Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Poprad Na Bernolakovej ulici pribudne dalsia nabijacka

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    Poprad Na Bernolakovej ulici pribudne dalsia nabijacka

    http://poprad.dnes24.sk/na-bernolako...omobily-292186
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #2
    Kto by vedel niečo o tomto aktuálne?

    Komentár


    • VladoTA3
      VladoTA3 komentoval
      Upraviť komentár
      Bol som dnes po ceste do práce omrknúť autom narýchlo túto ulicu, žiadnu nabíjaciu stanicu som tam nezaregistroval.
      Podľa mňa malo vtedy mesto zámer vybudovať nabíjaciu stanicu za mestským úradom. Za mím má úrad svoje dosť veľké parkovisko s rampami a aj popri ceste sú verejné platené (SMS/automat) parkovacie miesta.
      Keď budem mať cestu okolo mestského úradu v čase úradných hodín, môžem sa ísť na to opýtať, ak medzi tým niekto nezistí bližšie informácie.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Podla linku co som dal hore mesto vyhlasilo verejnu obchodnu sutaz na osadenie nabijacej stanice a nizsie je uvedene, ze bolo poziadane jednou z energetickych spolocnosti. Podla obrazku tu na fore https://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eo...2243-zse/page7 je u ZSE Poprad jasne vyznaceny. Tak uvidime co z toho bude.

    • VladoTA3
      VladoTA3 komentoval
      Upraviť komentár
      Z tohto projektu na Bernolákovej ulici v Poprade nič nebude, padlo to.
      Prevádzkovateľ nabíjacích staníc (asi ZSE) oslovilo vtedy mesto za účelom nájdenie vhodnej lokality na nabíjaciu stanicu. Mesto vytipovalo lokality a schválilo túto lokalitu za účelom prenajatia pozemku na tento účel. Mesto vyhlásilo verejnú obchodnú súťaž na prenájom tohto pozemku na ktorú sa následne už nikto neprihlásil. Prevádzkovateľ mal asi iné predstavy ako mesto. Možno si ZSE našlo inú lokalitu s ktorou ráta.

    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      mame ZSE 50kw na streche OC Forum
Pracuje...
X