Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

CPO Tesla Model S

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 47

To je super sprava ale podla toho co pozeram som napr. pre Model S na EU trhu nasiel len tri auta. Pokial viem Tesla ponuka dost nizke vykupne ceny a na trhu su uz predajcovia, ktory sa uz bezne venuju aj jazdenym Teslam. A program CPO uz nieje co byval predtym auta kontrolovali a davali dokopy pred predajom. Teraz len predavaju dalej. Ale pokial ponukaju zaruku tak ako predtym tak je to urcite na zamyslenie.

Ale diky za spravu a nech Model X sluzi ako ma.

Komentár

• vajkooo
      Junior Member
      • Nov 2018
      • 9

Ako je to teda s cenami na strankach jazdenych Tesiel? Su to ceny s DPH, alebo bez DPH? A ako to funguje s Dodanim na Slovensko? Nasiel som napriklad v Norsku jeden model S co by som chcel kupit. Teraz odkliknem ze to chcem kupit a co dalej?
      Vdaka

Komentár

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Si si isty, ze chces auto z Norska? Nie je v EU, teda 10% clo a 20% DPH.
    • Juraj Ondrejka
      Junior Member
      • Jun 2014
      • 21

Ojazdene "Tesly od Tesly" su asi najprehladnejsie usporiadane https://teslascout.com
      Je tam vela filtrov a mozes sa odtial priamo prekliknut na Tesla web stranku

Komentár

• vajkooo
        Junior Member
        • Nov 2018
        • 9

Toso a ako je to s kupou? Objednas zaplatíš zálohu a auto ti privezú kam? Alebo si musel pre neho do švédska? Ďakujem.
        Jiri GrandPa - pravdu máš to som si nejako neuvedomil.

Komentár

• Toso
          Toso komentoval
          Upraviť komentár
          Objednáš cez Tesla stránku no musíš ísť buď do krajiny kde sa auto nachádza a prebrať ho alebo si zabezpeciť dovoz na Slovensko.

• vajkooo
          vajkooo komentoval
          Upraviť komentár
          Toso - Dakujem presne to som potreboval vedieť. A si platca DPH? Zaujíma má či to už dávajú bez DPH alebo musíš zaplatiť aj DPH v krajine kde to kupuješ a po prihlásení na Slovensku ti vrátia DPH z krajiny kde si ju zaplatil. Dakujem

• Toso
          Toso komentoval
          Upraviť komentár
          vajkooo Jasne v pohode. Firma je platcom DPH no platila sa cena s DPH. Teraz ideme este riesit aby nam vratili DPH zo Svedska. Tak hadam sa to podari

• Jozefr
          Jozefr komentoval
          Upraviť komentár
          Pokial viem pre kupe auta zo zahranicia musi byt aj exportny dokument ze bolo v krajine povodu odhlasene a je pripravene na export, zda sa mi ze sa to vola COC. Vybavila ti to samotna Tesla alebo si to nejako riesil ty ?

• jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          CoC je vyhlasenie o zhode, je to rodny list kazdeho auta a mal by ho mat kazdy majitel auta.
          Original CoC ostava s autom pocas jeho existencie.
          Odhlasenie sa napriklad v Nemecku vyznacuje do osvecenia o evidencii cast 1.

• head
          head komentoval
          Upraviť komentár
          Mne CoC Tesla len poslala mailom. Nastastie slo vybavit technicak aj s takym CoC.

• Jozefr
          Jozefr komentoval
          Upraviť komentár
          Niesom si tym stale isty ze sa fakt daju CPO Tesly kupit. Pri kazdej CPO Tesle je poznamka: ( * len pre lokalny trh )
          * Vente Locale Uniquement
          * Ausschliesslich lokaler Verkauf
          * Solo vendita Nazionale

Avsak pri Invetarnych kusoch to nieje nikde. Kupil si teda jazdenku ci skladove vozidlo, malo to auto uz Svedske znacky ?
      • J&T
        J&T
        Junior Member
        • Dec 2019
        • 2

S kupovanim CPO som sa na jar 2019 "dost nadrel".
        Najskor telefont do Viedne, aj osobna navsteva v showroome vo Viedni boli take nemastne-naslane, ak by som nebol uz vtedy presvedceny ze Teslu skratka musim mat (kvoli vlastnostiam ktore este stale nemaju na trhu konkurenciu) asi by som uz bol u inej znacky. Vraj CPO mi vobec nemozu predat, nove auto musim kupovat z Holandska, mozu mi ponuknut nejake skladove auta, ale len tie ktore este nie su fyzicky v Rakusku, aj tieto by som si musel vyzdvihnut v Tilburgu atd.
        Nasledne som si cez lokalne europske stranky Tesla, neskor cez www.teslascout.com, vyberal auta ktore by pripadali do uvahy.
        Ked som si "vybral" cez lokalnu stranku tesla.com som poziadal o poskytnutie dalsich informacii ku konkretnemu vozidlu, reakcia vsak nebola ziadna (Svedsko, Luxemburg...).
        Tak som skusal telefonovat na uvedne cisla a bud to nikto nezdvihal (v aprili 2019 este nebola telefonicka komunikacia uplne odpojena), alebo som bol dost stroho odbity ze nie je mozne predavat CPO do ziadnej inej krajiny a hovor bol napriek mojim pripomienkam ukonceny.
        S tym so sa vsak nezmieril a nakoniec som kupil polrocnu S100D s 7500 km v Mnichove. Normalne som na webe klikol ze auto kupujem, spoliehal som sa na to ze ked je to CPO tak nebude treba riesit ziadne detaily o opotrebeni a pod. Zadal som cislo karty a cakal som na dalsie reakcie. Do pol hodiny mi volal pracovnik z Tesly ze ci som si vedomy ze mi auto "musia predat s DPH lebo inak sa to skratka neda" a o DPH si potom mozem poziadat na danovy urad v Berline.
        Hoci s touto politikou Tesly nesuhlasim (a s kym som bol v kontakte kazdemu som prizvukoval ze tento postup je v rozpore s europskymi predpismi) auto som za takychto podmienok kupil a dodnes cakam na reakciu z Berlina co sa DPH tyka (v auguste som prostrednictvom DU Bratislava poziadal o jej vratenie z Nemecka). V minulosi som v Nemecku kupil dost velke mnozstvo aut a s nemeckou DPH mi auto preaval jediny predajca Toyoty (2010, kupoval som Lexus), vtedy trvalo vratenie DPH cca 5 mesiacov.
        Auto som si bol osobne prevziat v Mnichove a odvtedy uz len sama radost (okrem nejakych detailov typu klucka, podbeh a pod.). Jedna servisna navsteva v Prahe (CCS adapter), jedna v Linzi a jedna vo Viedni (s malickostami) a cca 25000 najazdenych kilometrov.

Neviem ci sa za ostatneho pol roka nieco zmenilo, ale moja skusenost je ta ze CPO sa skratka kupit da, aj ked je to kostrbata transakcia ktora stoji cas (a zatial aj peniaze, na nemecku DPH vo vyske cca 13000 € stale cakam).

Komentár

Pracuje...
        X