Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Reklamné predmety TESLACLUB.SK, TESLA MOTORS

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Suhlas, ludia v predajni VIE su velmi ustretovy. Ja som tam bol uz celkovo 3x - raz kuknut farby pred objednani auta, raz pri odovzdani auta (mam ho cez Business Lease a oni odovzdavaju vo VIE) a raz na montazi center console. Vzdy velmi usmiaty ludia. Vcera mal Business Lease otvorenie BL Clubu v Limbachu a prisli aj ludia z Tesla VIE dokonca s Model X a ked som tam prisiel tak hned ma zdravili a pytali sa ako ide auto, ci je vsetko OK, co ma teda prekvapilo ze si ma pamataju ;-) Xko som si konecne mohol pozriet aj zvnutra, dokonca hned nukali ze aby som prisiel na test jazdu do VIE. Ludom ochotne ukazovali X aj S cely den, prijemne sme pokecali. Takze palec hore.

    Co je problematicke je servis vo VIE, kde su pomerne velke cakacie doby, takze sa len mozeme nadejat ze poruch bude co najmenej. Naposledy ked som sa o tom s nimi bavil hovorili ze zvazuju pracovat na smeny, aby zvladli ten napor aut, neviem ale ci uz tak pracuju, alebo nie, zatial som servis nepotreboval.

  • sy242
    odpovedal
    Tak tedy k vídeňskému dealerství Tesla Motors - úžasně milí lidé, hezké prostory, vystaven podvozek z S, hodně kusu modelů X. Reklamní předměty, trochu bída - pár triček, košil, bundy, kulich. Tričko stojí 30 euro, dětské 25. Nabídce svezení v P90D jsme neodolali.

    Pridajte komentár:


  • sy242
    odpovedal
    Já tam nakonec jedu v nejbližších dnech, napíšu sem jaký můžete očekávat sortiment.

    Pridajte komentár:


  • Yoshitoshi
    odpovedal
    Jedu do vídeňské Tesly 28.října tak pokud někdo máte zájem něco přivézt pište na můj e-mail ullrichmichal@yahoo.com

    Pridajte komentár:


  • Tomáš
    komentoval k 's odpoveď
    Ja by som tiez nieco kupil, ak by bola moznost

  • sy242
    odpovedal
    Ahoj dámy a pánové, poštovné ze store na Teslamotors je 45 dolarů...to není málo. Jezdíte někdo do Vídně, a byli byste ochotní mi koupit tričko dětské a dospělácké? Máme zatím "jen" hybridní auto, ale trocha čistolelektrické osvěty do školy by se hodila. Na podmínkách se jistě domluvíme. Vědět to dříve, zkusil jsem třeba rovnou oslovit bratislavského 296JH, kterého jsme potkali minulý týden v neděli na Vystrkově když jsme se byli podívat jak vypadá budoucnost tankování:-) Jsem z Prahy. Díky.

    Pridajte komentár:


  • jux
    odpovedal
    Na http://shop.teslamotors.com teraz pred vianocmi pridali nejaké veci, ale ako písal ICE6.... pre nás sa dajú objednať len cez viedenský showroom.

    Pridajte komentár:


  • denial
    odpovedal
    http://mobilenet.cz/clanky/obal-s-lo...z-nabizi-29015

    ...
    Tesla Motors, která ze zbytků kůže, jež původně míří na sedadla vozů, vyrábí obaly pro iPhone.

    zial ten chlapik z moskovskeho tesla clubu celkom slusne skritizoval interier tesly, aj pouzitu kozu.

    Pridajte komentár:


  • peco1
    odpovedal
    Zdravim vsetkych,
    ak mate zaujem o tricka,pera,bundy,ciapky atd. , s logom tesla,napisom atd. viem v tom pomoct. Kamos dovaza pre vsetky reklamky atd tento tovar
    a viem to zohnat za par eur. Myslim ze tricka uz s napisom stoja cca 2-5 eur. Staci poslat logo ,v nejakom normalnom rozliseni a navrh.
    Tak ak je zaujem napiste.

    peto

    Pridajte komentár:


  • cypro
    komentoval k 's odpoveď
    Vdaka za radu. Najblizsi oficialny predajca je vo Viedni, pockam, az bude na SK, az tak mi to neponahla :-)

  • ICE666SVK
    komentoval k 's odpoveď
    A exzistuje vobec? Ak ano, najskor by som sa opital priamo v Tesle. Ked vedia predat auto, mozno budu mat aj model.

  • cypro
    odpovedal
    Kde sa da zohnat zberatelsky model auta TESLA S? Dakujem.

    Pridajte komentár:


  • teslakduri175
    komentoval k 's odpoveď
    Však práve ja si kúpim asi 2-3 kusy.. ale nepredbiehajme možno sa dočkame na slovensku..

  • Juro
    odpovedal
    no len kto to bude chcieť kupovať?

    Pridajte komentár:


  • teslakduri175
    odpovedal
    Vlastné tričko može stat do 20eur cca + - Skusim niečo a odkial mám zohnat logo klubu ?

    Pridajte komentár:

Pracuje...
X