Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

rýchlonabíjačka Stará Turá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• rýchlonabíjačka Stará Turá

STARÁ TURÁ, SNP
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 44 kW, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2, 43 kW
    GPS: 48.77828, 17.69458
    Platba:
    Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Trenčiansky samosprávny kraj
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

Foto: Click image for larger version  Name:	st2.jpg Views:	2 Size:	787.7 KB ID:	20463Click image for larger version  Name:	st1.jpg Views:	1 Size:	688.2 KB ID:	20462
    Naposledy upravené Juro; 01-01-2018, 18:15. Dôvod: Pridal som mapu

Nabíjačka je medzi Billou a Tescom, po vjazde do Starej Turej na prvom kruhovom doprava a následne na prvej odbočke doprava na parkovisko medzi týmito dvoma obchodmi

samozrejme som urobil test rýchlosti a nabíjačka je NEOBMEDZENÁ, priemerná rýchlosť pri mojom teste CCS 48,8kW (od 80% ťahá Ioniq 25kW, takže rýchlosť do 80% je tá vypočítaná)

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	st3.jpg
Videní:	1
Veľkosť:363,1 KB
ID:	20465

Komentár

Fiha, ak to naozaj fici takmer 49kW tak klobuk dolu a tlieskam TSK. Po tom fiasku v Povazsko-bystrickom Mparku som im velmi neveril skoda, ze je to tak daleko od dialnice, to by GW v Bierovciach dostal obrovsku konkurenciu

Komentár

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Áno, je dobré mať nabíjačku 5 km od domu, to ma teší najviac. A tiež nemyslím, že ju spoplatnia, lebo okrem dvoch mojich elektroáut neviem o iných v blízkosti Starej Turej, takže nebude ani tak vyťažená, aby sa im oplatilo robiť nejaké autentifikácie.
        Na druhej strane myslenie úradníkov je nevyspytateľné, logiku netreba hľadať, ako sme sa presvedčili v PB, tak zatiaľ užívajme, dokedy sa dá...

• EVan
        EVan komentoval
        Upraviť komentár
        Tak, ak dovolíš, tu sa asi občas aj ja (z Myjavy) zastavím :-)

• Daliborko
        Daliborko komentoval
        Upraviť komentár
        Aj ja, pri každej mojej ceste z Martina do Skalice a späť. Nová Dubnica je príliš skoro (to mám ešte 50 %) a Skalica ďaleko. Stará Turá je best. Sám by som to lepšie nevybral
        A navyše v Dubnici už začína byť fronta a táto je ešte aj nonstop

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        EVan, na čom sa zastavíš ? Dnes som videl Soul s MY značkou, to Teba ?

• EVan
        EVan komentoval
        Upraviť komentár
        Tak. Asi mňa. Bol som testovať.

Aktuálna skúsenosť: dnes som optimiticky napichol auto a... vypýtalo si to odo mňa nejakú kartu. Netúšim akú, nikde žiadna informácia, telefón, kontakt. Nič.
      Takže dlho sme sa netešili. Neviete niekto niečo zistiť? (Miroslav Rojko?)

Komentár

• ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        AK je to Trencianskeho samospravneho kraja , tak asi nieco od nich treba vybavit. TSK kartu alebo take nieco si myslim. Pozri ich stranku ci tam nieco nieje.

Ako mi dnes 30.1.18 odpísali z TSK, len skúšali a stanica je opäť bez autentifikácie, keby zmenili budú včas informovať.

Citujem:
      Trenčiansky samosprávny kraj a Správa ciest TSK skúmajú možnosti prevádzky nabíjacích staníc so všetkými legislatívnymi náležitosťami. O zmenách v režime prevádzky nabíjacích staníc Vás budeme včas informovať.

Komentár

• EVan
        EVan komentoval
        Upraviť komentár
        Dík. Ja som skúšal telefóny na TSK, ale asi tam majú moc roboty a nestíhajú dvíhať...

(21.4.2018) CHADEMO NEFUNGUJE nejde asi týždeň, len CCS a AC, dnes som skúšal

Komentár

V piatok (4.5.18) Chademo uz fungovalo, je to OK.

Komentár

Pracuje...
        X