Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA servisne stediska vseobecne

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • TESLA servisne stediska vseobecne

  Tesla ma vseobecne dlhe terminy na odstranovanie zavad na svojich autach a nie je to len pre SR-CR majitelov, ktory chodia do vytazenej Viedne, ale je to aj na takom trhu ako je Norsko.
  V Norsku je registrovanych 26000 aut na 11 servisov po celej krajine. Stazhnosti je kopec a caka sa na nahradne diely, alebo kim pride auto na rad v poradovniku 2-3 mesiace a niekto v staznosti uviedol, ze caka pol roka. Na toto reagoval aj EM. Na jeden servis totiz pripada asi 2500 aut a to jedny Tesly starnu a opotrebuvaju sa a dlasi nove sa kupuju, cize vozdiel pribuda.
  Vyjadrenie EM:
  “Nori maju pravo byt nastvani na Teslu. Mame problemy s rozsirovanim tamojsich servisnych kapacit, najma v Osle. Rychlym riesenim problemov je nasadenie nasich mobilnych servisnych sluzieb avsak cakame na povolenia uradov.”

  https://electrek.co/2018/07/05/tesla...uture-markets/
Pracuje...
X