Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Free Supercharging

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X

• Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 81
    • jozef21601
    •   

Free Supercharging

Akurat pozeram svoj Tesla account a vidim v sekcii Supercharging Status: Free Unlimited Supercharging

Vzhladom na to ze som kupil auto kde mi free supercharging odobrali ma to dost prekvapilo. Este pred nedavnom som tam mal "Pay per use ... alebo Pay as go..."
    Je aktualne koli Korona virusu nejaka "akcia" na free supercharging ? Zda sa mi, ze v Cine nieco podobne v case Koronavirusu mali ale o Europe som nepocul.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 81
    • jozef21601
    •   

Vcera som nabijal v LM na superchargri. Peniaze sice naskakovali skoncil som na 9.60 ale uz vecer (a mozno aj skor len som si nevimol) som tam mal miesto toho 0.00eur.
    Ako to vyzera u tych co mate free supercharging tiez vidite sumu za kolko ste nabili a potom sa to vynuluje alebo je tam cely cas 0.00eur ?

Komentár

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Pri free superchargingu neukazuje nic... ani tu nulu.

• Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      aha dik, tak to som zvedavy ako to dopadne a kedy mi to zase zoberu. Ale urcite sa stazovat dovtedy nebudem :-)
      Doteraz mi tam stale inac svietilo moje posledne nabijanie v BA pri Auparku a nenulovalo sa to.

• head
      head komentoval
      Upraviť komentár
      Ja mam free supercharging a pocas nabijania mi to ukazuje sumu za danu session. Po nabijani sa to znuluje.

• Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      dik, to znie presne rovnako ako to co som mal vcera ja, uvidime ako sa to casom zmeni.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 81
    • jozef21601
    •   

Tak dlho mi to nevydrzalo:

Supercharging Status
    Pay Per Use Supercharging

Komentár

Pracuje...
    X