Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Zraz a EV-Zraz 2016 + Cesta okolo sveta (80 eDays) v Šamoríne XBS (X-Bionic Spehere),

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    Tesla Zraz a EV-Zraz 2016 + Cesta okolo sveta (80 eDays) v Šamoríne XBS (X-Bionic Spehere),

    Pozyvame Vas na dalsi rocnik Tesla Zrazu 2016, tento krat v Samorine pri prilezitosti zastavky cesty okolo sveta na elektromobiloch (11 posadok Tesla).
    Zraz sa bude konat 20-21.8.2016 v rezorte X-Bionic Sphere Samorin (http://www.xbionicsphere.com/domov).

    Program (draft):
    20.8. Sobota od 20:00 hod. spolocna vecera, diskusie, zabava,
    21.8. Nedela: prehliadka Tesiel, diskusie, prednasky, stretnutia, prehliadka rezortu XBS,
    21.8. o 18:00 hod. prichod posadok 80 eDays, tlacova konferenica, film o priebehu maratonu, diskusia,... ai.
    (Cesta okolo sveta: Europa, Amerika, Azia, Europa (Samorin,...): http://80diaselectricos.com
    Tesla Club podporuje akciu 80 eDays!

    Tesime sa na Vas,
    Tesla Club Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	plagat1000.jpg
Videní:	192
Veľkosť:880,3 KB
ID:	10336
    Naposledy upravené Stano Kurek; 07-08-2016, 23:00.
  • Martin V
    Member
    • Jun 2014
    • 46

    #2
    Je moznost ze sa tam ukaze niekto na X-ku ?

    Komentár

    • Stano Kurek
      Administrator
      • May 2014
      • 278

      #3
      PS: je to moze ale Tesla Club ma objednane prve TMX SR cakame na dodavku tak uvidime,...
      ( TMX sme uz davnejsie testovali vo Viedni ako pre TMX v EU pridam spravu na web )

      Komentár

      • Janez
        Junior Member
        • Aug 2014
        • 8

        #4
        Zdravím. Spomínaný zraz v Šamoríne, je oficiálny Zraz ako bol minulý rok v Bojniciach a predminulý v Tatrách, alebo bude ešte tento rok eZraz 2016?

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Je to Oficiálny Tesla Zraz aj EV-Zraz- vítané sú všetky elektromobily.

          SO SPRIEVODNÝCH AKCIÍ VYBERÁME:
          SOBOTA 20. AUGUST
          17:00 Letecká šou Hannesa Archa aj lety vrtuľníkom
          18:00 Vystúpenie Celeste Buckingham
          19:00 Vystúpenie Dary Rolins
          NEDEĽA 21. AUGUST
          18:00 Koncert skupiny HEX
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	program.jpg
Videní:	160
Veľkosť:909,8 KB
ID:	10342
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_1995.jpg
Videní:	158
Veľkosť:247,2 KB
ID:	10339

          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #6
            Video z areálu kde sa bude konať Tesla Zraz a EV-Zraz 2016:
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #7
              Pôvodne zverejnené od Janez Pozrieť príspevky
              Zdravím. Spomínaný zraz v Šamoríne, je oficiálny Zraz ako bol minulý rok v Bojniciach a predminulý v Tatrách, alebo bude ešte tento rok eZraz 2016?
              Na to sa ťažko odpovedá, každý si robí zrazy ako sa mu zachce. Čo je oficiálne a čo nie je?
              Jesenný zraz organizovalo 1.krát VSE-RWE v r. 2014. Teraz bude organizovať v Košiciach znova v septembri. Tiež to považujú za oficiálny zraz.
              Každý príde tam, kde mu to lepšie vyhovuje z časových a iných dôvodov.
              Je škoda, že takto trieštime sily namiesto ich spájania.
              Alebo naopak je dobre, že je zrazov viac. Mohli by byť kľudne aj každý mesiac, len to treba viac propagovať medzi verejnosťou.

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #8
                Opravujem 1fiskera, prvé dva ročníky organizovali spoločne VSE a Tesla Club Slovensko (TCS). Vlastne prvý zraz vznikol na základe môjho nápadu s ktorým som sa potom bavil s osobou vo VSE a spoločne sme sa dohodli na organizovaní prvého zrazu. Poriadanie v Tatrách bol môj návrh. Potom sa do TCS pripojil aj Stano a poriadanie v Bojniciach bol Stanov návrh, ktorý sme spoločne predložili VSE za TCS. VSE vždy chceli konať zraz v Košiciach, len som sa im snažil vysvetliť, že ak chceme čo najväčší počet elektromobilov, tak dostať ich až do Košíc zo západu SK a z Česka bude, na tú dobu, veľký problém (nebol chademo adaptér, nebol Supercharger a teraz zas pre istotu tu máme šialený cenník od Greenway). Malým autám z Česka by mohlo trvať aj dva dni sa dostať až do Košíc. Navrhol som Tatry, lebo to bolo bližšie a je to aj známa turistická destinácia (bude to pre účastníkov aj pekný výlet), a aj ekologické autá sa tam veľmi hodia. Bojnice, ako lokalita, sa vyberali tiež preto, lebo je to v podstate skoro v strede Slovenska a Česka.
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                • curgali
                  Member
                  • Jul 2014
                  • 310
                  •   

                  #9
                  Šamorín je super. Už sme sa tam raz stretli , ked sme na jar bojkotovali dvor Greenway, aj keď neoficialne. Je to dobre miesto na trvalé stretnutia. Ja som tam v sobotu o 17:00 ako na koni menom Leaf..:-)))

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1542
                    •   

                    #10
                    Pôvodne zverejnené od Juro Pozrieť príspevky
                    Opravujem 1fiskera, prvé dva ročníky organizovali spoločne VSE a Tesla Club Slovensko (TCS). Vlastne prvý zraz vznikol na základe môjho nápadu s ktorým som sa potom bavil s osobou vo VSE a spoločne sme sa dohodli na organizovaní prvého zrazu. Poriadanie v Tatrách bol môj návrh. Potom sa do TCS pripojil aj Stano a poriadanie v Bojniciach bol Stanov návrh, ktorý sme spoločne predložili VSE za TCS. VSE vždy chceli konať zraz v Košiciach, len som sa im snažil vysvetliť, že ak chceme čo najväčší počet elektromobilov, tak dostať ich až do Košíc zo západu SK a z Česka bude, na tú dobu, veľký problém (nebol chademo adaptér, nebol Supercharger a teraz zas pre istotu tu máme šialený cenník od Greenway). Malým autám z Česka by mohlo trvať aj dva dni sa dostať až do Košíc. Navrhol som Tatry, lebo to bolo bližšie a je to aj známa turistická destinácia (bude to pre účastníkov aj pekný výlet), a aj ekologické autá sa tam veľmi hodia. Bojnice, ako lokalita, sa vyberali tiež preto, lebo je to v podstate skoro v strede Slovenska a Česka.
                    Ospravedlňujem sa, nevedel som všetky detaily, čo kto kedy organizoval.
                    A čo zraz v Košiciach v septembri? Ten nemáme považovať za oficiálny?

                    Komentár


                    • Juro
                      Juro komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ten zraz ešte neviem či vôbec bude, nebol oficiálne potvrdený od VSE. Náš zraz je oficiálny zraz TCS. Ako si zraz nazve VSE, je na nich. Dôležitejšie ako názov je poslanie zrazu, propagácia elektromobility.
                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #11
                    Perla programu: S potešením oznamujeme, že Tesla Club Slovensko bude na tomto zraze otvárať prvú nabíjaciu stanicu v krajinách V4 z programu "Tesla Destination Charging" Skúšobné nabíjanie už prebehlo pred pár dňami. Takže majitelia Tesiel si budú môcť po prvý krát na Slovensku, a vôbec v krajinách V4 a východne, vyskúšať nabíjanie aj na takejto nabíjačke od Tesly.
                    Na tejto fotke prvé skúšobné nabíjanie ešte pred úpravou pozemku okolo: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	xbionic8.jpg
Videní:	182
Veľkosť:397,4 KB
ID:	10409

                    Spomenuté aj tu: https://touchit.sk/slovensko-bude-ma...ky-tesla/65388
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • 1fisker
                      Senior Member
                      • Aug 2014
                      • 1542
                      •   

                      #12
                      A aký je rozdiel medzi týmto a superchargrom? Môžu tu nabíjať aj iné autá.

                      Komentár

                    • Juro
                      Administrator
                      Gold Member
                      • Mar 2014
                      • 2208
                      • juraj1702
                      •   

                      #13
                      Na zraze bude vystavená aj táto Tesla na predaj. Kto má záujem, môže si hneď kúpiť.
                      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	napredaj.jpeg
Videní:	154
Veľkosť:456,3 KB
ID:	10430
                      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                      Komentár

                      • Janez
                        Junior Member
                        • Aug 2014
                        • 8

                        #14
                        Zdravim priatelia. Prave sme dorazili z PO. V ktorej casti arealu sa bude Zraz sustredit? V tejto chvili sme nenasli ziadne oznacenie. Verim ze zajtra (Nedela) tu bude aspon vstycena vlajka ;-) Janez

                        Komentár

                        • curgali
                          Member
                          • Jul 2014
                          • 310
                          •   

                          #15
                          Oproti recepcii hotela je parkovisko. Uplne vpravo su EV. Tam zaparkuj uzi si program a o 20:00 prid na recepciu hotela tam je zraz ucastnikov zrazu a ideme spolu na veceru....

                          Komentár

                          Pracuje...
                          X