neurcuje cenu len ak to vyhodnoti spravne zvezie sa na nej a ukroji si z kolaca. Cenu urcuju iny hraci.

• nemo
    komentoval k 's odpoveď
    Kto kupuje akcie, podporuje tym ich rast. Zamestnanci Tesly nemaju odborovu organizaciu (Union of Auto Workers (UAW)) ale su motivovani podielom na akciach firmy. Podporou rastu akcii sa podporuju zamestanci Tesly.

Kto shortuje Tesla stock, podporuje tym ich pokles (video ako to funguje som posielal) a tym demotivuje zamestnancov Tesly.

Komu je bizka misia Tesly a zaroven ju shortuje sa striela do vlastnej nohy.

• head
    odpovedal
    Fair enough Ale to nevylucuje, ze shortovaniu nefandim .

Pridajte komentár:

• terry
    komentoval k 's odpoveď
    Venujem sa swing tradingu a obchodujem aj TSLA, to ale zaroven nevylucuje, ze spolocnosti nefandim a je mi blizka e-mobilita a ochrana ziv. prostredia. Len nie som ultrafanatik s klapkami na ociach a cisla su ake su. Cisla vacsinou neojebabres.

• head
    komentoval k 's odpoveď
    Podla jeho predoslich komentarov je terry shorter ako vysity .

• ivan32
    komentoval k 's odpoveď
    On len poukazuje na to že jeho predpoveď z novembra vyšla. Ak bola jeho. Alebo je medzi nami shorter???

• head
    komentoval k 's odpoveď
    A co je prosim ta dokonale na tom, ze jednej z mala firiem ktorej ide o lepsiu buducnost sa momentalne nedari na burze?

• terry
    odpovedal
    3 komentáre

• terry
      #43.1
      terry komentoval
      01-11-2018, 10:22
      S&P najvacsi mesacny prepad od septembra 2011. DOW najhorsi mesiac od januara 2016. Oktober bol najhorsi mesiac pre NASDAQ od novembra 2008.Ticho pred burkou a velkou Vianocnou party. Ak sa zvezie aj TSLA tak do konca roka uvidime nove ATH. Jar bude kruta a bude to masaker ked sa TSLA pozrie pod 200.

Jar vysla dokonale

Pridajte komentár:

• Jozefr
    odpovedal
    Toto je podla mna dobre video natocilo to povodne CNBC ale velmi rychlo ho aj stiahli. Je tu nieco o historii, buducnosti a nazor aj na akcie samotne. Zaver nech si z toho spravi kazdy vlastny, ja mozem len suhlasit.
    Naposledy upravené Jozefr; 08-05-2019, 18:18.

Pridajte komentár:

• jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Ja som to uz nevydrzal a dnes kupil za 235... som chcel dat 233, tak uvidime ci to tam dnes klesne...

• Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Yeap. Ready too .

• terry
    komentoval k 's odpoveď
    Funding secured

• nemo
    odpovedal
    Tesla held is Tesla Autonomy day so Tesla investors could see where Tesla is at in regards to this. Tesla earnings are coming in less than 48 hours and people are asking me if they should buy Tesla stock before the Tesla earnings.

Pridajte komentár:

• terry
    odpovedal
    Cmn target 220,00 USD

Pridajte komentár:

Pracuje...
X