Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

CPO Tesla Model S

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 44

To je super sprava ale podla toho co pozeram som napr. pre Model S na EU trhu nasiel len tri auta. Pokial viem Tesla ponuka dost nizke vykupne ceny a na trhu su uz predajcovia, ktory sa uz bezne venuju aj jazdenym Teslam. A program CPO uz nieje co byval predtym auta kontrolovali a davali dokopy pred predajom. Teraz len predavaju dalej. Ale pokial ponukaju zaruku tak ako predtym tak je to urcite na zamyslenie.

Ale diky za spravu a nech Model X sluzi ako ma.

Komentár

• vajkooo
      Junior Member
      • Nov 2018
      • 9

Ako je to teda s cenami na strankach jazdenych Tesiel? Su to ceny s DPH, alebo bez DPH? A ako to funguje s Dodanim na Slovensko? Nasiel som napriklad v Norsku jeden model S co by som chcel kupit. Teraz odkliknem ze to chcem kupit a co dalej?
      Vdaka

Komentár

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Si si isty, ze chces auto z Norska? Nie je v EU, teda 10% clo a 20% DPH.
    • Juraj Ondrejka
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 20

Ojazdene "Tesly od Tesly" su asi najprehladnejsie usporiadane https://teslascout.com
      Je tam vela filtrov a mozes sa odtial priamo prekliknut na Tesla web stranku

Komentár

• vajkooo
        Junior Member
        • Nov 2018
        • 9

Toso a ako je to s kupou? Objednas zaplatíš zálohu a auto ti privezú kam? Alebo si musel pre neho do švédska? Ďakujem.
        Jiri GrandPa - pravdu máš to som si nejako neuvedomil.

Komentár

• Toso
          Toso komentoval
          Upraviť komentár
          Objednáš cez Tesla stránku no musíš ísť buď do krajiny kde sa auto nachádza a prebrať ho alebo si zabezpeciť dovoz na Slovensko.

• vajkooo
          vajkooo komentoval
          Upraviť komentár
          Toso - Dakujem presne to som potreboval vedieť. A si platca DPH? Zaujíma má či to už dávajú bez DPH alebo musíš zaplatiť aj DPH v krajine kde to kupuješ a po prihlásení na Slovensku ti vrátia DPH z krajiny kde si ju zaplatil. Dakujem

• Toso
          Toso komentoval
          Upraviť komentár
          vajkooo Jasne v pohode. Firma je platcom DPH no platila sa cena s DPH. Teraz ideme este riesit aby nam vratili DPH zo Svedska. Tak hadam sa to podari
      Pracuje...
      X