Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Motors poslala nove informacie ohladom objednavania Modelu 3:

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Tesla Motors poslala nove informacie ohladom objednavania Modelu 3:

  Nakolko otazok je vela, Tesla poslala tento novy list s informaciami ohladom objednavania Modelu 3 od 31.3.2016.

 • #2
  Along with the excitement and anticipation for Model 3, we know everyone has a few questions. Here are the details so that you know what to expect both on March 31st when reservations open and in the months ahead before you take delivery of your Model 3.

  Komentár


  • leo
   leo komentoval
   Upraviť komentár
   Tak potom ak spravne rozumiem vete: "The first, which will allow you to get a better spot in the queue, is to visit your local Tesla store when it opens on March 31st." - malo by sa dat objednavat vo Viedni uz 31. od 10:00 ?

 • #3
  Zahájenie bude live 20:30 Pacifického času , takže u nás bude 1 apríl 4:30 ráno správne? asi si nastavím budík a pojdem spať skôr, neviem sa dočkať, 31.3 po práci rovno do Tesla store v Eindhovene rezervovať juhuuuu

  Komentár


  • #4
   1.4.2016 pozeral som casovy posun ale vychadza mi to na 5:30 hod. rano,..? ete to skusim overit,...
   Pripravujeme akciu, kto ma zaujem a je z okolia ZA nech pride k nam do business centra ZA,...
   Live opening Tesla Model 3:

   Program: Chceli sme sa spýtať či ste pekne obžratučkí po Veľkej noci, ale budeme taktní a spýtame sa, s kým sa tento týždeň uvidíme? wink – emotikon
   Zajtra budeme diskutovať s Maťom Štrbom z Martinusu Let's talk about: Martin Štrba (Martinus.sk) - Ako sa buduje jeden z najväčších e-shopov na Slovensku?, vo štvrtok sa chystáme rečniť a dať si drink na účet Hyperiačiiiže Také normálne reči (o živote) + HYPERDRINK, snáď sa nám potom podarí na prvoaprílový piatok vstať na prvopiatkové Bankárske raňajky a tesne predtým, neskoro v noci (alebo ak chcete veľmi skoro ráno) bude u nás jeden prísne tajný event (live opening Tesla Model 3 o 4.30 hod. - pre zaritých fanúšikov Tesly, ktorí majú radi zábavu!) smile – emotikon
   https://www.facebook.com/BankaZilina/?fref=nf

   Komentár


   • #5
    v porovnani s cakanim na model 3 vyzneju tieto staznosti ozaj smiesne
    Podepsali jste kupní smlouvu, sedíte v novém autě a radostně si jej odvážíte od prodejce. Mnozí si na tento pocit musejí počkat – vůz je objednán a teprve jej do prodejny dodají. Doba čekání se však může nepříjemné protáhnout až na tři měsíce, uvádí spotřebitelská organizace UFC-Que Choisir?

    Komentár


    • Miroslav Rojko
     Miroslav Rojko komentoval
     Upraviť komentár
     Ioniq mal byt za 3,5 mesiaca, bol za 7,5 mesiaca. Kompenzacia ziadna, pozicanie nahradneho vozidla ziadne. Mali by prist rpbit prieskum na SK.

    • ICE666SVK
     ICE666SVK komentoval
     Upraviť komentár
     A VW, KIA, Hyundai, Audi ani nespomenuli.
   Pracuje...
   X