Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Objednanie Tesly Cybertruck

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    • Mar 2014
    • 2025
    • juraj1702
    •   

Objednanie Tesly Cybertruck

Trochu nadčasová téma asi pre nás. Ale tak v USA sa už dá:

https://www.tesla.com/cybertruck
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • JozkoPucik
    Member
    • Aug 2018
    • 72

Ja neviem, čím viac pozerám tie reakcie na internete tak si fakt trochu myslím, že je to vtip. Hlavne keď je záloha len 100,- dolárov, tak to nahráva tomu, že to potom môžu rýchlo vrátiť keď už konečne priznajú, že to bol vtip. Ako sa tu spomínalo, že aj ten dizajn bude problém homologizovať v EU, aj keď viem, že je to hlavne pre USA a možno s tým ma namierené aj do Armády USA kvôli predaju, neviem, možné v dnešnej dobe je všetko.

Komentár

• Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      V USA je napr. aj na Model 3 100 dolárov.

• JozkoPucik
      JozkoPucik komentoval
      Upraviť komentár
      Hmm máš pravdu. Tak potom to asi nebude vtip

• EVan
      EVan komentoval
      Upraviť komentár
      Nevratná záloha 100 USD je už dávnejšie na všetko

• matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      Nemyslim si ze to bol vtip. A necudoval by som sa keby to bolo myslene aj pre armadu. Mna to auto moc nezaujalo.
  • Vladimír Oboňa
    Junior Member
    • Nov 2019
    • 2

Neviete ako sa dá objednať na firmu? Chýba mi Other europe a na českom odkaze mi nevezme DIČ. Ďakujem

Komentár

• Stano Kurek
      Stano Kurek komentoval
      Upraviť komentár
      Nazdar, skus cez CZ,.. ide to,... potom sa to samozrejme da previest na firmu pri definitivnej konfiguracii pred kupou,... ak by si mal problem napis mi alebo zavolaj, mame cez Tesla Club lepcie ceny pri skladovych predajoch,...

• Vladimír Oboňa
      Vladimír Oboňa komentoval
      Upraviť komentár
      Už som to tak urobil - dík o 3 roky sa izvem 😁👍
  • jdobias
    Junior Member
    • Jul 2017
    • 5

Ahoj, objednal som na seba cez český odkaz a mám rezerváciu a zároveň mi pridelilo referral cod.

Komentár

• Vladimír Oboňa
      Vladimír Oboňa komentoval
      Upraviť komentár
      Dá sa potom rezervácia previesť na firmu? - dík
Pracuje...
X